SCHEDULE

18.10.2007
2/A 
19:00 
 
Flamurtari Vlora

64 - 102

 
ZKK Buducnost
1/A 
19:30 
K.V. Imperial AEL

63 - 62

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Dunav Ekont Rousse
5/A 
20:00 
 
Uniao da Madeira

59 - 57

Sdent Sierre Basket
4/A 
20:30 
 
Boaviagem Angra Acores

65 - 78

Angra Do Heroismo, POR
Pavilhao Escola Basica Ingrada
Rhondda Rebels
3/A 
20:30 
Flying Foxes

67 - 72

Vienna, AUT
Postsporthalle
Université BC Neuchâtel
24.10.2007
4/B 
19:45 
Rhondda Rebels

69 - 57

 
Boaviagem Angra Acores
5/B 
20:00 
Sdent Sierre Basket

96 - 51

Sierre, SUI
Salle Omnisport
 
Uniao da Madeira
25.10.2007
1/B 
20:30 
Dunav Ekont Rousse

62 - 70

Rouse, BUL
Dunav Hall
K.V. Imperial AEL
3/B 
20:30 
Université BC Neuchâtel

76 - 62

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Flying Foxes
26.10.2007
2/B 
17:00 
 
ZKK Buducnost

92 - 49

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
 
Flamurtari Vlora
07.11.2007
E/2 
17:00 
MBK

83 - 54

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Zala Volán ZTE
C/2 
18:00 
Chevakata

95 - 57

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
 
ZKK Buducnost
B/2 
18:30 
 
Apollon

79 - 70

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida II
Baschet ICIM
F/2 
18:30 
Gorzow

72 - 57

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Szeviép
A/2 
19:00 
 
Panionios G.S.S.

64 - 72

BC Zeljeznicar
L/2 
19:00 
EXMA BBTL

57 - 86

Lattes Montpellier
A/1 
19:30 
Besiktas Cola Turka

94 - 65

 
ZKK Vojvodina
D/1 
20:00 
Galatasaray

75 - 63

Elitzur Ramla
I/2 
20:00 
Sdent Sierre Basket

56 - 105

Sierre, SUI
Salle Omnisport
BC Moscow
K/2 
20:15 
CAB Madeira

78 - 80

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Tarbes GB
I/1 
20:30 
Beretta-Famila

67 - 62

Schio, ITA
Pala Campagnola
 
Extrugasa
L/1 
20:30 
Umana Reyer Venezia

67 - 63

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Baloncesto San José
08.11.2007
C/1 
18:00 
Botas Spor

66 - 84

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Electra Ramat-Hasharon
E/1 
18:00 
Kozachka-Zalk

85 - 81

Université BC Neuchâtel
G/2 
18:30 
CCC Polkowice

71 - 54

Seat Foton Györ
D/2 
19:00 
BSC Dnipro

58 - 60

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
K.V. Imperial AEL
F/1 
19:00 
TSV Wasserburg

65 - 67

Wasserburg, GER
Badria Halle
Gospic
G/1 
19:00 
Dynamo Kursk

66 - 55

Kara Trutnov
H/2 
19:00 
O8 Stockholm HR

53 - 58

Stockholm, SWE
Fryshuset
Pays Aix Basket
K/1 
19:00 
Nadezhda

70 - 45

Orenburg, RUS
Olympiyskiy
Novia Munalux Namur
J/2 
19:30 
Rhondda Rebels

70 - 75

Challes-Les-Eaux Basket
H/1 
20:00 
Lavezzini Basket

58 - 69

Parma, ITA
Pala Citi
Gran Canaria
B/1 
20:30 
Panküp TED Koleji

69 - 60

Melikgazi/Kayseri, TUR
Atatürk Spor Salonu
KK Hemofarm Vrsac
J/1 
20:30 
Levoni Taranto

63 - 59

Taranto, ITA
Palamazzola
Hondarribia-Irun
13.11.2007
A/3 
17:00 
BC Zeljeznicar

51 - 91

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Besiktas Cola Turka
14.11.2007
C/3 
18:00 
 
ZKK Buducnost

71 - 66

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Botas Spor
E/3 
18:00 
Kozachka-Zalk

74 - 57

Zala Volán ZTE
B/3 
18:30 
Baschet ICIM

60 - 55

Arad, ROU
Victoria Hall
Panküp TED Koleji
F/4 
19:00 
Gospic

91 - 69

Gorzow
H/4 
19:00 
Gran Canaria

82 - 75

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
O8 Stockholm HR
J/3 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

