SCHEDULE

07.10.2008
16/A 
19:00 
Bakken Bears

55 - 67

TV
Aarhus, DEN
NRGI Arena II
Belgacom Liege
14.10.2008
12/A 
17:00 
CSU Atlassib

67 - 74

Banvit BC
10/A 
18:00 
Spartak

83 - 87

Antalya Basket
2/A 
18:00 
BK Prostejov

61 - 69

TV
KK Zagreb
9/A 
18:15 
Energy Invest Rustavi

81 - 110

BC Sumykhimprom
3/A 
18:30 
Energa Czarni

76 - 62

Slupsk, POL
Gryfia
UNICS
5/A 
18:30 
U-Mobitelco

60 - 86

Cluj-Napoca, ROU
Horia Demian Sports Hall
EWE Baskets
5/A 
19:00 
Panellinios

69 - 54

Telekom Baskets
15/A 
19:00 
BC Donetsk

65 - 65

Donetsk, UKR
Sport Hall Druzhba
Proteas EKA AEL
8/A 
19:00 
MBC Nikolaev

68 - 75

D. Bank Skyliners
1/A 
19:00 
BC Siauliai

73 - 73

Siauliai, LTU
Siauliai Arena
Galatasaray Café Crown
6/A 
19:00 
BC Triumph

78 - 78

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Base Oostende
4/A 
19:30 
Allianz Swans

86 - 64

Gmunden, AUT
Sporthalle Gmunden
Tartu Rock
13/A 
20:00 
Cedevita

92 - 82

Zagreb, CRO
Sutinska Vrela
SAOS Hyeres
14/A 
20:00 
Körmend

71 - 88

Körmend, HUN
Körmend Aréna
EiffelTowers
6/A 
20:00 
Svendborg Rabbits

92 - 100

CBC Siroki
2/A 
20:00 
EclipseJet MyGuide

66 - 60

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
BC FMP Zeleznik
11/A 
20:30 
Seastar Apoel

52 - 66

Nicosia, CYP
Lefkotheo Stadium
JA Vichy
3/A 
20:30 
BC Amak S.P.

70 - 76

TV
Zlatorog
4/A 
20:30 
CSU Asesoft Ploiesti

79 - 76

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Spartak
8/A 
20:30 
ASK Riga

69 - 62

Riga, LAT
Arena Riga
Cholet Basket
21.10.2008
4/B 
18:00 
Spartak

69 - 68

TV
St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
CSU Asesoft Ploiesti
2/B 
18:00 
BC FMP Zeleznik

83 - 67

Zeleznik / Belgrade, SRB
FMP Hall Zeleznik
EclipseJet MyGuide
12/B 
18:00 
Banvit BC

112 - 77

CSU Atlassib
2/B 
18:00 
KK Zagreb

79 - 73

Zagreb, CRO
SD Trnsko
BK Prostejov
9/B 
18:00 
BC Sumykhimprom

90 - 79

Energy Invest Rustavi
3/B 
19:00 
Zlatorog

69 - 78

Lasko, SLO
Tri lilije
BC Amak S.P.
3/B 
19:00 
UNICS

89 - 50

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Energa Czarni
4/B 
19:00 
Tartu Rock

75 - 60

Allianz Swans
8/B 
19:30 
D. Bank Skyliners

76 - 70

Frankfurt, GER
Fraport Arena
MBC Nikolaev
10/B 
19:30 
Antalya Basket

89 - 70

Spartak
5/B 
19:30 
Telekom Baskets

70 - 85

Bonn, GER
Telekom Dome
Panellinios
13/B 
20:00 
SAOS Hyeres

75 - 58

Cedevita
14/B 
20:00 
EiffelTowers

113 - 100

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
Körmend
5/B 
20:00 
EWE Baskets

77 - 72

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
U-Mobitelco
6/B 
20:00 
CBC Siroki

80 - 76

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
Svendborg Rabbits
11/B 
20:30 
JA Vichy

