SCHEDULE

11.11.2009
B/1 
19:00 
Gran Canaria

75 - 58

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Olivais Coimbra
A/1 
20:00 
USO Mondeville

99 - 37

Vagos
C/1 
20:00 
Lattes Montpellier

79 - 43

CAB Madeira
A/2 
20:30 
Sdent Sierre Basket

61 - 66

Sierre, SUI
Salle Omnisport
Seat Györ
D/2 
20:30 
Nyon Basket

53 - 74

CCC Polkowice
12.11.2009
G/2 
17:00 
WBC Dynamo

109 - 60

 
Hapoel Hatikva Tel Aviv
F/2 
18:00 
Chevakata

62 - 80

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Besiktas JK
G/1 
18:00 
Dunav Econt Ruse

76 - 70

Rouse, BUL
Dunav Hall
LMK SBC SF. Gheorghe
C/2 
18:30 
Lemminkainen

56 - 75

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
Ruzomberok
B/2 
19:00 
ZKK Medvescak

82 - 78

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Dexia W Namur
H/2 
19:00 
Dynamo Kursk

58 - 42

Kursk, RUS
SC Dynamo
Samsun Basketball
I/2 
19:00 
Nadezhda

90 - 64

Botas Spor
H/1 
19:30 
K.V. Imperial AEL

88 - 75

Limassol, CYP
Melford Arena
Municipal Targoviste
E/1 
20:30 
Mann Filter

69 - 46

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Jolly JBS
F/1 
20:30 
Sony Athinaikos

105 - 54

HATIS Yerevan
K/1 
20:30 
Zeljeznicar

72 - 68

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
BC Dnipro
D/1 
20:45 
Ibiza Sport Island

70 - 69

TV
St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
Saarlouis Royals
18.11.2009
C/3 
17:00 
Ruzomberok

40 - 68

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lattes Montpellier
G/4 
19:00 
LMK SBC SF. Gheorghe

54 - 69

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
WBC Dynamo
I/4 
19:00 
Baschet ICIM

67 - 69

Arad, ROU
Victoria Hall
Nadezhda
D/4 
20:00 
Saarlouis Royals

88 - 56

TV
Nyon Basket
B/4 
20:30 
Olivais Coimbra

67 - 61

ZKK Medvescak
19.11.2009
J/1 
17:00 
Spartak Noginsk

76 - 78

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
KK Hemofarm Stada
G/3 
17:45 
 
Hapoel Hatikva Tel Aviv

100 - 104

Yab Mordechai
Yab Mordechai
Dunav Econt Ruse
D/3 
18:00 
CCC Polkowice

48 - 44

Ibiza Sport Island
E/2 
18:00 
Jolly JBS

74 - 60

Energa Torun
F/4 
18:00 
HATIS Yerevan

103 - 99

Chevakata
H/3 
18:00 
Samsun Basketball

65 - 68

K.V. Imperial AEL
H/4 
19:00 
Municipal Targoviste

62 - 56

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Dynamo Kursk
K/2 
19:00 
BC Dnipro

64 - 61

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
Dynamo Kyiv
F/3 
19:30 
Besiktas JK

80 - 75

Sony Athinaikos
A/3 
20:00 
Seat Györ

58 - 61

USO Mondeville
C/4 
20:15 
CAB Madeira

67 - 69

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Lemminkainen
A/4 
20:30 
Vagos

72 - 61

Sdent Sierre Basket
B/3 
20:30 
Dexia W Namur

73 - 75

Gran Canaria
25.11.2009
C/6 
17:00 
Ruzomberok

78 - 62

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CAB Madeira
E/3 
18:00 
Energa Torun