58 - 86

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Levoni Taranto
J/4 
20:00 
Hondarribia-Irun

77 - 43

Hondarribia, ESP
Hondartza Kiroldegia
Rhondda Rebels
K/3 
20:00 
Tarbes GB

82 - 65

Nadezhda
L/3 
20:00 
Lattes Montpellier

68 - 69

Umana Reyer Venezia
B/4 
20:00 
KK Hemofarm Vrsac

89 - 79

 
Apollon
L/4 
20:30 
Baloncesto San José

84 - 44

EXMA BBTL
15.11.2007
I/3 
17:00 
BC Moscow

70 - 60

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Beretta-Famila
A/4 
18:00 
 
ZKK Vojvodina

67 - 87

Novi Sad, SRB
JP SPC Vojvodina 2
 
Panionios G.S.S.
C/4 
18:00 
Electra Ramat-Hasharon

95 - 85

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Chevakata
F/3 
18:00 
Szeviép

76 - 65

TSV Wasserburg
G/3 
18:00 
Seat Foton Györ

55 - 75

Dynamo Kursk
G/4 
18:00 
Kara Trutnov

100 - 104

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
CCC Polkowice
D/4 
19:00 
Elitzur Ramla

80 - 79

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
BSC Dnipro
H/3 
20:00 
Pays Aix Basket

76 - 66

Lavezzini Basket
D/3 
20:30 
K.V. Imperial AEL

69 - 79

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Galatasaray
E/4 
20:30 
Université BC Neuchâtel

76 - 78

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
MBK
I/4 
20:30 
 
Extrugasa

85 - 64

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Sdent Sierre Basket
K/4 
20:30 
Novia Munalux Namur

75 - 74

CAB Madeira
20.11.2007
A/6 
17:00 
BC Zeljeznicar

76 - 70

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
 
ZKK Vojvodina
B/5 
18:30 
Panküp TED Koleji

95 - 75

Melikgazi/Kayseri, TUR
Atatürk Spor Salonu
 
Apollon
21.11.2007
E/6 
18:00 
Zala Volán ZTE

79 - 69

Université BC Neuchâtel
F/6 
18:00 
Szeviép

72 - 67

Gospic
A/5 
19:30 
Besiktas Cola Turka

66 - 71

 
Panionios G.S.S.
D/6 
19:30 
K.V. Imperial AEL

72 - 80

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Elitzur Ramla
J/6 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

80 - 76

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Hondarribia-Irun
L/6 
20:00 
Lattes Montpellier

72 - 60

Baloncesto San José
D/5 
20:30 
Galatasaray

65 - 53

BSC Dnipro
I/5 
20:30 
Beretta-Famila

92 - 58

Schio, ITA
Pala Campagnola
Sdent Sierre Basket
L/5 
20:30 
Umana Reyer Venezia

108 - 39

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
EXMA BBTL
22.11.2007
I/6 
17:00 
BC Moscow

67 - 62

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
 
Extrugasa
C/5 
18:00 
Botas Spor

68 - 63

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Chevakata
E/5 
18:00 
Kozachka-Zalk

64 - 76

MBK
G/6 
18:00 
Seat Foton Györ

59 - 76

Kara Trutnov
C/6 
18:00 
 
ZKK Buducnost

62 - 63

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Electra Ramat-Hasharon
G/5 
19:00 
Dynamo Kursk

69 - 43

CCC Polkowice
H/5 
19:00 
O8 Stockholm HR

69 - 66

Stockholm, SWE
Fryshuset
Lavezzini Basket
K/5 
19:00 
Nadezhda

77 - 48

Orenburg, RUS
Olympiyskiy
CAB Madeira
B/12 
20:00 
KK Hemofarm Vrsac

72 - 60

Baschet ICIM
F/5 
20:00 
TSV Wasserburg

77 - 91

Wasserburg, GER
Badria Halle
Gorzow
H/6 
20:00 
Pays Aix Basket

63 - 66

Gran Canaria
K/6 
20:00 
Tarbes GB

76 - 39

Novia Munalux Namur
J/5 
20:30 
Levoni Taranto

86 - 61

Taranto, ITA
Palamazzola
Rhondda Rebels
28.11.2007
C/8 
18:00 
 
ZKK Buducnost

82 - 86

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Chevakata
E/8 
18:00 
Zala Volán ZTE