69 - 61

Seastar Apoel
16/B 
20:30 
Belgacom Liege

97 - 64

Bakken Bears
1/B 
20:30 
Galatasaray Café Crown

94 - 63

TV
BC Siauliai
6/B 
20:30 
Base Oostende

81 - 69

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
BC Triumph
8/B 
20:30 
Cholet Basket

75 - 73

Cholet, FRA
La Meilleraie
ASK Riga
22.10.2008
15/B 
20:00 
Proteas EKA AEL

79 - 55

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
BC Donetsk
04.11.2008
10/A 
18:00 
BC FMP Zeleznik

69 - 61

Zeleznik / Belgrade, SRB
FMP Hall Zeleznik
Ural Great
22/A 
18:00 
Banvit BC

93 - 100

Proteas EKA AEL
19/A 
19:00 
CSK-VVS

80 - 60

KK Zagreb
11/A 
19:00 
UNICS

88 - 66

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Hapoel Jerusalem
20/A 
19:30 
D. Bank Skyliners

60 - 60

Frankfurt, GER
Fraport Arena
Antalya Basket
12/A 
19:30 
Allianz Swans

82 - 82

Gmunden, AUT
Sporthalle Gmunden
BC Red Star
15/A 
19:30 
Benetton Olympic

64 - 92

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
CB Gran Canaria
17/A 
20:00 
EiffelTowers

94 - 66

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
BC Amak S.P.
18/A 
20:00 
CBC Siroki

73 - 73

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
BC Sumykhimprom
23/A 
20:00 
EWE Baskets

76 - 46

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Borac Nektar
21/A 
20:30 
SAOS Hyeres

103 - 77

CSU Asesoft Ploiesti
24/A 
20:30 
Belgacom Liege

74 - 67

JA Vichy
13/A 
20:30 
Panellinios

96 - 69

TV
BC Kyiv
14/A 
20:30 
STB Le Havre

84 - 85

Le Havre, FRA
Docks Oceane
Base Oostende
9/A 
20:30 
Galatasaray Café Crown

85 - 83

TV
KK Buducnost
05.11.2008
16/A 
21:00 
ASK Riga

83 - 69

Riga, LAT
Arena Riga
Cajasol
11.11.2008
18/B 
18:00 
BC Sumykhimprom

91 - 82

CBC Siroki
19/B 
18:00 
KK Zagreb

76 - 69

Zagreb, CRO
SD Trnsko
CSK-VVS
20/B 
19:00 
Antalya Basket

65 - 67

D. Bank Skyliners
12/B 
19:00 
BC Red Star

96 - 81

Belgrade, SRB
Pionir Arena
Allianz Swans
13/B 
19:00 
BC Kyiv

96 - 72

Panellinios
9/B 
19:00 
KK Buducnost

93 - 62

Podgorica, MNE
Moraca Sports Centre
Galatasaray Café Crown
10/B 
19:30 
Ural Great

57 - 69

BC FMP Zeleznik
21/B 
20:00 
CSU Asesoft Ploiesti

77 - 67

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
SAOS Hyeres
23/B 
20:00 
Borac Nektar

74 - 74

Banja Luka, BIH
SD Borik
EWE Baskets
17/B 
20:30 
BC Amak S.P.

64 - 72

TV
EiffelTowers
22/B 
20:30 
Proteas EKA AEL

89 - 72

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
Banvit BC
24/B 
20:30 
JA Vichy

77 - 80

Belgacom Liege
14/B 
20:30 
Base Oostende

83 - 88

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
STB Le Havre
15/B 
20:30 
CB Gran Canaria

103 - 61

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Centro Insular de Deportes
Benetton Olympic
16/B 
20:30 
Cajasol

65 - 68

ASK Riga
11/B 
20:45 
Hapoel Jerusalem

76 - 73

Jerusalem, ISR
Goldberg Arena
UNICS
25.11.2008
F/1 
18:00 
Khimik

95 - 90

TV
Yuzhny, UKR
SC Olymp
Dexia
C/2 
19:00 
Lokomotiv Rostov

99 - 72

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Sumykhimprom
G/2 
19:00 
CSK-VVS

