SCHEDULE

26.10.2004
A/4 
18:00 
Zala Volán

59 - 53

Saarlouis
28.10.2004
D/8 
20:00 
Wasserburg

67 - 61

ZKK Croatia
03.11.2004
A/2 
18:00 
Lukoil

84 - 78

TV
 
Ptolemaida
E/2 
19:00 
Sibenik

67 - 62

Wels
B/2 
19:30 
Rhondda Rebels

67 - 89

ESB Lille
C/2 
19:30 
BG Dorsten

96 - 90

Gospic
C/2 
20:00 
USO Mondeville

67 - 64

Phard Napoli
A/1 
20:30 
 
Rovereto

71 - 72

 
Halcón
A/2 
20:30 
CAB Madeira

62 - 82

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Pays d'Aix
B/1 
20:30 
Faience

73 - 70

Venezia
04.11.2004
B/1 
17:00 
Ruzomberok

82 - 64

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Sopron
B/2 
17:15 
USK Prague

102 - 37

ZKK Zagreb
C/1 
18:00 
Targoviste

67 - 75

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Novosibirsk
D/1 
19:00 
Budapest

78 - 71

Budapest, HUN
BSE Basket Hall
Chevakata
A/1 
19:00 
 
Kazan

72 - 61

Zala Volán
C/1 
19:00 
Nadezhda

71 - 72

Szeviép
B/2 
19:00 
Ramat Hasharon

83 - 61

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Ceyhan
A/2 
20:00 
Saarlouis

102 - 81

 
Martigny
A/1 
20:30 
WBC Kimico

67 - 92

Struga, MKD
Kimico Arena
Fenerbahçe
C/1 
20:30 
Ribera

70 - 77

Caja Canarias
10.11.2004
C/4 
18:00 
Szeviép

73 - 67

BG Dorsten
A/3 
18:00 
 
Ptolemaida

97 - 72

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
WBC Kimico
A/3 
20:00 
Pays d'Aix

64 - 50

 
Rovereto
B/3 
20:30 
ESB Lille

66 - 70

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Faience
B/4 
20:30 
Venezia

89 - 73

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Rhondda Rebels
11.11.2004
D/4 
18:00 
Chevakata

79 - 84

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
ZKK Croatia
B/4 
18:00 
 
Sopron

59 - 85

USK Prague
C/3 
18:00 
Gospic

76 - 72

Nadezhda
E/3 
19:00 
Wels

65 - 63

Wels, AUT
Tigerdome
Miskolc
B/3 
19:00 
Ceyhan

91 - 62

Ceyhan / Adana
Ceyhan Sport Hall
 
Stara Zagora
A/4 
19:30 
Fenerbahçe

75 - 62

Lukoil
A/3 
20:00 
 
Martigny

78 - 83

 
Kazan
D/3 
20:00 
Wasserburg

88 - 82

Budapest
A/4 
20:30 
 
Halcón

99 - 56

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
CAB Madeira
C/3 
20:30 
Phard Napoli

80 - 54

Napoli, ITA
Stadio Collana
Ribera
C/4 
20:30 
Caja Canarias

68 - 61

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
USO Mondeville
B/3 
20:30 
ZKK Zagreb

60 - 78

Ruzomberok
C/3 
20:30 
 
Levski Spartak

66 - 60

Targoviste
16.11.2004
D/12 
20:00 
Wasserburg

64 - 63

Chevakata
17.11.2004
B/5 
18:00 
 
Stara Zagora

69 - 114

Stara Zagora, BUL
Hall DZU AD
Ramat Hasharon
A/6 
18:00 
Zala Volán

97 - 76

 
Martigny
E/5 
18:00 
Miskolc

73 - 83

Miskolc, HUN
Arena of DKSK
Sibenik
A/6 
18:00 
 
Ptolemaida

83 - 80

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
Fenerbahçe
C/5 
19:00 
Nadezhda