63 - 73

MBK
F/8 
18:00 
Szeviép

81 - 84

Gorzow
F/7 
18:00 
Gospic

89 - 66

TSV Wasserburg
G/7 
18:00 
Kara Trutnov

54 - 71

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Dynamo Kursk
B/8 
18:30 
Baschet ICIM

64 - 61

Arad, ROU
Victoria Hall
 
Apollon
J/7 
20:00 
Hondarribia-Irun

68 - 63

Hondarribia, ESP
Hondartza Kiroldegia
Levoni Taranto
J/8 
20:00 
Challes-Les-Eaux Basket

107 - 50

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Rhondda Rebels
K/8 
20:00 
Tarbes GB

58 - 46

CAB Madeira
L/8 
20:00 
Lattes Montpellier

85 - 54

EXMA BBTL
K/7 
20:30 
Novia Munalux Namur

59 - 77

Nadezhda
L/7 
20:30 
Baloncesto San José

70 - 76

Umana Reyer Venezia
29.11.2007
A/8 
17:00 
BC Zeljeznicar

65 - 67

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
 
Panionios G.S.S.
I/8 
17:00 
BC Moscow

94 - 51

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Sdent Sierre Basket
C/7 
18:00 
Electra Ramat-Hasharon

84 - 73

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Botas Spor
G/8 
18:00 
Seat Foton Györ

65 - 68

CCC Polkowice
A/7 
18:30 
 
ZKK Vojvodina

74 - 77

Novi Sad, SRB
JP SPC Vojvodina 2
Besiktas Cola Turka
D/7 
19:00 
Elitzur Ramla

85 - 69

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Galatasaray
D/8 
19:30 
K.V. Imperial AEL

81 - 73

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
BSC Dnipro
H/8 
20:00 
Pays Aix Basket

66 - 61

O8 Stockholm HR
B/7 
20:30 
KK Hemofarm Vrsac

78 - 57

Panküp TED Koleji
E/7 
20:30 
Université BC Neuchâtel

75 - 57

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Kozachka-Zalk
H/7 
20:30 
Gran Canaria

72 - 59

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Lavezzini Basket
I/7 
20:30 
 
Extrugasa

80 - 82

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Beretta-Famila
05.12.2007
C/9 
18:00 
Botas Spor

87 - 70

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
 
ZKK Buducnost
B/10 
18:30 
 
Apollon

74 - 77

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida II
KK Hemofarm Vrsac
F/10 
18:30 
Gorzow

92 - 66

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Gospic
A/10 
19:00 
 
Panionios G.S.S.

91 - 68

 
ZKK Vojvodina
K/9 
19:00 
Nadezhda

68 - 57

Orenburg, RUS
Olympiyskiy
Tarbes GB
L/10 
19:00 
EXMA BBTL

60 - 84

Baloncesto San José
J/10 
19:30 
Rhondda Rebels

64 - 86

Hondarribia-Irun
D/9 
20:00 
Galatasaray

74 - 64

K.V. Imperial AEL
I/10 
20:00 
Sdent Sierre Basket

57 - 66

Sierre, SUI
Salle Omnisport
 
Extrugasa
I/9 
20:30 
Beretta-Famila

69 - 58

Schio, ITA
Pala Campagnola
BC Moscow
L/9 
20:30 
Umana Reyer Venezia

84 - 75

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Lattes Montpellier
06.12.2007
E/10 
17:00 
MBK

73 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Université BC Neuchâtel
C/10 
18:00 
Chevakata

80 - 59

Cherepovets
SK Jubileiniy
Electra Ramat-Hasharon
E/9 
18:00 
Zala Volán ZTE

55 - 71

Kozachka-Zalk
B/9 
18:30 
Panküp TED Koleji

76 - 67

Melikgazi/Kayseri, TUR
Atatürk Spor Salonu
Baschet ICIM
G/10 
18:30 
CCC Polkowice

73 - 60

Kara Trutnov
D/10 
19:00 
BSC Dnipro

71 - 67

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
Elitzur Ramla
G/9 
19:00 
Dynamo Kursk

66 - 43

Seat Foton Györ
H/10 
19:00 
O8 Stockholm HR

68 - 71

Stockholm, SWE
Fryshuset
Gran Canaria
A/9 
19:30 
Besiktas Cola Turka

94 - 59

BC Zeljeznicar
H/9 
20:00 
Lavezzini Basket

60 - 76

Parma, ITA
Pala Citi
Pays Aix Basket
K/10 
20:00 
CAB Madeira

67 - 43

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Novia Munalux Namur
F/9 
20:00 
TSV Wasserburg