58 - 66

Tartu Rock
H/1 
19:00 
BC Triumph

67 - 64

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
BC Kyiv
H/2 
19:00 
BC Kalev Cramo

77 - 75

TV
Tallinn, EST
Saku Suurhall
D. Bank Skyliners
C/1 
19:30 
Benetton Olympic

63 - 82

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Cholet Basket
D/2 
19:30 
Allianz Swans

75 - 84

Gmunden, AUT
Sporthalle Gmunden
EiffelTowers
D/1 
20:00 
Proteas EKA AEL

102 - 76

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
BC Siauliai
E/2 
20:00 
EWE Baskets

76 - 73

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Olympia
B/2 
20:30 
SAOS Hyeres

94 - 83

Ural Great
26.11.2008
F/2 
17:45 
Galatasaray Café Crown

87 - 72

KK Zagreb
A/1 
18:30 
BK Ventspils

54 - 73

Belgacom Liege
E/1 
19:00 
Hapoel Jerusalem

81 - 83

TV
Jerusalem, ISR
Goldberg Arena
EclipseJet MyGuide
B/1 
19:30 
Telekom Baskets

78 - 55

Bonn, GER
Telekom Dome
Keravnos
A/2 
20:30 
Cajasol

89 - 75

Energa Czarni
G/1 
20:30 
Virtus BolognaFiere

70 - 69

Casalecchio di Reno
Futurshow Station
Base Oostende
02.12.2008
C/3 
18:00 
BC Sumykhimprom

90 - 73

Benetton Olympic
F/3 
18:00 
KK Zagreb

88 - 78

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Khimik
A/3 
18:30 
Energa Czarni

91 - 75

Slupsk, POL
Gryfia
BK Ventspils
B/4 
19:00 
Keravnos

85 - 88

TV
Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
SAOS Hyeres
D/4 
19:00 
BC Siauliai

89 - 76

TV
Siauliai, LTU
Siauliai Arena
Allianz Swans
G/3 
19:00 
Tartu Rock

73 - 75

TV
Virtus BolognaFiere
B/3 
19:30 
Ural Great

82 - 54

Telekom Baskets
H/3 
19:30 
D. Bank Skyliners

77 - 71

Frankfurt, GER
Fraport Arena
BC Triumph
D/3 
20:00 
EiffelTowers

87 - 76

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
Proteas EKA AEL
E/4 
20:00 
EclipseJet MyGuide

76 - 73

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
EWE Baskets
G/4 
20:00 
Base Oostende

98 - 75

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
CSK-VVS
H/4 
20:00 
BC Kyiv

90 - 75

BC Kalev Cramo
F/4 
20:05 
Dexia

91 - 65

TV
Mons, BEL
Mons Arena
Galatasaray Café Crown
A/4 
20:30 
Cajasol

78 - 79

Belgacom Liege
C/4 
20:30 
Cholet Basket

76 - 72

Cholet, FRA
La Meilleraie
Lokomotiv Rostov
03.12.2008
E/3 
20:30 
Olympia

54 - 71

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Hapoel Jerusalem
09.12.2008
C/6 
18:00 
BC Sumykhimprom

81 - 82

Cholet Basket
F/6 
18:00 
KK Zagreb

66 - 84

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Dexia
E/5 
19:00 
Hapoel Jerusalem

81 - 88

TV
Jerusalem, ISR
Goldberg Arena
EWE Baskets
G/6 
19:00 
Tartu Rock

87 - 83

Base Oostende
H/5 
19:00 
BC Triumph

75 - 59

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
BC Kalev Cramo
B/6 
19:30 
Ural Great

85 - 64

Keravnos
C/5 
19:30 
Benetton Olympic

61 - 69

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Lokomotiv Rostov
H/6 
19:30 
D. Bank Skyliners

58 - 66

Frankfurt, GER
Fraport Arena
BC Kyiv
D/5 
20:00 
Proteas EKA AEL

86 - 62

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
Allianz Swans
D/6 
20:00 
EiffelTowers

96 - 82

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
BC Siauliai
A/6 
20:30 
Belgacom Liege

