SCHEDULE

30.09.2008
2/A 
19:00 
O8 Stockholm HR

59 - 77

Stockholm, SWE
Fryshuset
Pallacanestro Ribera
01.10.2008
4/A 
19:30 
BBT Letzebuerg

52 - 86

Arvi Marijampole
3/A 
20:30 
CAB Madeira

45 - 78

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Athinaikos BC
02.10.2008
7/A 
18:00 
BC Star - TLÜ

56 - 82

Spartak M.R. Noginsk
6/A 
18:30 
 
SK Cesis

70 - 53

ZKK Medvescak
8/A 
19:00 
Municipal Targoviste

76 - 47

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Electra Ramat-Hasharon
10/A 
20:30 
Mladi Krajisnik

83 - 77

Banja Luka, BIH
SD Borik
AKO Aris Holargou
5/A 
20:30 
Flying Foxes

62 - 80

Vienna, AUT
Postsporthalle
Gran Canaria
9/A 
20:30 
 
CSB CST Alexandria

73 - 82

ZKK Crvena Zvezda
03.10.2008
8/B 
19:00 
Electra Ramat-Hasharon

48 - 68

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Municipal Targoviste
08.10.2008
3/B 
21:00 
Athinaikos BC

87 - 58

CAB Madeira
09.10.2008
4/B 
18:00 
Arvi Marijampole

80 - 45

Marijampole, LTU
Games & Sports Hall
BBT Letzebuerg
7/B 
18:00 
Spartak M.R. Noginsk

80 - 54

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
BC Star - TLÜ
6/B 
19:30 
ZKK Medvescak

79 - 71

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
 
SK Cesis
10/B 
20:30 
AKO Aris Holargou

87 - 53

Mladi Krajisnik
2/B 
20:30 
Pallacanestro Ribera

73 - 48

O8 Stockholm HR
9/B 
20:30 
ZKK Crvena Zvezda

61 - 57

 
CSB CST Alexandria
16.10.2008
5/B 
19:30 
Gran Canaria

101 - 56

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Flying Foxes
22.10.2008
D/2 
18:00 
Szeviép

79 - 51

Université BC Neuchâtel
L/1 
18:00 
BC Star - TLÜ

58 - 88

Tallinn, EST
Kalevi Spordihall
Dexia W Namur
A/1 
18:30 
Gorzow

82 - 76

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
MBK
K/1 
18:30 
Lemminkainen

72 - 94

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
Chevakata
B/2 
19:00 
Dynamo Kursk

88 - 74

Kursk, RUS
SC Dynamo
CSS-LMK SF. Gheorghe
H/1 
19:00 
Baschet ICIM

61 - 66

Arad, ROU
Victoria Hall
Ibiza - PDV
G/2 
20:00 
USO Mondeville

65 - 71

AKO Aris Holargou
I/1 
20:00 
KK Zeljeznicar

53 - 56

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Ravenna Esperides
C/2 
20:30 
Rivasecopolis

84 - 57

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
ZKK Crvena Zvezda
E/2 
20:30 
 
Panionios G.S.S.

59 - 62

Athinaikos BC
G/1 
20:30 
 
ZKK Buducnost

53 - 89

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Galatasaray
23.10.2008
F/2 
18:00 
Gospic Croatia

76 - 64

Gran Canaria
H/2 
18:00 
Kara Trutnov

79 - 73

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Arvi Marijampole
C/1 
18:30 
Dunav Econt Rousse

73 - 89

Rouse, BUL
Dunav Hall
Elitzur Ramla
B/1 
19:00 
Bnot Hasharon

69 - 81

Challes-Les-Eaux Basket
D/1 
19:00 
Solna Vikings

75 - 71

Solna, SWE
Solnahallen
Seat Foton Györ
L/2 
19:00 
Botas Spor

74 - 77

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Spartak M.R. Noginsk
F/1 
19:30 
K.V. Imperial AEL

70 - 53

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Cras Basket Taranto
E/1 
20:00 
 
Ragusa

51 - 71

CB Feve San Jose
I/2 
20:00 
Lavezzini Basket

79 - 43

Parma, ITA
Pala Citi
 
SK Cesis
A/2 
20:30 
WBC Dynamo

95 - 59

Municipal Targoviste
J/1 
20:30 
Olivais Coimbra

59 - 102

Tarbes GB
J/2 
20:30 
 
Extrugasa

81 - 67

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Pallacanestro Ribera
K/2 
20:30 
ZKK Hemofarm Vrsac