83 - 82

Wasserburg, GER
Badria Halle
Szeviép
J/9 
20:30 
Levoni Taranto

81 - 66

Taranto, ITA
Palamazzola
Challes-Les-Eaux Basket
12.12.2007
E/11 
17:00 
MBK

85 - 64

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Kozachka-Zalk
F/12 
18:00 
Gospic

73 - 65

Szeviép
B/11 
18:30 
 
Apollon

84 - 85

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida II
Panküp TED Koleji
B/6 
18:30 
Baschet ICIM

73 - 58

Arad, ROU
Victoria Hall
KK Hemofarm Vrsac
A/11 
19:00 
 
Panionios G.S.S.

83 - 72

Besiktas Cola Turka
D/11 
19:00 
BSC Dnipro

85 - 96

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
Galatasaray
L/11 
19:00 
EXMA BBTL

63 - 80

Umana Reyer Venezia
J/12 
20:00 
Hondarribia-Irun

78 - 73

Hondarribia, ESP
Hondartza Kiroldegia
Challes-Les-Eaux Basket
I/11 
20:00 
Sdent Sierre Basket

56 - 84

Sierre, SUI
Salle Omnisport
Beretta-Famila
K/11 
20:15 
CAB Madeira

72 - 84

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Nadezhda
K/12 
20:30 
Novia Munalux Namur

31 - 78

Tarbes GB
13.12.2007
C/11 
18:00 
Chevakata

100 - 78

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Botas Spor
C/12 
18:00 
Electra Ramat-Hasharon

92 - 72

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
ZKK Buducnost
G/12 
18:00 
Kara Trutnov

62 - 66

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Seat Foton Györ
G/11 
18:30 
CCC Polkowice

41 - 79

Dynamo Kursk
D/12 
19:00 
Elitzur Ramla

85 - 76

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
K.V. Imperial AEL
H/12 
19:00 
Gran Canaria

83 - 61

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Pays Aix Basket
J/11 
19:30 
Rhondda Rebels

52 - 99

Levoni Taranto
H/11 
20:00 
Lavezzini Basket

72 - 48

Parma, ITA
Pala Citi
O8 Stockholm HR
A/12 
20:30 
 
ZKK Vojvodina

57 - 66

Novi Sad, SRB
JP SPC Vojvodina 2
BC Zeljeznicar
L/12 
20:30 
Baloncesto San José

57 - 53

Lattes Montpellier
E/12 
20:30 
Université BC Neuchâtel

80 - 82

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Zala Volán ZTE
F/11 
20:30 
Gorzow

89 - 70

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
TSV Wasserburg
I/12 
20:30 
 
Extrugasa

71 - 84

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
BC Moscow
09.01.2008
13/A 
18:00 
Panküp TED Koleji

78 - 68

Melikgazi/Kayseri, TUR
Atatürk Spor Salonu
Electra Ramat-Hasharon
16/A 
18:00 
Gospic

90 - 71

Hondarribia-Irun
11/A 
18:30 
CCC Polkowice

64 - 71

Gorzow
15/A 
20:00 
KK Hemofarm Vrsac

74 - 72

Chevakata
10.01.2008
5/A 
17:00 
BC Zeljeznicar

58 - 80

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Tarbes GB
1/A 
18:00 
Botas Spor

76 - 62

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Dynamo Kursk
3/A 
18:00 
Szeviép

65 - 76

MBK
6/A 
18:00 
Kozachka-Zalk

69 - 72

Levoni Taranto
7/A 
18:30 
Baschet ICIM

82 - 101

Arad, ROU
Victoria Hall
BC Moscow
14/A 
19:00 
Elitzur Ramla

82 - 69

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Besiktas Cola Turka
12/A 
20:00 
Pays Aix Basket

52 - 65

Galatasaray
10/A 
20:30 
Lattes Montpellier

62 - 67

 
Panionios G.S.S.
9/A 
20:30 
Baloncesto San José

77 - 73

Beretta-Famila
2/A 
20:30 
K.V. Imperial AEL

70 - 74

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Umana Reyer Venezia
4/A 
20:30 
 
Extrugasa

56 - 60

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Gran Canaria
8/A 
20:30 
Challes-Les-Eaux Basket

75 - 62

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Nadezhda
16.01.2008
3/B 
17:00 
MBK

64 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Szeviép
13/B 
19:00 
Electra Ramat-Hasharon

85 - 60

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Panküp TED Koleji
16/B 
20:00 
Hondarribia-Irun