89 - 64

Energa Czarni
E/6 
20:30 
Olympia

77 - 73

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
EclipseJet MyGuide
G/5 
20:30 
Virtus BolognaFiere

75 - 69

Casalecchio di Reno
Futurshow Station
CSK-VVS
10.12.2008
F/5 
18:00 
Khimik

87 - 75

TV
Yuzhny, UKR
SC Olymp
Galatasaray Café Crown
A/5 
18:30 
BK Ventspils

78 - 70

Cajasol
B/5 
19:30 
Telekom Baskets

71 - 61

Bonn, GER
Telekom Dome
SAOS Hyeres
16.12.2008
C/8 
18:00 
BC Sumykhimprom

84 - 89

Lokomotiv Rostov
A/8 
18:30 
Energa Czarni

53 - 83

Slupsk, POL
Gryfia
Cajasol
H/7 
19:00 
BC Kyiv

66 - 65

BC Triumph
B/7 
19:00 
Keravnos

73 - 64

TV
Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Telekom Baskets
G/8 
19:00 
Tartu Rock

58 - 80

CSK-VVS
H/8 
19:30 
D. Bank Skyliners

61 - 57

Frankfurt, GER
Fraport Arena
BC Kalev Cramo
B/8 
19:30 
Ural Great

84 - 76

SAOS Hyeres
D/8 
20:00 
EiffelTowers

77 - 70

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
Allianz Swans
E/7 
20:00 
EclipseJet MyGuide

73 - 74

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Hapoel Jerusalem
F/7 
20:05 
Dexia

82 - 76

TV
Mons, BEL
Mons Arena
Khimik
A/7 
20:30 
Belgacom Liege

89 - 84

BK Ventspils
C/7 
20:30 
Cholet Basket

79 - 52

Cholet, FRA
La Meilleraie
Benetton Olympic
E/8 
20:30 
Olympia

89 - 75

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
EWE Baskets
G/7 
20:30 
Base Oostende

76 - 87

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
Virtus BolognaFiere
17.12.2008
F/8 
18:00 
KK Zagreb

78 - 82

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Galatasaray Café Crown
18.12.2008
D/7 
19:00 
BC Siauliai

77 - 75

Siauliai, LTU
Siauliai Arena
Proteas EKA AEL
06.01.2009
D/10 
17:00 
Allianz Swans

68 - 78

Gmunden, AUT
Sporthalle Gmunden
BC Siauliai
C/10 
17:00 
Lokomotiv Rostov

65 - 66

Rostov-on-Don, RUS
Express
Cholet Basket
G/10 
18:00 
CSK-VVS

86 - 72

Base Oostende
G/9 
18:15 
Virtus BolognaFiere

95 - 85

Casalecchio di Reno
Futurshow Station
Tartu Rock
A/9 
18:30 
BK Ventspils

94 - 88

Energa Czarni
H/10 
19:00 
BC Kalev Cramo

82 - 76

Tallinn, EST
Saku Suurhall
BC Kyiv
H/9 
19:00 
BC Triumph

76 - 58

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
D. Bank Skyliners
C/9 
19:30 
Benetton Olympic

70 - 67

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
BC Sumykhimprom
D/9 
20:00 
Proteas EKA AEL

95 - 77

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
EiffelTowers
E/10 
20:00 
EWE Baskets

78 - 62

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
EclipseJet MyGuide
A/10 
20:30 
Belgacom Liege

69 - 62

Cajasol
B/10 
20:30 
SAOS Hyeres

87 - 76

Keravnos
F/10 
20:30 
Galatasaray Café Crown

80 - 68

Dexia
07.01.2009
F/9 
18:00 
Khimik

62 - 70

Yuzhny, UKR
SC Olymp
KK Zagreb
E/9 
19:10 
Hapoel Jerusalem

20 - 0

Jerusalem, ISR
Goldberg Arena
Olympia
B/9 
19:30 
Telekom Baskets

64 - 70

Bonn, GER
Telekom Dome
Ural Great
13.01.2009
D/12 
18:00 
BC Siauliai

82 - 80

Siauliai, LTU
Siauliai Arena
EiffelTowers
A/12 
18:30 
Energa Czarni

91 - 93

Slupsk, POL
Gryfia
Belgacom Liege
B/12 
19:00 
Keravnos

81 - 94

TV
Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Ural Great
C/11 
19:00 
Lokomotiv Rostov