71 - 67

Mann Filter
C/5 
20:00 
Lattes Montpellier

97 - 56

Lemminkainen
A/5 
20:00 
USO Mondeville

94 - 75

Sdent Sierre Basket
26.11.2009
K/3 
16:00 
Dynamo Kyiv

77 - 63

Zeljeznicar
G/6 
17:45 
 
Hapoel Hatikva Tel Aviv

68 - 71

Yab Mordechai
Yab Mordechai
LMK SBC SF. Gheorghe
D/6 
18:00 
CCC Polkowice

86 - 75

Saarlouis Royals
G/5 
18:00 
Dunav Econt Ruse

67 - 77

Rouse, BUL
Dunav Hall
WBC Dynamo
H/6 
18:00 
Samsun Basketball

63 - 72

Municipal Targoviste
A/6 
18:30 
Seat Györ

86 - 53

Vagos
I/6 
18:30 
Botas Spor

93 - 81

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Baschet ICIM
B/5 
19:00 
Gran Canaria

95 - 46

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
ZKK Medvescak
F/6 
19:30 
Besiktas JK

64 - 87

HATIS Yerevan
H/5 
19:30 
K.V. Imperial AEL

62 - 53

Limassol, CYP
Melford Arena
Dynamo Kursk
B/6 
20:30 
Dexia W Namur

72 - 62

Olivais Coimbra
F/5 
20:30 
Sony Athinaikos

83 - 73

Chevakata
D/5 
20:45 
Ibiza Sport Island

72 - 62

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
Nyon Basket
29.11.2009
K/4 
14:00 
BC Dnipro

81 - 53

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
Zeljeznicar
02.12.2009
D/8 
18:00 
CCC Polkowice

70 - 63

Nyon Basket
E/4 
18:00 
Jolly JBS

59 - 77

Mann Filter
G/7 
19:00 
LMK SBC SF. Gheorghe

61 - 74

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Dunav Econt Ruse
D/7 
20:00 
Saarlouis Royals

83 - 75

TV
Ibiza Sport Island
C/7 
20:15 
CAB Madeira

60 - 82

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Lattes Montpellier
B/7 
20:30 
Olivais Coimbra

52 - 79

Gran Canaria
03.12.2009
C/8 
17:00 
Ruzomberok

80 - 59

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lemminkainen
G/8 
17:45 
 
Hapoel Hatikva Tel Aviv

56 - 96

Yab Mordechai
Yab Mordechai
WBC Dynamo
A/8 
18:00 
Seat Györ

81 - 67

Sdent Sierre Basket
F/7 
18:00 
HATIS Yerevan

79 - 87

Sony Athinaikos
H/7 
18:00 
Municipal Targoviste

78 - 54

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
K.V. Imperial AEL
H/8 
18:00 
Samsun Basketball

63 - 91

Dynamo Kursk
I/8 
18:30 
Botas Spor

87 - 80

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Nadezhda
F/8 
19:30 
Besiktas JK

81 - 80

Chevakata
A/7 
20:30 
Vagos

52 - 86

USO Mondeville
B/8 
20:30 
Dexia W Namur

72 - 62

ZKK Medvescak
09.12.2009
K/5 
16:00 
Dynamo Kyiv

65 - 48

BC Dnipro
B/10 
19:00 
ZKK Medvescak

85 - 72

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Olivais Coimbra
B/9 
19:30 
Gran Canaria

78 - 40

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Dexia W Namur
A/9 
20:00 
USO Mondeville

44 - 61

Seat Györ
C/9 
20:00 
Lattes Montpellier

81 - 71

Ruzomberok
D/10 
20:00 
Nyon Basket

74 - 81

Saarlouis Royals
A/10 
20:30 
Sdent Sierre Basket

69 - 46

Sierre, SUI
Salle Omnisport
Vagos
10.12.2009
J/2 
18:00 
KK Hemofarm Stada

74 - 67

Spartak Noginsk
E/5 
18:00 
Energa Torun

87 - 62

Jolly JBS
F/10 
18:00 
Chevakata

91 - 82

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
HATIS Yerevan
G/10 
18:00 
WBC Dynamo

86 - 67

LMK SBC SF. Gheorghe
G/9 
18:00 
Dunav Econt Ruse

83 - 59

Rouse, BUL
Dunav Hall
 
Hapoel Hatikva Tel Aviv
C/10 
18:30 
Lemminkainen

77 - 61

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
CAB Madeira
H/10 
19:00 
Dynamo Kursk

