SCHEDULE

22.10.2003
C/2 
19:00 
BC Kimiko

75 - 79

Struga, MKD
Kimico Arena
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos
23.10.2003
D/2 
17:30 
 
UACSA Terapia

50 - 67

Fenerbahçe SK
A/2 
17:40 
Lachen Ramat Hasharon

72 - 59

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Ano Liosia Basketball
B/1 
18:00 
 
Güre Beldiye Sport

74 - 107

Burhaniye/Balikesir, TUR
Arena of Kücükköy Belediye SC 1
BC Red Star
B/2 
18:00 
Livas Petrom

58 - 68

Târgoviste, ROU
Sala Sporturilor
 
A.O. Astir Exarchion
D/1 
18:30 
 
Erdemirspor

70 - 65

Eregli/Zonguldak, TUR
Arena of Erdemirspor
 
Vojvodina Nis-Gas
C/1 
20:00 
 
Balikesir Kücükköy Belediye Spor

61 - 54

 
Slavia
A/1 
20:30 
 
Migros Spor Kulübü

90 - 76

Yakacik-Istanbul, TUR
Yakacik Ito Sport Hall
Lukoil Neftochimik
29.10.2003
D/3 
18:00 
Fenerbahçe SK

71 - 59

 
Erdemirspor
C/4 
18:00 
 
Slavia

85 - 62

Sofia, BUL
Arena of Slavia
BC Kimiko
30.10.2003
A/4 
18:00 
Lukoil Neftochimik

67 - 68

Lachen Ramat Hasharon
B/3 
19:00 
 
A.O. Astir Exarchion

106 - 58

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
 
Güre Beldiye Sport
C/3 
19:00 
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos

104 - 78

Glyfada, GRE
Glyfada Hall
 
Balikesir Kücükköy Belediye Spor
B/4 
19:30 
BC Red Star

82 - 76

Livas Petrom
D/4 
20:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

92 - 42

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
 
UACSA Terapia
A/3 
20:30 
 
Ano Liosia Basketball

53 - 60

 
Migros Spor Kulübü
05.11.2003
D/6 
19:00 
Fenerbahçe SK

55 - 54

 
Vojvodina Nis-Gas
06.11.2003
A/5 
18:00 
 
Migros Spor Kulübü

73 - 76

Yakacik-Istanbul
Yakacik Ito Sport Hall
Lachen Ramat Hasharon
B/5 
18:00 
 
Güre Beldiye Sport

59 - 87

Burhaniye/Balikesir, TUR
Arena of Kücükköy Belediye SC 1
Livas Petrom
D/5 
18:30 
 
Erdemirspor

84 - 54

Eregli/Zonguldak, TUR
Arena of Erdemirspor
 
UACSA Terapia
A/6 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

74 - 78

Lukoil Neftochimik
B/6 
19:00 
 
A.O. Astir Exarchion

77 - 56

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
BC Red Star
C/6 
19:00 
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos

64 - 57

Glyfada, GRE
Glyfada Hall
 
Slavia
C/5 
20:00 
 
Balikesir Kücükköy Belediye Spor

82 - 87

BC Kimiko
11.11.2003
A/8 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

47 - 78

Lachen Ramat Hasharon
D/8 
19:00 
Fenerbahçe SK

67 - 57

 
UACSA Terapia
12.11.2003
C/7 
18:00 
 
Slavia

94 - 51

Sofia, BUL
Arena of Slavia
 
Balikesir Kücükköy Belediye Spor
13.11.2003
A/7 
18:00 
Lukoil Neftochimik

78 - 76

 
Migros Spor Kulübü
D/7 
18:00 
 
Vojvodina Nis-Gas

74 - 44

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
 
Erdemirspor
B/8 
19:00 
 
A.O. Astir Exarchion

63 - 58

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
Livas Petrom
C/8 
19:00 
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos

79 - 60

Glyfada, GRE
Glyfada Hall
BC Kimiko
B/7 
19:30 
BC Red Star

109 - 68

 
Güre Beldiye Sport
19.11.2003
D/9 
18:30 
 
Erdemirspor

75 - 55

Eregli/Zonguldak, TUR
Arena of Erdemirspor
Fenerbahçe SK
C/10 
19:00 
BC Kimiko

71 - 87

Struga, MKD
Kimico Arena
 
Slavia
20.11.2003
D/10 
17:30 
 
UACSA Terapia

41 - 77

 
Vojvodina Nis-Gas
A/10 
17:40 
Lachen Ramat Hasharon

97 - 71

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Lukoil Neftochimik
A/9 
18:00 
 
Migros Spor Kulübü

75 - 50

Yakacik-Istanbul, TUR
Yakacik Ito Sport Hall
 
Ano Liosia Basketball
B/10 
18:00 
Livas Petrom

69 - 77

Târgoviste, ROU
Sala Sporturilor
BC Red Star
B/9 
18:00 
 
Güre Beldiye Sport

52 - 86

Burhaniye/Balikesir, TUR
Arena of Kücükköy Belediye SC 1
 
A.O. Astir Exarchion
C/9 
20:00 
 
Balikesir Kücükköy Belediye Spor

65 - 87

 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos
26.11.2003
C/11 
18:00 
BC Kimiko

108 - 63

Struga, MKD
Kimico Arena
 
Balikesir Kücükköy Belediye Spor
27.11.2003
D/11 
17:30 
 
UACSA Terapia

44 - 55

 
Erdemirspor
A/11 
17:40 
Lachen Ramat Hasharon

78 - 61

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Migros Spor Kulübü
B/11 
18:00 
Livas Petrom

89 - 60

Târgoviste, ROU
Sala Sporturilor
 
Güre Beldiye Sport
C/12 
18:00 
 
Slavia

72 - 78

Sofia, BUL
Arena of Slavia
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos
A/12 
18:00 
Lukoil Neftochimik

74 - 71

 
Ano Liosia Basketball
D/12 
18:00 
 
Vojvodina Nis-Gas

60 - 58

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Fenerbahçe SK
B/12 
19:30 
BC Red Star

71 - 54

 
A.O. Astir Exarchion