SCHEDULE

06.11.2013
C/2 
19:00 
ACS Sepsi

88 - 93

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Tarsus Belediye SK
D/1 
19:00 
Dynamo Moscow

84 - 54

Olimpia Grodno
E/1 
20:00 
Basket Landes

90 - 71

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Aluinvent Miskolc
E/2 
20:00 
Lotto Young Cats

73 - 79

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
TSV Wasserburg
F/1 
20:00 
Nantes Reze

69 - 64

PEAC-Pécs
G/1 
20:00 
Tarbes GB

71 - 48

Pinkk Pécsi 424
F/2 
20:30 
Namur

60 - 67

Villeneuve D'Ascq
G/2 
20:30 
Wallonia Basket

76 - 67

MBK Ruzomberok
07.11.2013
D/2 
17:00 
Spartak MO Noginsk

51 - 73

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Istanbul Universitesi
B/2 
17:30 
Dunav 8806 Ruse

69 - 73

Rouse, BUL
Dunav Hall
Mersin Büyüksehir Bld
B/1 
18:30 
Chevakata Vologda

56 - 50

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Norrköping Dolphins
A/1 
19:00 
Dynamo Kursk

92 - 53

TV
Tsmoki Minsk
C/1 
19:00 
Dynamo Novosibirsk

70 - 43

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Horizont Minsk
A/2 
20:30 
Homend Antakya

66 - 73

Adana Botas
13.11.2013
G/3 
18:00 
MBK Ruzomberok

78 - 56

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Tarbes GB
G/4 
18:00 
Pinkk Pécsi 424

69 - 63

Wallonia Basket
B/3 
18:30 
Mersin Büyüksehir Bld

83 - 80

Chevakata Vologda
E/4 
18:30 
Aluinvent Miskolc

106 - 60

TV
Miskolc, HUN
Generali Arena
Lotto Young Cats
E/3 
19:30 
TSV Wasserburg

45 - 51

Wasserburg, GER
Badria Halle
Basket Landes
F/3 
20:00 
Villeneuve D'Ascq

83 - 56

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Nantes Reze
14.11.2013
C/3 
18:00 
Tarsus Belediye SK

91 - 62

Dynamo Novosibirsk
F/4 
18:00 
PEAC-Pécs

68 - 48

Namur
D/3 
18:30 
Istanbul Universitesi

82 - 71

Dynamo Moscow
A/3 
19:00 
Adana Botas

62 - 65

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Dynamo Kursk
A/4 
19:00 
Tsmoki Minsk

69 - 77

Homend Antakya
B/4 
19:00 
Norrköping Dolphins

66 - 60

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Dunav 8806 Ruse
C/4 
19:00 
Horizont Minsk

97 - 65

ACS Sepsi
D/4 
19:00 
Olimpia Grodno

58 - 75

Spartak MO Noginsk
20.11.2013
G/6 
18:00 
MBK Ruzomberok

63 - 72

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Pinkk Pécsi 424
B/6 
18:30 
Mersin Büyüksehir Bld

56 - 66

Norrköping Dolphins
E/6 
18:30 
Aluinvent Miskolc

69 - 53

TV
Miskolc, HUN
Generali Arena
TSV Wasserburg
C/5 
19:00 
Dynamo Novosibirsk

88 - 64

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
ACS Sepsi
E/5 
20:00 
Basket Landes

87 - 54

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Lotto Young Cats
F/5 
20:00 
Nantes Reze

80 - 79

Namur
F/6 
20:00 
Villeneuve D'Ascq

49 - 64

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
PEAC-Pécs
G/5 
20:00 
Tarbes GB

85 - 68

Wallonia Basket
21.11.2013
C/6 
18:00 
Tarsus Belediye SK

70 - 75

Horizont Minsk
B/5 
18:30 
Chevakata Vologda

84 - 65

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Dunav 8806 Ruse
D/6 
18:30 
Istanbul Universitesi

78 - 49

Olimpia Grodno
A/5 
19:00 
Dynamo Kursk

58 - 53

TV
Homend Antakya
A/6 
19:00 
Adana Botas

75 - 58

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Tsmoki Minsk
D/5 
19:00 
Dynamo Moscow

88 - 57

Spartak MO Noginsk
27.11.2013
G/7 
18:00 
Pinkk Pécsi 424

53 - 70

Tarbes GB
G/8 
18:00 
MBK Ruzomberok

79 - 55

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Wallonia Basket
B/7 
19:00 
Norrköping Dolphins

54 - 56

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Chevakata Vologda
E/8 
19:30 
TSV Wasserburg

67 - 62

Wasserburg, GER
Badria Halle
Lotto Young Cats
F/8 
20:00 
Villeneuve D'Ascq

73 - 53

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Namur
28.11.2013
E/7 
16:45 
Aluinvent Miskolc

67 - 72

TV
Miskolc, HUN
Generali Arena
Basket Landes
C/8 
18:00 
Tarsus Belediye SK

83 - 69

ACS Sepsi
F/7 
18:00 
PEAC-Pécs

60 - 62

TV
Nantes Reze
B/8 
18:30 
Mersin Büyüksehir Bld

91 - 62

Dunav 8806 Ruse
D/8 
18:30 
Istanbul Universitesi

90 - 71

TV
Spartak MO Noginsk
A/7 
19:00 
Tsmoki Minsk

52 - 88

Dynamo Kursk
A/8 
19:00 
Adana Botas

68 - 50

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Homend Antakya
C/7 
19:00 
Horizont Minsk

72 - 65

Dynamo Novosibirsk
D/7 
19:00 
Olimpia Grodno

63 - 87

Dynamo Moscow
04.12.2013
C/9 
19:00 
Dynamo Novosibirsk

69 - 66

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Tarsus Belediye SK
E/10 
20:00 
Lotto Young Cats