100 - 52

A.D. Vagos
29.10.2008
A/4 
16:00 
MBK

44 - 104

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
WBC Dynamo
B/3 
19:00 
CSS-LMK SF. Gheorghe

83 - 73

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Bnot Hasharon
D/3 
19:30 
Université BC Neuchâtel

68 - 66

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Solna Vikings
B/4 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

73 - 68

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Dynamo Kursk
J/4 
20:00 
Tarbes GB

83 - 52

 
Extrugasa
E/3 
20:30 
Athinaikos BC

84 - 59

 
Ragusa
E/4 
20:30 
CB Feve San Jose

70 - 57

 
Panionios G.S.S.
F/4 
20:30 
Cras Basket Taranto

71 - 58

Taranto, ITA
Palamazzola
Gospic Croatia
30.10.2008
L/3 
17:00 
Spartak M.R. Noginsk

80 - 62

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
BC Star - TLÜ
D/4 
18:00 
Seat Foton Györ

58 - 78

Szeviép
H/3 
18:00 
Arvi Marijampole

84 - 65

Marijampole, LTU
Games & Sports Hall
Baschet ICIM
K/4 
18:00 
Chevakata

74 - 71

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
ZKK Hemofarm Vrsac
I/3 
18:30 
 
SK Cesis

88 - 66

KK Zeljeznicar
A/3 
19:00 
Municipal Targoviste

70 - 67

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Gorzow
C/4 
19:00 
Elitzur Ramla

74 - 72

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Rivasecopolis
F/3 
19:30 
Gran Canaria

63 - 69

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
K.V. Imperial AEL
G/4 
20:00 
Galatasaray

73 - 53

USO Mondeville
C/3 
20:30 
ZKK Crvena Zvezda

70 - 52

Dunav Econt Rousse
G/3 
20:30 
AKO Aris Holargou

82 - 71

 
ZKK Buducnost
I/4 
20:30 
Ravenna Esperides

69 - 64

Lavezzini Basket
J/3 
20:30 
Pallacanestro Ribera

75 - 59

Olivais Coimbra
K/3 
20:30 
A.D. Vagos

68 - 89

Lemminkainen
L/4 
20:30 
Dexia W Namur

84 - 58

Botas Spor
H/4 
20:45 
Ibiza - PDV

91 - 62

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
Kara Trutnov
05.11.2008
A/5 
18:00 
Gorzow

64 - 93

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
WBC Dynamo
F/5 
18:30 
K.V. Imperial AEL

65 - 67

TV
Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Gospic Croatia
B/6 
19:00 
CSS-LMK SF. Gheorghe

59 - 65

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Challes-Les-Eaux Basket
H/5 
19:00 
Baschet ICIM

88 - 90

Arad, ROU
Victoria Hall
Kara Trutnov
D/6 
19:30 
Université BC Neuchâtel

74 - 68

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Seat Foton Györ
I/5 
20:00 
KK Zeljeznicar

71 - 88

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Lavezzini Basket
E/5 
20:00 
 
Ragusa

62 - 66

 
Panionios G.S.S.
06.11.2008
L/6 
17:00 
Spartak M.R. Noginsk

76 - 93

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Dexia W Namur
H/6 
18:00 
Arvi Marijampole

57 - 62

Marijampole, LTU
Games & Sports Hall
Ibiza - PDV
C/5 
18:30 
Dunav Econt Rousse

70 - 75

Rouse, BUL
Dunav Hall
Rivasecopolis
K/5 
18:30 
Lemminkainen

56 - 72

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
ZKK Hemofarm Vrsac
L/5 
18:30 
BC Star - TLÜ

60 - 66

Tallinn, EST
Kalevi Spordihall
Botas Spor
I/6 
18:30 
 
SK Cesis

58 - 56

Ravenna Esperides
A/6 
19:00 
Municipal Targoviste

73 - 53

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
MBK
B/5 
19:00 
Bnot Hasharon

63 - 102

Ra'anana, ISR
AVIV Hall
Dynamo Kursk
D/5 
19:00 
Solna Vikings

71 - 89

Solna, SWE
Solnahallen
Szeviép
G/5 
19:00 
 
ZKK Buducnost

64 - 77

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
USO Mondeville
F/6 
19:30 
Gran Canaria

64 - 69

TV
Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Cras Basket Taranto
C/6 
20:30 
ZKK Crvena Zvezda