82 - 70

Kursk, RUS
SC Dynamo
Municipal Targoviste
I/10 
19:00 
Nadezhda

85 - 54

Baschet ICIM
H/9 
19:30 
K.V. Imperial AEL

53 - 40

Limassol, CYP
Melford Arena
Samsun Basketball
D/9 
20:45 
Ibiza Sport Island

59 - 53

TV
St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
CCC Polkowice
F/9 
21:00 
Sony Athinaikos

81 - 60

Besiktas JK
16.12.2009
F/11 
18:00 
Chevakata

79 - 80

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Sony Athinaikos
G/12 
18:00 
LMK SBC SF. Gheorghe

78 - 75

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
 
Hapoel Hatikva Tel Aviv
C/11 
18:30 
Lemminkainen

52 - 72

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
Lattes Montpellier
B/11 
19:00 
ZKK Medvescak

69 - 79

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Gran Canaria
I/12 
19:00 
Baschet ICIM

80 - 72

Arad, ROU
Victoria Hall
Botas Spor
D/11 
20:00 
Nyon Basket

64 - 72

Ibiza Sport Island
D/12 
20:00 
Saarlouis Royals

68 - 66

TV
CCC Polkowice
B/12 
20:30 
Olivais Coimbra

81 - 88

Dexia W Namur
E/6 
20:30 
Mann Filter

80 - 46

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Energa Torun
A/11 
20:30 
Sdent Sierre Basket

67 - 80

Sierre, SUI
Salle Omnisport
USO Mondeville
17.12.2009
G/11 
18:00 
WBC Dynamo

69 - 46

Dunav Econt Ruse
H/12 
18:00 
Municipal Targoviste

66 - 47

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Samsun Basketball
F/12 
19:00 
HATIS Yerevan

78 - 74

Besiktas JK
H/11 
19:00 
Dynamo Kursk

78 - 52

Kursk, RUS
SC Dynamo
K.V. Imperial AEL
C/12 
20:15 
CAB Madeira

68 - 64

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Ruzomberok
A/12 
20:30 
Vagos

57 - 64

Seat Györ
K/6 
20:30 
Zeljeznicar

74 - 80

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Dynamo Kyiv
06.01.2010
8/A 
19:00 
LMK SBC SF. Gheorghe

57 - 85

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Mann Filter
4/A 
20:00 
Zeljeznicar

69 - 69

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
KK Hemofarm Stada
07.01.2010
1/A 
17:00 
Spartak Noginsk

61 - 67

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Lattes Montpellier
14/A 
17:00 
Ruzomberok

68 - 90

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Municipal Targoviste
15/A 
18:00 
BC Dnipro

59 - 57

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
Ibiza Sport Island
3/A 
18:00 
Jolly JBS

62 - 40

Gran Canaria
5/A 
18:00 
Baschet ICIM

68 - 84

Arad, ROU
Victoria Hall
USO Mondeville
12/A 
18:30 
Botas Spor

74 - 50

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
CCC Polkowice
6/A 
18:30 
Lemminkainen

60 - 74

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
Seat Györ
7/A 
18:30 
ZKK Medvescak

54 - 80

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Sony Athinaikos
10/A 
18:30 
Energa Torun

64 - 61

TV
Dynamo Kyiv
9/A 
19:00 
HATIS Yerevan

69 - 80

Nadezhda
11/A 
19:30 
Besiktas JK

69 - 95

Dynamo Kursk
16/A 
19:30 
K.V. Imperial AEL

93 - 65

Limassol, CYP
Melford Arena
Dunav Econt Ruse
13/A 
20:30 
Dexia W Namur

71 - 95

Saarlouis Royals
2/A 
20:30 
Sdent Sierre Basket

61 - 62

Sierre, SUI
Salle Omnisport
WBC Dynamo
13.01.2010
12/B 
18:00 
CCC Polkowice

69 - 64

Botas Spor
13/B 
20:00 
Saarlouis Royals

69 - 63

TV
Dexia W Namur
14.01.2010
10/B 
16:00 
Dynamo Kyiv

70 - 63

Energa Torun
14/B 
18:00 
Municipal Targoviste

84 - 51

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Ruzomberok
2/B 
18:00 
WBC Dynamo