79 - 74

Hondarribia, ESP
Hondartza Kiroldegia
Gospic
2/B 
20:30 
Umana Reyer Venezia

65 - 56

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
K.V. Imperial AEL
9/B 
20:30 
Beretta-Famila

76 - 63

Schio, ITA
Pala Campagnola
Baloncesto San José
17.01.2008
15/B 
18:00 
Chevakata

61 - 56

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
KK Hemofarm Vrsac
7/B 
18:00 
BC Moscow

86 - 58

Baschet ICIM
11/B 
18:30 
Gorzow

76 - 50

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
CCC Polkowice
1/B 
19:00 
Dynamo Kursk

74 - 64

Botas Spor
4/B 
19:00 
Gran Canaria

62 - 74

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
Extrugasa
8/B 
19:00 
Nadezhda

79 - 61

Orenburg, RUS
Olympiyskiy
Challes-Les-Eaux Basket
10/B 
19:30 
 
Panionios G.S.S.

66 - 64

Lattes Montpellier
14/B 
19:30 
Besiktas Cola Turka

81 - 82

Elitzur Ramla
5/B 
20:00 
Tarbes GB

82 - 70

BC Zeljeznicar
12/B 
20:30 
Galatasaray

57 - 60

Pays Aix Basket
6/B 
20:30 
Levoni Taranto

93 - 67

Taranto, ITA
Palamazzola
Kozachka-Zalk
30.01.2008
21/A 
19:30 
Galatasaray

61 - 41

Tarbes GB
24/A 
20:30 
Beretta-Famila

86 - 65

Schio, ITA
Pala Campagnola
Nadezhda
31.01.2008
17/A 
18:00 
Botas Spor

60 - 63

Ceyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Gospic
18/A 
18:00 
Chevakata

67 - 72

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Umana Reyer Venezia
22/A 
18:30 
Gorzow

72 - 72

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Levoni Taranto
19/A 
19:00 
Elitzur Ramla

82 - 67

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
MBK
23/A 
19:30 
 
Panionios G.S.S.

58 - 81

BC Moscow
20/A 
20:30 
 
Extrugasa

60 - 54

Vilagarcia de Arousa, ESP
Pabellon Municipal Fontecarmoa
Electra Ramat-Hasharon
06.02.2008
18/B 
20:30 
Umana Reyer Venezia

62 - 69

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Chevakata
07.02.2008
19/B 
17:00 
MBK

62 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Elitzur Ramla
17/B 
18:00 
Gospic

75 - 59

Botas Spor
23/B 
18:00 
BC Moscow

87 - 51

 
Panionios G.S.S.
20/B 
18:30 
Electra Ramat-Hasharon

64 - 54

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Extrugasa
24/B 
19:00 
Nadezhda

69 - 63

Orenburg, RUS
Olympiyskiy
Beretta-Famila
21/B 
20:00 
Tarbes GB

69 - 68

Galatasaray
22/B 
20:30 
Levoni Taranto

81 - 70

Taranto, ITA
Palamazzola
Gorzow
21.02.2008
25/A 
18:00 
Gospic

63 - 68

Beretta-Famila
26/A 
18:00 
Chevakata

68 - 70

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
BC Moscow
27/A 
18:30 
Elitzur Ramla

78 - 51

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Levoni Taranto
28/A 
18:30 
Electra Ramat-Hasharon

69 - 74

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Galatasaray
27.02.2008
25/B 
20:30 
Beretta-Famila

85 - 54

Schio, ITA
Pala Campagnola
Gospic
28.02.2008
26/B 
18:00 
BC Moscow

68 - 58

Chevakata
28/B 
20:00 
Galatasaray

70 - 53

TV
Electra Ramat-Hasharon
27/B 
20:30 
Levoni Taranto

84 - 62

Taranto, ITA
Palamazzola
Elitzur Ramla
06.03.2008
30/A 
18:30 
Elitzur Ramla

80 - 74

TV
Ramla, ISR
Kiryat Menachem
BC Moscow
29/A 
20:00 
Galatasaray

63 - 55

TV
Beretta-Famila
12.03.2008
30/B 
18:00 
BC Moscow

78 - 60

Elitzur Ramla
29/B 
20:30 
Beretta-Famila

84 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
Galatasaray
27.03.2008
31/A 
20:30 
Beretta-Famila

87 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
BC Moscow
03.04.2008
31/B 
19:00 
BC Moscow

69 - 78

Beretta-Famila