62 - 65

Elitzur Ramla
E/6 
20:30 
Athinaikos BC

100 - 85

CB Feve San Jose
G/6 
20:30 
AKO Aris Holargou

61 - 65

Galatasaray
J/5 
20:30 
Olivais Coimbra

74 - 72

 
Extrugasa
J/6 
20:30 
Pallacanestro Ribera

64 - 65

Tarbes GB
K/6 
20:30 
A.D. Vagos

57 - 102

Chevakata
12.11.2008
A/7 
17:00 
MBK

91 - 81

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Gorzow
B/8 
19:00 
CSS-LMK SF. Gheorghe

70 - 64

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Dynamo Kursk
D/8 
19:30 
Université BC Neuchâtel

52 - 74

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Szeviép
F/8 
19:30 
Gran Canaria

66 - 63

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Gospic Croatia
G/7 
20:00 
Galatasaray

85 - 57

 
ZKK Buducnost
J/7 
20:00 
Tarbes GB

88 - 78

Olivais Coimbra
E/8 
21:00 
Athinaikos BC

73 - 56

 
Panionios G.S.S.
13.11.2008
L/8 
17:00 
Spartak M.R. Noginsk

92 - 84

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Botas Spor
D/7 
18:00 
Seat Foton Györ

74 - 62

Solna Vikings
H/8 
18:00 
Arvi Marijampole

52 - 60

Marijampole, LTU
Games & Sports Hall
Kara Trutnov
K/7 
18:00 
Chevakata

93 - 39

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Lemminkainen
I/8 
18:30 
 
SK Cesis

64 - 72

Lavezzini Basket
A/8 
19:00 
Municipal Targoviste

50 - 58

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
WBC Dynamo
C/7 
19:00 
Elitzur Ramla

80 - 70

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Dunav Econt Rousse
B/7 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

66 - 72

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Bnot Hasharon
C/8 
20:30 
ZKK Crvena Zvezda

51 - 80

Rivasecopolis
E/7 
20:30 
CB Feve San Jose

71 - 66

 
Ragusa
F/7 
20:30 
Cras Basket Taranto

77 - 60

Taranto, ITA
Palamazzola
K.V. Imperial AEL
G/8 
20:30 
AKO Aris Holargou

53 - 59

USO Mondeville
I/7 
20:30 
Ravenna Esperides

94 - 51

KK Zeljeznicar
J/8 
20:30 
Pallacanestro Ribera

66 - 80

 
Extrugasa
K/8 
20:30 
A.D. Vagos

64 - 70

ZKK Hemofarm Vrsac
L/7 
20:30 
Dexia W Namur

84 - 40

BC Star - TLÜ
H/7 
20:45 
Ibiza - PDV

95 - 68

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
Baschet ICIM
19.11.2008
E/9 
16:00 
 
Ragusa

61 - 81

Athinaikos BC
D/10 
18:00 
Szeviép

70 - 66

Seat Foton Györ
C/10 
18:30 
Rivasecopolis

61 - 73

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Elitzur Ramla
A/9 
18:30 
Gorzow

77 - 74

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Municipal Targoviste
B/10 
19:00 
Dynamo Kursk

69 - 54

Kursk, RUS
SC Dynamo
Challes-Les-Eaux Basket
H/9 
19:00 
Baschet ICIM

79 - 57

Arad, ROU
Victoria Hall
Arvi Marijampole
G/10 
20:00 
USO Mondeville

61 - 79

Galatasaray
20.11.2008
A/10 
17:00 
WBC Dynamo

88 - 41

MBK
F/10 
18:00 
Gospic Croatia

59 - 82

Cras Basket Taranto
H/10 
18:00 
Kara Trutnov

71 - 83

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Ibiza - PDV
C/9 
18:30 
Dunav Econt Rousse

56 - 44

Rouse, BUL
Dunav Hall
ZKK Crvena Zvezda
L/9 
18:30 
BC Star - TLÜ

67 - 52

Tallinn, EST
Kalevi Spordihall
Spartak M.R. Noginsk
B/9 
19:00 
Bnot Hasharon

81 - 91

CSS-LMK SF. Gheorghe
D/9 
19:00 
Solna Vikings

75 - 73

Solna, SWE
Solnahallen
Université BC Neuchâtel
G/9 
19:00 
 
ZKK Buducnost

84 - 70

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
AKO Aris Holargou
L/10 
19:00 
Botas Spor

74 - 66

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Dexia W Namur
F/9 
19:30 
K.V. Imperial AEL

71 - 59

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Gran Canaria
I/10 
20:00 
Lavezzini Basket

78 - 68

Parma, ITA
Pala Citi
Ravenna Esperides
E/10 
20:30 
 
Panionios G.S.S.