73 - 68

BG Dorsten
A/6 
20:00 
Pays d'Aix

84 - 81

 
Halcón
B/6 
20:00 
ESB Lille

64 - 62

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Venezia
A/5 
20:30 
 
Rovereto

99 - 71

CAB Madeira
B/5 
20:30 
Faience

85 - 65

Rhondda Rebels
18.11.2004
B/5 
17:00 
Ruzomberok

71 - 83

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USK Prague
C/6 
18:00 
 
Levski Spartak

78 - 76

Novosibirsk
C/6 
18:00 
Gospic

71 - 61

Szeviép
D/5 
19:00 
Budapest

89 - 75

Budapest, HUN
BSE Basket Hall
ZKK Croatia
A/5 
19:00 
 
Kazan

103 - 83

Saarlouis
D/6 
20:00 
Wasserburg

81 - 78

Chevakata
C/5 
20:30 
Ribera

74 - 79

USO Mondeville
C/6 
20:30 
Phard Napoli

92 - 78

Napoli, ITA
Stadio Collana
Caja Canarias
B/6 
20:30 
ZKK Zagreb

69 - 76

 
Sopron
A/5 
20:30 
WBC Kimico

80 - 90

Struga, MKD
Kimico Arena
Lukoil
24.11.2004
B/7 
18:00 
 
Sopron

65 - 87

Ruzomberok
C/8 
18:00 
Gospic

72 - 78

BG Dorsten
A/7 
18:00 
Zala Volán

88 - 75

 
Kazan
A/8 
18:00 
 
Ptolemaida

78 - 83

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
Lukoil
D/2 
19:00 
ZKK Croatia

74 - 53

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Wasserburg
A/8 
20:00 
Pays d'Aix

90 - 64

CAB Madeira
B/8 
20:00 
ESB Lille

90 - 79

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Rhondda Rebels
C/7 
20:00 
Szeviép

75 - 93

Nadezhda
B/7 
20:30 
Venezia

65 - 59

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Faience
25.11.2004
D/7 
18:00 
Chevakata

62 - 66

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Budapest
C/7 
18:30 
Novosibirsk

78 - 63

Targoviste
B/8 
19:00 
Ceyhan

52 - 86

Ceyhan / Adana
Ceyhan Sport Hall
Ramat Hasharon
E/8 
19:00 
Wels

60 - 86

Wels, AUT
Tigerdome
Sibenik
A/7 
19:00 
Fenerbahçe

81 - 45

WBC Kimico
A/8 
20:00 
 
Martigny

67 - 78

Saarlouis
C/7 
20:30 
Caja Canarias

91 - 56

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Ribera
A/7 
20:30 
 
Halcón

74 - 67

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
 
Rovereto
C/8 
20:30 
Phard Napoli

83 - 62

Napoli, ITA
Stadio Collana
USO Mondeville
B/8 
20:30 
ZKK Zagreb

63 - 97

USK Prague
01.12.2004
B/10 
17:15 
USK Prague

89 - 56

 
Sopron
E/9 
18:00 
Miskolc

74 - 79

Miskolc, HUN
Arena of DKSK
Wels
A/10 
19:00 
CAB Madeira

77 - 86

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
 
Halcón
C/9 
19:00 
Nadezhda

101 - 81

Gospic
B/10 
19:30 
Rhondda Rebels

60 - 65

Venezia
C/10 
19:30 
BG Dorsten

77 - 54

Szeviép
C/10 
20:00 
USO Mondeville

96 - 72

Caja Canarias
A/9 
20:30 
 
Rovereto

80 - 65

Pays d'Aix
B/9 
20:30 
Faience

61 - 58

ESB Lille
02.12.2004
B/9 
17:00 
Ruzomberok

109 - 58

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
ZKK Zagreb
B/9 
18:00 
 
Stara Zagora

89 - 90

Stara Zagora, BUL
Hall DZU AD
Ceyhan
C/9 
18:00 
Targoviste

76 - 67

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
 
Levski Spartak
A/10 
18:15 
Lukoil

56 - 77

TV
Fenerbahçe
D/10 
19:00 
ZKK Croatia

77 - 70

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Chevakata
D/9 
19:00 
Budapest

