SCHEDULE

10.12.2003
G/1 
20:00 
ESBVA Lille Métropole

68 - 51

Villeneuve d' Ascq
Palacium
Fenerbahçe SK
D/2 
20:30 
 
A.O. Astir Exarchion

77 - 79

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
BC Red Star
H/1 
20:30 
 
Trentino Rovereto

91 - 57

Szeviép
11.12.2003
F/1 
17:40 
Lachen Ramat Hasharon

56 - 71

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Delta Basket
D/1 
18:00 
MAV Coop

65 - 45

 
Technological University
E/1 
18:00 
Kozachka - Zalk

87 - 77

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
USO Basket
E/2 
18:00 
Delta ICP

84 - 88

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Italsoft Reyer
F/2 
18:00 
 
Vojvodina Nis-Gas

68 - 71

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
 
Slavia
G/2 
18:00 
DKSK

78 - 57

Miskolc, HUN
Arena of DKSK
BG Dorsten
H/2 
20:30 
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos

84 - 78

WBC Dynamo
I/1 
20:30 
 
Baltiyskaya Zwezda

80 - 55

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
 
Migros Spor Kulübü
I/2 
20:30 
 
Basket Spezia Club

68 - 67

La Spezia, ITA
Arena of AB La Spezia
CajaCanarias
17.12.2003
H/4 
17:00 
Szeviép

64 - 67

 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos
G/3 
19:30 
BG Dorsten

66 - 63

ESBVA Lille Métropole
E/3 
20:30 
Italsoft Reyer

87 - 57

Venezia-Mestre
Palasport Taliercio
Kozachka - Zalk
E/4 
20:30 
USO Basket

86 - 79

Delta ICP
18.12.2003
D/3 
18:00 
BC Red Star

57 - 71

MAV Coop
F/3 
18:00 
 
Slavia

75 - 87

Sofia, BUL
Arena of Slavia
Lachen Ramat Hasharon
G/4 
18:00 
Fenerbahçe SK

68 - 53

DKSK
I/4 
19:00 
 
Migros Spor Kulübü

57 - 77

Yakacik-Istanbul
Yakacik Ito Sport Hall
 
Basket Spezia Club
F/4 
20:30 
 
Delta Basket

79 - 70

 
Vojvodina Nis-Gas
H/3 
20:30 
WBC Dynamo

51 - 64

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
Trentino Rovereto
I/3 
20:30 
CajaCanarias

72 - 86

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
Baltiyskaya Zwezda
14.01.2004
D/5 
18:00 
MAV Coop

78 - 37

 
A.O. Astir Exarchion
F/6 
18:00 
 
Slavia

68 - 72

Sofia, BUL
Arena of Slavia
 
Delta Basket
G/6 
19:30 
BG Dorsten

62 - 63

Fenerbahçe SK
G/5 
20:00 
ESBVA Lille Métropole

68 - 58

Villeneuve d' Ascq
Palacium
DKSK
E/6 
20:30 
Italsoft Reyer

59 - 65

Venezia-Mestre
Palasport Taliercio
USO Basket
H/5 
20:30 
 
Trentino Rovereto

74 - 68

 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos
15.01.2004
F/5 
17:40 
Lachen Ramat Hasharon

69 - 75

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Vojvodina Nis-Gas
E/5 
18:00 
Kozachka - Zalk

81 - 72

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Delta ICP
I/5 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

63 - 64

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
 
Basket Spezia Club
D/6 
20:30 
BC Red Star

80 - 68

 
Technological University
H/6 
20:30 
WBC Dynamo

72 - 50

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Szeviép
I/6 
20:30 
CajaCanarias

62 - 56

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
Migros Spor Kulübü
21.01.2004
H/8 
16:00 
WBC Dynamo

79 - 55

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos
H/7 
18:00 
Szeviép

76 - 78

 
Trentino Rovereto
D/7 
20:30 
 
Technological University

65 - 76

MAV Coop
E/7 
20:30 
USO Basket

75 - 55

Kozachka - Zalk
E/8 
20:30 
Italsoft Reyer

83 - 61

Venezia-Mestre
Palasport Taliercio
Delta ICP
F/7 
20:30 
 
Delta Basket

67 - 72

Lachen Ramat Hasharon
D/8 
20:30 
BC Red Star

66 - 64

 
A.O. Astir Exarchion
22.01.2004
F/8 
18:00 
 
Slavia

63 - 70

Sofia, BUL
Arena of Slavia
 
Vojvodina Nis-Gas
G/7 
19:00 
Fenerbahçe SK

78 - 55

ESBVA Lille Métropole
I/7 
19:00 
 
Migros Spor Kulübü

53 - 88

Yakacik-Istanbul
Yakacik Ito Sport Hall
 
Baltiyskaya Zwezda
G/8 
19:30 
BG Dorsten

84 - 87

DKSK
I/8 
20:30 
CajaCanarias

75 - 74

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
Basket Spezia Club
27.01.2004
D/4 
17:00 
 