61 - 70

CB Feve San Jose
I/9 
20:30 
KK Zeljeznicar

63 - 84

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
 
SK Cesis
J/10 
20:30 
 
Extrugasa

51 - 56

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Tarbes GB
J/9 
20:30 
Olivais Coimbra

80 - 63

Pallacanestro Ribera
K/10 
20:30 
ZKK Hemofarm Vrsac

75 - 67

Chevakata
23.11.2008
K/9 
17:00 
Lemminkainen

82 - 67

Klaipeda, LTU
Arena of Neptunas
A.D. Vagos
26.11.2008
A/12 
17:00 
MBK

75 - 69

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Municipal Targoviste
A/11 
18:00 
WBC Dynamo

85 - 58

Gorzow
K/12 
18:00 
Chevakata

97 - 50

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
A.D. Vagos
B/12 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

77 - 63

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
CSS-LMK SF. Gheorghe
G/11 
20:00 
USO Mondeville

86 - 68

 
ZKK Buducnost
G/12 
20:00 
Galatasaray

97 - 45

AKO Aris Holargou
J/12 
20:00 
Tarbes GB

66 - 55

Pallacanestro Ribera
C/11 
20:30 
Rivasecopolis

85 - 71

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Dunav Econt Rousse
E/11 
20:30 
 
Panionios G.S.S.

86 - 70

 
Ragusa
27.11.2008
D/12 
18:00 
Seat Foton Györ

71 - 84

Université BC Neuchâtel
F/11 
18:00 
Gospic Croatia

82 - 76

K.V. Imperial AEL
H/11 
18:00 
Kara Trutnov

81 - 90

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Baschet ICIM
D/11 
18:00 
Szeviép

98 - 82

Solna Vikings
B/11 
19:00 
Dynamo Kursk

77 - 50

Kursk, RUS
SC Dynamo
Bnot Hasharon
C/12 
19:00 
Elitzur Ramla

76 - 54

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
ZKK Crvena Zvezda
L/11 
19:00 
Botas Spor

88 - 76

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
BC Star - TLÜ
I/11 
20:00 
Lavezzini Basket

86 - 50

Parma, ITA
Pala Citi
KK Zeljeznicar
E/12 
20:30 
CB Feve San Jose

90 - 67

Athinaikos BC
F/12 
20:30 
Cras Basket Taranto

81 - 79

Taranto, ITA
Palamazzola
Gran Canaria
I/12 
20:30 
Ravenna Esperides

67 - 56

 
SK Cesis
J/11 
20:30 
 
Extrugasa

65 - 66

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Olivais Coimbra
K/11 
20:30 
ZKK Hemofarm Vrsac

94 - 51

Lemminkainen
L/12 
20:30 
Dexia W Namur

93 - 65

Spartak M.R. Noginsk
H/12 
20:45 
Ibiza - PDV

67 - 61

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
Arvi Marijampole
10.12.2008
11/A 
18:30 
 
SK Cesis

57 - 68

Athinaikos BC
4/A 
20:00 
Baschet ICIM

58 - 110

Tarbes GB
11.12.2008
12/A 
15:00 
Botas Spor

67 - 65

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
CB Feve San Jose
9/A 
17:00 
Spartak M.R. Noginsk

57 - 73

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
ZKK Hemofarm Vrsac
8/A 
18:00 
Kara Trutnov

72 - 84

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Dexia W Namur
10/A 
18:00 
Gospic Croatia

60 - 55

Lavezzini Basket
15/A 
18:30 
K.V. Imperial AEL

62 - 58

Limassol, CYP
Melford Arena
Rivasecopolis
1/A 
19:00 
Solna Vikings

58 - 75

Solna, SWE
Solnahallen
WBC Dynamo
2/A 
19:00 
Municipal Targoviste

67 - 96

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Galatasaray
7/A 
19:30 
Université BC Neuchâtel

84 - 70

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Chevakata
14/A 
20:00 
USO Mondeville

48 - 68

Dynamo Kursk
16/A 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

62 - 77

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Ravenna Esperides
4/B 
20:00 
Tarbes GB

96 - 52

Baschet ICIM
13/A 
20:30 
CSS-LMK SF. Gheorghe

66 - 71

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Cras Basket Taranto
3/A 
20:30 
 
Panionios G.S.S.