101 - 73

Budapest, HUN
BSE Basket Hall
Wasserburg
A/9 
19:00 
WBC Kimico

79 - 82

Struga, MKD
Kimico Arena
 
Ptolemaida
A/9 
19:00 
 
Kazan

79 - 45

 
Martigny
A/10 
20:00 
Saarlouis

82 - 75

Zala Volán
C/9 
20:30 
Ribera

74 - 96

Phard Napoli
07.12.2004
A/12 
20:00 
 
Martigny

53 - 100

Zala Volán
08.12.2004
B/11 
17:15 
USK Prague

71 - 59

Ruzomberok
A/12 
18:00 
Fenerbahçe

85 - 56

 
Ptolemaida
B/12 
18:00 
 
Sopron

67 - 56

ZKK Zagreb
C/12 
18:00 
Szeviép

80 - 86

Gospic
D/11 
19:00 
ZKK Croatia

83 - 67

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Budapest
A/11 
19:00 
CAB Madeira

71 - 96

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
 
Rovereto
B/11 
19:30 
Rhondda Rebels

63 - 90

Faience
C/11 
19:30 
BG Dorsten

70 - 76

Nadezhda
B/11 
20:00 
Ramat Hasharon

108 - 53

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Stara Zagora
C/11 
20:00 
USO Mondeville

91 - 70

Ribera
E/11 
20:30 
Sibenik

69 - 63

Miskolc
B/12 
20:30 
Venezia

73 - 46

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
ESB Lille
C/12 
20:30 
Caja Canarias

72 - 66

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Phard Napoli
09.12.2004
C/12 
18:30 
Novosibirsk

82 - 73

 
Levski Spartak
A/11 
20:00 
Saarlouis

76 - 51

 
Kazan
A/12 
20:30 
 
Halcón

73 - 76

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Pays d'Aix
A/11 
20:30 
Lukoil

81 - 60

TV
WBC Kimico
15.12.2004
1/A 
18:00 
Miskolc

61 - 85

Miskolc, HUN
Arena of DKSK
USK Prague
3/A 
18:00 
Szeviép

79 - 69

Ruzomberok
6/A 
19:30 
BG Dorsten

82 - 57

Saarlouis
16.12.2004
5/A 
18:00 
Gospic

66 - 72

Nadezhda
4/A 
19:00 
Wels

60 - 77

Wels, AUT
Tigerdome
Zala Volán
8/A 
19:00 
ZKK Croatia

96 - 87

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Budapest
2/A 
20:30 
 
Sopron

52 - 53

Sibenik
20.12.2004
7/A 
18:30 
 
Kazan

70 - 86

Wasserburg
21.12.2004
7/B 
18:30 
 
Kazan

82 - 50

Wasserburg
22.12.2004
3/B 
17:00 
Ruzomberok

60 - 59

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Szeviép
1/B 
17:15 
USK Prague

57 - 74

Miskolc
4/B 
18:00 
Zala Volán

74 - 65

Wels
8/B 
19:00 
Budapest

83 - 79

Budapest, HUN
BSE Basket Hall
ZKK Croatia
6/B 
20:00 
Saarlouis

64 - 68

BG Dorsten
2/B 
20:30 
Sibenik

64 - 43

 
Sopron
23.12.2004
5/B 
19:00 
Nadezhda

65 - 53

Orenburg, RUS
Ledovy Palace
Gospic
12.01.2005
4/A 
18:00 
 
Ptolemaida

87 - 94

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
Lukoil
1/A 
19:00 
ZKK Croatia

88 - 66

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
USK Prague
1/A 
20:30 
 
Rovereto

58 - 69

Faience
13.01.2005
2/A 
 
Caja Canarias

67 - 71

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Pays d'Aix
1/A 
18:00 
Targoviste

73 - 95

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Ramat Hasharon
2/A 
18:00 
Ceyhan