66 - 65

Rostov-on-Don, RUS
Express
Benetton Olympic
G/11 
19:00 
CSK-VVS

72 - 70

Virtus BolognaFiere
D/11 
19:30 
Allianz Swans

77 - 85

Gmunden, AUT
Sporthalle Gmunden
Proteas EKA AEL
F/12 
20:00 
Dexia

99 - 69

Mons, BEL
Mons Arena
KK Zagreb
E/11 
20:00 
EWE Baskets

79 - 70

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Hapoel Jerusalem
E/12 
20:00 
EclipseJet MyGuide

68 - 64

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Olympia
H/12 
20:00 
BC Kyiv

78 - 46

D. Bank Skyliners
A/11 
20:30 
Cajasol

98 - 51

BK Ventspils
B/11 
20:30 
SAOS Hyeres

72 - 86

Telekom Baskets
C/12 
20:30 
Cholet Basket

100 - 77

Cholet, FRA
La Meilleraie
BC Sumykhimprom
F/11 
20:30 
Galatasaray Café Crown

94 - 51

Khimik
G/12 
20:30 
Base Oostende

92 - 82

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
Tartu Rock
H/11 
21:30 
BC Kalev Cramo

81 - 87

Tallinn, EST
Kalevi Spordihall
BC Triumph
27.01.2009
J/2 
18:00 
Galatasaray Café Crown

91 - 104

Virtus BolognaFiere
K/2 
19:30 
Ural Great

69 - 60

Lokomotiv Rostov
J/1 
20:00 
EWE Baskets

73 - 86

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
BC Kyiv
L/1 
20:00 
EclipseJet MyGuide

68 - 85

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
BC Triumph
L/2 
20:00 
Dexia

101 - 85

Mons, BEL
Mons Arena
CSK-VVS
I/1 
20:30 
Belgacom Liege

81 - 68

EiffelTowers
K/1 
20:30 
Cajasol

56 - 64

Proteas EKA AEL
28.01.2009
I/2 
19:30 
Telekom Baskets

68 - 71

Bonn, GER
Telekom Dome
Cholet Basket
03.02.2009
L/4 
19:00 
BC Triumph

76 - 73

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Dexia
L/3 
19:00 
CSK-VVS

70 - 74

EclipseJet MyGuide
I/3 
20:00 
Belgacom Liege

70 - 80

TV
Cholet Basket
I/4 
20:00 
EiffelTowers

83 - 63

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
Telekom Baskets
J/4 
20:00 
BC Kyiv

95 - 62

TV
Galatasaray Café Crown
K/4 
20:00 
Proteas EKA AEL

102 - 75

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
Ural Great
J/3 
20:30 
Virtus BolognaFiere

81 - 82

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
EWE Baskets
10.02.2009
K/6 
19:00 
Lokomotiv Rostov

69 - 87

Rostov-on-Don, RUS
Express
Proteas EKA AEL
L/6 
19:00 
CSK-VVS

65 - 81

BC Triumph
K/5 
19:30 
Ural Great

61 - 72

Cajasol
J/5 
20:00 
EWE Baskets

85 - 93

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Galatasaray Café Crown
L/5 
20:00 
EclipseJet MyGuide

87 - 75

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Dexia
I/6 
20:30 
Cholet Basket

85 - 68

Cholet, FRA
La Meilleraie
EiffelTowers
11.02.2009
I/5 
19:30 
Telekom Baskets

79 - 64

Bonn, GER
Telekom Dome
Belgacom Liege
J/6 
20:30 
Virtus BolognaFiere

68 - 64

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
BC Kyiv
13.02.2009
K/3 
19:00 
Lokomotiv Rostov

63 - 61

Rostov-on-Don, RUS
Express
Cajasol
24.02.2009
L/7 
19:00 
BC Triumph

76 - 75

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
EclipseJet MyGuide
K/8 
19:00 
Lokomotiv Rostov