53 - 52

Szeviép
5/A 
20:30 
 
Extrugasa

61 - 79

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Ibiza - PDV
6/A 
20:30 
Olivais Coimbra

60 - 77

Elitzur Ramla
17.12.2008
14/B 
19:00 
Dynamo Kursk

72 - 51

Kursk, RUS
SC Dynamo
USO Mondeville
6/B 
19:00 
Elitzur Ramla

67 - 62

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Olivais Coimbra
12/B 
20:30 
CB Feve San Jose

81 - 68

Botas Spor
11/B 
20:30 
Athinaikos BC

90 - 72

 
SK Cesis
18.12.2008
1/B 
17:00 
WBC Dynamo

89 - 57

Solna Vikings
7/B 
18:00 
Chevakata

82 - 65

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Université BC Neuchâtel
3/B 
18:00 
Szeviép

59 - 64

 
Panionios G.S.S.
2/B 
19:00 
Galatasaray

75 - 66

Municipal Targoviste
16/B 
19:30 
Ravenna Esperides

51 - 51

Challes-Les-Eaux Basket
10/B 
20:00 
Lavezzini Basket

82 - 66

Parma, ITA
Pala Citi
Gospic Croatia
15/B 
20:00 
Rivasecopolis

70 - 79

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
K.V. Imperial AEL
13/B 
20:30 
Cras Basket Taranto

80 - 60

Taranto, ITA
Palamazzola
CSS-LMK SF. Gheorghe
8/B 
20:30 
Dexia W Namur

83 - 69

Kara Trutnov
9/B 
20:30 
ZKK Hemofarm Vrsac

92 - 87

Spartak M.R. Noginsk
5/B 
20:45 
Ibiza - PDV

80 - 61

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
 
Extrugasa
28.01.2009
19/A 
20:30 
 
Panionios G.S.S.

53 - 64

Dynamo Kursk
29.01.2009
24/A 
17:30 
ZKK Hemofarm Vrsac

77 - 56

Dexia W Namur
17/A 
19:00 
Ravenna Esperides

74 - 75

WBC Dynamo
18/A 
19:30 
K.V. Imperial AEL

63 - 61

Limassol, CYP
Melford Arena
Galatasaray
23/A 
20:00 
Lavezzini Basket

63 - 81

Parma, ITA
Pala Citi
Chevakata
20/A 
20:30 
Cras Basket Taranto

75 - 66

Taranto, ITA
Palamazzola
Tarbes GB
21/A 
20:30 
CB Feve San Jose

60 - 56

Ibiza - PDV
22/A 
20:30 
Athinaikos BC

88 - 73

Elitzur Ramla
04.02.2009
22/B 
18:30 
Elitzur Ramla

72 - 91

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Athinaikos BC
05.02.2009
17/B 
18:00 
WBC Dynamo

60 - 52

Ravenna Esperides
23/B 
18:00 
Chevakata

88 - 72

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Lavezzini Basket
19/B 
19:00 
Dynamo Kursk

84 - 54

Kursk, RUS
SC Dynamo
 
Panionios G.S.S.
18/B 
19:30 
Galatasaray

74 - 68

K.V. Imperial AEL
20/B 
20:00 
Tarbes GB

69 - 73

Cras Basket Taranto
24/B 
20:30 
Dexia W Namur

79 - 70

ZKK Hemofarm Vrsac
21/B 
20:45 
Ibiza - PDV

70 - 72

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
CB Feve San Jose
19.02.2009
25/A 
17:30 
ZKK Hemofarm Vrsac

63 - 90

WBC Dynamo
26/A 
18:00 
Chevakata

65 - 79

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Galatasaray
27/A 
19:00 
Dynamo Kursk

77 - 52

Kursk, RUS
SC Dynamo
Athinaikos BC
28/A 
20:30 
Cras Basket Taranto

66 - 43

Taranto, ITA
Palamazzola
CB Feve San Jose
26.02.2009
26/B 
17:30 
Galatasaray

55 - 49

Chevakata
25/B 
18:00 
WBC Dynamo

73 - 65

ZKK Hemofarm Vrsac
28/B 
20:30 
CB Feve San Jose

63 - 60

Cras Basket Taranto
27/B 
21:00 
Athinaikos BC

89 - 69

Dynamo Kursk
12.03.2009
30/A 
19:00 
Dynamo Kursk

61 - 47

Kursk, RUS
SC Dynamo
Galatasaray
29/A 
20:30 
Cras Basket Taranto

76 - 71

Taranto, ITA
Palamazzola
WBC Dynamo
19.03.2009
30/B 
17:30 
Galatasaray

62 - 39

Dynamo Kursk
29/B 
18:00 
WBC Dynamo

75 - 85

Cras Basket Taranto
02.04.2009
31/A 
20:30 
Cras Basket Taranto

67 - 55

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Galatasaray
09.04.2009
31/B 
21:30 
Galatasaray

82 - 61

TV
Cras Basket Taranto