Technological University

20 - 0

 
A.O. Astir Exarchion
28.01.2004
D/9 
18:00 
MAV Coop

75 - 72

BC Red Star
D/10 
19:00 
 
A.O. Astir Exarchion

0 - 20

 
Technological University
G/9 
20:00 
ESBVA Lille Métropole

74 - 67

Villeneuve d' Ascq
Palacium
BG Dorsten
29.01.2004
F/10 
17:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

73 - 60

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
 
Delta Basket
F/9 
17:40 
Lachen Ramat Hasharon

86 - 70

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Slavia
E/10 
18:00 
Delta ICP

89 - 84

Kosice, SVK
Infiniti Arena
USO Basket
E/9 
18:00 
Kozachka - Zalk

43 - 64

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Italsoft Reyer
G/10 
18:00 
DKSK

74 - 77

Miskolc, HUN
Arena of DKSK
Fenerbahçe SK
H/10 
20:30 
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos

71 - 60

Szeviép
H/9 
20:30 
 
Trentino Rovereto

75 - 82

WBC Dynamo
I/10 
20:30 
 
Basket Spezia Club

86 - 50

La Spezia, ITA
Arena of AB La Spezia
 
Migros Spor Kulübü
I/9 
20:30 
 
Baltiyskaya Zwezda

93 - 67

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
CajaCanarias
04.02.2004
G/11 
18:00 
DKSK

88 - 62

Miskolc, HUN
Arena of DKSK
ESBVA Lille Métropole
H/12 
18:00 
Szeviép

75 - 89

WBC Dynamo
G/12 
19:00 
Fenerbahçe SK

66 - 37

BG Dorsten
I/12 
19:00 
 
Migros Spor Kulübü

42 - 77

Yakacik-Istanbul
Yakacik Ito Sport Hall
CajaCanarias
D/11 
20:30 
 
A.O. Astir Exarchion

0 - 20

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
MAV Coop
D/12 
20:30 
 
Technological University

68 - 62

BC Red Star
E/12 
20:30 
USO Basket

59 - 55

Italsoft Reyer
F/12 
20:30 
 
Delta Basket

81 - 55

 
Slavia
H/11 
20:30 
 
S.U. Glyfada Esperides Kyklos

78 - 58

Glyfada, GRE
Glyfada Hall
 
Trentino Rovereto
05.02.2004
E/11 
18:00 
Delta ICP

88 - 70

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Kozachka - Zalk
F/11 
18:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

80 - 75

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Lachen Ramat Hasharon
I/11 
20:30 
 
Basket Spezia Club

63 - 66

La Spezia, ITA
Arena of AB La Spezia
 
Baltiyskaya Zwezda
17.02.2004
4/A 
17:00 
WBC Dynamo

72 - 57

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
USO Basket
1/A 
18:00 
MAV Coop

76 - 64

 
Basket Spezia Club
3/A 
19:00 
Fenerbahçe SK

70 - 53

 
Vojvodina Nis-Gas
2/A 
20:30 
 
Baltiyskaya Zwezda

71 - 62

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Italsoft Reyer
20.02.2004
3/B 
18:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

64 - 53

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Fenerbahçe SK
1/B 
20:30 
 
Basket Spezia Club

78 - 65

La Spezia, ITA
Arena of AB La Spezia
MAV Coop
2/B 
20:30 
Italsoft Reyer

66 - 85

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
 
Baltiyskaya Zwezda
4/B 
20:30 
USO Basket

72 - 58

WBC Dynamo
26.02.2004
1/C 
18:00 
MAV Coop

61 - 50

 
Basket Spezia Club
3/C 
19:00 
Fenerbahçe SK

53 - 50

 
Vojvodina Nis-Gas
4/C 
20:30 
WBC Dynamo

57 - 53

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
USO Basket
03.04.2004
2/A 
14:30 
Fenerbahçe SK

61 - 74

Istanbul, TUR
MAV Coop
1/A 
17:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

67 - 57

Istanbul, TUR
WBC Dynamo
04.04.2004
3/A 
14:30 
WBC Dynamo

76 - 72

Istanbul, TUR
Fenerbahçe SK
4/A 
17:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

68 - 64

Istanbul, TUR
MAV Coop