86 - 84

Rostov-on-Don, RUS
Express
Ural Great
L/8 
19:00 
CSK-VVS

73 - 77

Dexia
I/7 
20:00 
EiffelTowers

67 - 58

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
Belgacom Liege
J/7 
20:00 
BC Kyiv

64 - 54

EWE Baskets
K/7 
20:00 
Proteas EKA AEL

88 - 78

Limassol, CYP
Melford Arena
Cajasol
I/8 
20:30 
Cholet Basket

71 - 54

Cholet, FRA
La Meilleraie
Telekom Baskets
25.02.2009
J/8 
20:30 
Virtus BolognaFiere

93 - 77

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
Galatasaray Café Crown
03.03.2009
K/10 
19:30 
Ural Great

83 - 57

Proteas EKA AEL
J/10 
20:00 
Galatasaray Café Crown

73 - 80

BC Kyiv
J/9 
20:00 
EWE Baskets

73 - 64

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Virtus BolognaFiere
L/9 
20:00 
EclipseJet MyGuide

84 - 69

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
CSK-VVS
L/10 
20:05 
Dexia

83 - 68

TV
Mons, BEL
Mons Arena
BC Triumph
I/9 
20:30 
Cholet Basket

71 - 78

Cholet, FRA
La Meilleraie
Belgacom Liege
K/9 
20:30 
Cajasol

74 - 61

Lokomotiv Rostov
04.03.2009
I/10 
19:30 
Telekom Baskets

84 - 77

Bonn, GER
Telekom Dome
EiffelTowers
10.03.2009
L/12 
19:00 
BC Triumph

86 - 67

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
CSK-VVS
J/12 
20:00 
BC Kyiv

57 - 69

TV
Virtus BolognaFiere
K/12 
20:00 
Proteas EKA AEL

74 - 60

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
Lokomotiv Rostov
L/11 
20:05 
Dexia

86 - 93

TV
Mons, BEL
Mons Arena
EclipseJet MyGuide
I/12 
20:30 
EiffelTowers

70 - 72

s'Hertogenbosch, NED
Sports & Events Maaspoort
Cholet Basket
J/11 
20:30 
Galatasaray Café Crown

82 - 89

EWE Baskets
I/11 
20:30 
Belgacom Liege

59 - 67

TV
Telekom Baskets
K/11 
20:30 
Cajasol

76 - 81

Ural Great
17.03.2009
76/A 
19:00 
BC Triumph

100 - 102

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Ural Great
74/A 
19:30 
Telekom Baskets

76 - 86

Bonn, GER
Telekom Dome
Virtus BolognaFiere
75/A 
20:00 
Proteas EKA AEL

82 - 72

Limassol, CYP
Melford Arena
EclipseJet MyGuide
73/A 
20:30 
Cholet Basket

68 - 52

Cholet, FRA
La Meilleraie
BC Kyiv
19.03.2009
76/B 
19:30 
Ural Great

65 - 91

BC Triumph
75/B 
20:00 
EclipseJet MyGuide

72 - 83

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Proteas EKA AEL
73/B 
20:00 
BC Kyiv

77 - 72

TV
Cholet Basket
74/B 
20:30 
Virtus BolognaFiere

106 - 91

TV
Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
Telekom Baskets
25.03.2009
76/C 
19:00 
BC Triumph

78 - 63

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Ural Great
73/C 
20:30 
Cholet Basket

80 - 74

Cholet, FRA
La Meilleraie
BC Kyiv
24.04.2009
77/A 
18:00 
Cholet Basket

81 - 78

TV
Bologna, ITA
BC Triumph
78/A 
20:30 
Virtus BolognaFiere

83 - 69

TV
Bologna, ITA
Proteas EKA AEL
26.04.2009
79/A 
15:00 
BC Triumph

94 - 82

TV
Casalecchio di Reno
Futurshow Station
Proteas EKA AEL
80/A 
17:30 
Cholet Basket

75 - 77

TV
Casalecchio di Reno
Futurshow Station
Virtus BolognaFiere