72 - 71

Ceyhan / Adana , TUR
Ceyhan Sport Hall
Fenerbahçe
3/A 
18:00 
Szeviép

91 - 68

BG Dorsten
3/A 
18:15 
 
Levski Spartak

90 - 79

Novosibirsk
4/A 
19:00 
Nadezhda

63 - 55

Orenburg, RUS
Ledovy Palace
Zala Volán
3/A 
20:00 
USO Mondeville

52 - 53

TV
Phard Napoli
4/A 
20:30 
 
Halcón

72 - 69

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Venezia
2/A 
20:30 
 
Kazan

64 - 61

Sibenik
19.01.2005
2/B 
18:00 
Fenerbahçe

84 - 54

Ceyhan
1/B 
20:30 
Faience

68 - 68

 
Rovereto
4/B 
20:30 
Venezia

70 - 58

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
 
Halcón
1/B 
20:30 
USK Prague

50 - 63

ZKK Croatia
20.01.2005
2/B 
 
Pays d'Aix

77 - 69

Caja Canarias
4/B 
 
Lukoil

84 - 76

 
Ptolemaida
1/B 
18:00 
Ramat Hasharon

20 - 0

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Targoviste
4/B 
18:00 
Zala Volán

58 - 53

Nadezhda
3/B 
18:30 
Novosibirsk

89 - 64

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
 
Levski Spartak
3/B 
19:30 
BG Dorsten

62 - 53

Szeviép
2/B 
20:30 
Sibenik

58 - 53

 
Kazan
3/B 
20:45 
Phard Napoli

79 - 62

Napoli, ITA
Stadio Collana
USO Mondeville
08.02.2005
1/A 
17:00 
ZKK Croatia

68 - 60

Sibenik, CRO
Nadezhda
2/A 
19:00 
Sibenik

52 - 62

Sibenik, CRO
Szeviép
09.02.2005
3/A 
17:00 
Nadezhda

80 - 74

Sibenik, CRO
Sibenik
1/A 
17:45 
Ramat Hasharon

87 - 66

Istanbul, TUR
Lukoil
2/A 
18:30 
Pays d'Aix

54 - 68

Venezia, ITA
Phard Napoli
4/A 
19:00 
ZKK Croatia

65 - 56

Sibenik, CRO
Szeviép
2/A 
20:00 
Fenerbahçe

81 - 63

Istanbul, TUR
Novosibirsk
1/A 
20:30 
Faience

62 - 57

Venezia, ITA
Venezia
10.02.2005
1/A 
17:45 
Lukoil

60 - 75

Istanbul, TUR
Novosibirsk
4/A 
18:30 
Faience

54 - 76

Venezia, ITA
Phard Napoli
2/A 
20:00 
Ramat Hasharon

58 - 78

Istanbul, TUR
Fenerbahçe
3/A 
20:30 
Venezia

71 - 61

Venezia, ITA
Pays d'Aix
23.02.2005
2/A 
18:00 
Ramat Hasharon

86 - 62

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Szeviép
24.02.2005
4/A 
19:00 
Nadezhda

63 - 74

Orenburg, RUS
Ledovy Palace
Fenerbahçe
1/A 
20:30 
Faience

71 - 72

ZKK Croatia
3/A 
20:30 
Sibenik

61 - 72

Phard Napoli
03.03.2005
2/B 
18:00 
Szeviép

70 - 73

Ramat Hasharon
1/B 
18:30 
ZKK Croatia

81 - 72

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Faience
4/B 
20:00 
Fenerbahçe

89 - 65

Nadezhda
3/B 
20:45 
Phard Napoli

74 - 56

Napoli, ITA
Stadio Collana
Sibenik
02.04.2005
1/A 
18:00 
ZKK Croatia

61 - 62

Napoli, ITA
Fenerbahçe
2/A 
20:30 
Phard Napoli

72 - 59

Napoli, ITA
Stadio Collana
Ramat Hasharon
03.04.2005
3/A 
19:00 
ZKK Croatia

72 - 86

Napoli, ITA
Ramat Hasharon
4/A 
21:15 
Fenerbahçe

45 - 53

Napoli, ITA
Phard Napoli