77 - 58

Sdent Sierre Basket
4/B 
18:00 
KK Hemofarm Stada

86 - 64

Zeljeznicar
16/B 
18:00 
Dunav Econt Ruse

77 - 75

Rouse, BUL
Dunav Hall
K.V. Imperial AEL
6/B 
18:15 
Seat Györ

83 - 68

Lemminkainen
11/B 
19:00 
Dynamo Kursk

93 - 72

Kursk, RUS
SC Dynamo
Besiktas JK
9/B 
19:00 
Nadezhda

80 - 65

HATIS Yerevan
3/B 
19:00 
Gran Canaria

71 - 45

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Jolly JBS
5/B 
20:00 
USO Mondeville

99 - 53

Baschet ICIM
1/B 
20:30 
Lattes Montpellier

77 - 58

Spartak Noginsk
7/B 
20:30 
Sony Athinaikos

100 - 62

ZKK Medvescak
8/B 
20:30 
Mann Filter

92 - 55

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
LMK SBC SF. Gheorghe
15/B 
20:45 
Ibiza Sport Island

75 - 55

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
BC Dnipro
27.01.2010
20/A 
20:00 
Saarlouis Royals

86 - 65

TV
KK Hemofarm Stada
28.01.2010
23/A 
16:00 
Dynamo Kyiv

56 - 57

Sony Athinaikos
19/A 
18:00 
Municipal Targoviste

80 - 55

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Gran Canaria
21/A 
18:30 
Botas Spor

76 - 67

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
USO Mondeville
17/A 
19:00 
K.V. Imperial AEL

72 - 52

Limassol, CYP
Melford Arena
Lattes Montpellier
22/A 
19:00 
Dynamo Kursk

85 - 56

Kursk, RUS
SC Dynamo
Seat Györ
24/A 
19:00 
Nadezhda

80 - 70

Mann Filter
18/A 
20:45 
Ibiza Sport Island

63 - 70

TV
St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
WBC Dynamo
03.02.2010
20/B 
18:00 
KK Hemofarm Stada

84 - 69

Saarlouis Royals
04.02.2010
18/B 
18:00 
WBC Dynamo

70 - 67

Ibiza Sport Island
22/B 
18:00 
Seat Györ

44 - 85

Dynamo Kursk
19/B 
19:00 
Gran Canaria

78 - 67

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Municipal Targoviste
24/B 
19:30 
Mann Filter

78 - 72

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Nadezhda
21/B 
20:00 
USO Mondeville

86 - 70

Botas Spor
17/B 
20:30 
Lattes Montpellier

58 - 51

K.V. Imperial AEL
23/B 
20:30 
Sony Athinaikos

81 - 66

Dynamo Kyiv
17.02.2010
27/A 
18:00 
Municipal Targoviste

75 - 57

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Dynamo Kursk
28/A 
20:00 
Saarlouis Royals

66 - 63

TV
USO Mondeville
18.02.2010
26/A 
20:30 
Sony Athinaikos

84 - 60

WBC Dynamo
25/A 
21:00 
K.V. Imperial AEL

64 - 71

Limassol, CYP
Melford Arena
Nadezhda
24.02.2010
27/B 
19:00 
Dynamo Kursk

76 - 55

Kursk, RUS
SC Dynamo
Municipal Targoviste
25.02.2010
26/B 
18:00 
WBC Dynamo

66 - 78

Sony Athinaikos
25/B 
19:00 
Nadezhda

66 - 61

K.V. Imperial AEL
28/B 
20:00 
USO Mondeville

59 - 67

Saarlouis Royals
11.03.2010
30/A 
19:00 
Dynamo Kursk

58 - 64

Kursk, RUS
SC Dynamo
Sony Athinaikos
29/A 
20:00 
Saarlouis Royals

56 - 62

TV
Nadezhda
18.03.2010
29/B 
19:00 
Nadezhda

81 - 51

Saarlouis Royals
30/B 
20:30 
Sony Athinaikos

60 - 55

Dynamo Kursk
01.04.2010
31/A 
19:00 
Nadezhda

57 - 65

Sony Athinaikos
08.04.2010
31/B 
20:30 
Sony Athinaikos

53 - 57

Nadezhda