61 - 80

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Aluinvent Miskolc
E/9 
20:00 
Basket Landes

92 - 75

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
TSV Wasserburg
F/9 
20:00 
Nantes Reze

72 - 61

Villeneuve D'Ascq
G/9 
20:00 
Tarbes GB

55 - 35

MBK Ruzomberok
F/10 
20:30 
Namur

51 - 58

PEAC-Pécs
G/10 
20:30 
Wallonia Basket

77 - 71

Pinkk Pécsi 424
05.12.2013
D/10 
17:00 
Spartak MO Noginsk

76 - 61

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Olimpia Grodno
B/10 
17:30 
Dunav 8806 Ruse

56 - 57

Rouse, BUL
Dunav Hall
Norrköping Dolphins
B/9 
18:30 
Chevakata Vologda

65 - 73

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Mersin Büyüksehir Bld
A/9 
19:00 
Dynamo Kursk

78 - 65

TV
Adana Botas
C/10 
19:00 
ACS Sepsi

53 - 47

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Horizont Minsk
D/9 
19:00 
Dynamo Moscow

92 - 86

Istanbul Universitesi
A/10 
20:30 
Homend Antakya

83 - 64

Tsmoki Minsk
11.12.2013
B/11 
17:30 
Dunav 8806 Ruse

54 - 65

Rouse, BUL
Dunav Hall
Chevakata Vologda
G/12 
18:00 
Pinkk Pécsi 424

50 - 62

MBK Ruzomberok
E/11 
20:00 
Lotto Young Cats

72 - 82

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Basket Landes
F/11 
20:30 
Namur

73 - 69

Nantes Reze
G/11 
20:30 
Wallonia Basket

77 - 71

Tarbes GB
12.12.2013
D/11 
15:00 
Spartak MO Noginsk

62 - 87

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Dynamo Moscow
C/11 
18:00 
ACS Sepsi

57 - 53

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Dynamo Novosibirsk
F/12 
18:00 
PEAC-Pécs

57 - 63

Villeneuve D'Ascq
A/12 
19:00 
Tsmoki Minsk

49 - 62

Adana Botas
B/12 
19:00 
Norrköping Dolphins

69 - 68

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Mersin Büyüksehir Bld
C/12 
19:00 
Horizont Minsk

78 - 72

Tarsus Belediye SK
D/12 
19:00 
Olimpia Grodno

73 - 95

Istanbul Universitesi
E/12 
19:30 
TSV Wasserburg

57 - 54

Wasserburg, GER
Badria Halle
Aluinvent Miskolc
A/11 
20:30 
Homend Antakya

76 - 82

Dynamo Kursk
15.01.2014
1/A 
18:00 
MBK Ruzomberok

60 - 82

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Dynamo Kursk
5/A 
20:00 
Nantes Reze

72 - 54

Tarbes GB
16.01.2014
4/A 
17:15 
Aluinvent Miskolc

55 - 87

TV
Miskolc, HUN
Generali Arena
Istanbul Universitesi
3/A 
17:30 
PEAC-Pécs

55 - 69

TV
Dynamo Moscow
2/A 
18:00 
Tarsus Belediye SK

87 - 85

Basket Landes
8/A 
18:30 
Chevakata Vologda

61 - 59

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Mersin Büyüksehir Bld
6/A 
19:00 
Norrköping Dolphins

53 - 55

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Adana Botas
7/A 
19:00 
Horizont Minsk

61 - 65

Villeneuve D'Ascq
22.01.2014
8/B 
18:30 
Mersin Büyüksehir Bld

74 - 63

Chevakata Vologda
3/B 
19:00 
Dynamo Moscow

78 - 57

PEAC-Pécs
23.01.2014
4/B 
18:30 
Istanbul Universitesi

82 - 76

Aluinvent Miskolc
1/B 
19:00 
Dynamo Kursk

65 - 41

MBK Ruzomberok
6/B 
19:00 
Adana Botas

60 - 54

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Norrköping Dolphins
2/B 
20:00 
Basket Landes

72 - 63

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Tarsus Belediye SK
5/B 
20:00 
Tarbes GB

57 - 57

Nantes Reze
7/B 
20:00 
Villeneuve D'Ascq

86 - 40

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Horizont Minsk
05.02.2014
12/A 
20:00 
Nantes Reze

74 - 74

Istanbul Universitesi
06.02.2014
11/A 
19:00 
Adana Botas

64 - 72

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Dynamo Moscow
9/A 
19:00 
Mersin Büyüksehir Bld

66 - 76

Dynamo Kursk
10/A 
20:00 
Villeneuve D'Ascq

64 - 72

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Basket Landes
12.02.2014
11/B 
19:00 
Dynamo Moscow

79 - 53

Adana Botas
13.02.2014
12/B 
18:30 
Istanbul Universitesi

65 - 63

Nantes Reze
9/B 
19:00 
Dynamo Kursk

66 - 46

Mersin Büyüksehir Bld
10/B 
20:00 
Basket Landes

70 - 85

TV
Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Villeneuve D'Ascq
27.02.2014
13/A 
18:00 
Istanbul Universitesi

70 - 86

TV
Dynamo Kursk
14/A 
20:00 
Villeneuve D'Ascq

89 - 83

TV
Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Dynamo Moscow
06.03.2014
13/B 
19:00 
Dynamo Kursk

57 - 62

TV
Istanbul Universitesi
14/B 
19:00 
Dynamo Moscow

86 - 66

TV
Villeneuve D'Ascq
20.03.2014
15/A 
19:00 
Dynamo Moscow

97 - 65

TV
Dynamo Kursk
27.03.2014
15/B 
19:00 
Dynamo Kursk

85 - 61

TV
Dynamo Moscow