SCHEDULE

30.10.2007
4/A 
18:00 
Spartak-Pleven

76 - 71

Olympias Patras
1/A 
18:30 
Energy Invest Rustavi

77 - 87

My Guide Amsterdam
3/A 
18:30 
Cedevita Zagreb

76 - 72

Zagreb, CRO
Sutinska Vrela
BC Strumica 2005
2/A 
19:00 
BC Dnipro

64 - 74

Dnepropetrovsk, UKR
Sports Complex Meteor
Elba Timisoara
5/A 
19:30 
Spartak St. Petersburg

86 - 76

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
BC Odessa
31.10.2007
6/A 
20:15 
KK Igokea Partizan

68 - 62

Bakken Bears
06.11.2007
5/B 
18:00 
BC Odessa

86 - 88

Odessa, UKR
Palace of Sport
Spartak St. Petersburg
2/B 
18:30 
Elba Timisoara

71 - 82

Timisoara, ROU
Constantin Jude Arena
BC Dnipro
3/B 
18:30 
BC Strumica 2005

75 - 69

Strumica, MKD
Sports Hall Park
Cedevita Zagreb
6/B 
19:00 
Bakken Bears

71 - 71

TV
Aarhus, DEN
NRGi Park
KK Igokea Partizan
1/B 
19:30 
My Guide Amsterdam

101 - 63

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Energy Invest Rustavi
4/B 
20:30 
Olympias Patras

85 - 71

Spartak-Pleven
19.11.2007
17/A 
18:30 
Lappeenranta

87 - 71

Lappeenranta, FIN
Lappeenrannan Urheilutalo
Keravnos Nicosia
20.11.2007
21/A 
18:00 
KK Zagreb

85 - 62

Zagreb, CRO
SD Trnsko
BCM Gravelines
13/A 
19:00 
BC Dnipro

53 - 64

Dnepropetrovsk, UKR
Sports Complex Meteor
Proteas EKA AEL
14/A 
19:00 
Plannja Basket

73 - 91

Lulea, SWE
Pontushallen
CSK-VVS Samara
18/A 
19:00 
Tartu Rock

94 - 69

BK Prostejov
22/A 
19:00 
Apoel Nicosia

90 - 74

Nicosia, CYP
Lefkotheo Stadium
Cherkaski Mavpy
15/A 
19:15 
K.R. Basket

79 - 96

Reykjavik, ISL
DHL Stadium
Banvit BC
12/A 
19:30 
My Guide Amsterdam

63 - 73

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Dexia Mons-Hainaut
16/A 
19:30 
Zlatorog

64 - 72

Lasko, SLO
Tri lilije
Olympia
8/A 
19:30 
Spartak St. Petersburg

62 - 65

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Maroussi
10/A 
20:30 
KK Igokea Partizan

102 - 80

Khimik
19/A 
20:30 
PAOK BC

79 - 74

Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
U-Mobitelco
7/A 
20:30 
Olympias Patras

66 - 80

Ural Great
20/A 
21:00 
AEK

91 - 82

Cholet Basket
9/A 
21:00 
BC Strumica 2005

57 - 67

Strumica, MKD
Sports Hall Park
Lokomotiv Rostov
21.11.2007
11/A 
19:30 
Barons LMT

81 - 77

Riga, LAT
Arena Riga
Iscar Nahariya
27.11.2007
19/B 
17:30 
U-Mobitelco

65 - 71

Cluj-Napoca, ROU
Horia Demian Sports Hall
PAOK BC
10/B 
18:00 
Khimik

99 - 69

Yuzhny, UKR
SC Olymp
KK Igokea Partizan
15/B 
18:00 
Banvit BC

95 - 83

K.R. Basket
14/B 
19:00 
CSK-VVS Samara

84 - 70

Plannja Basket
17/B 
19:00 
Keravnos Nicosia

95 - 86

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Lappeenranta
8/B 
19:00 
Maroussi

75 - 84

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Spartak St. Petersburg
11/B 
19:30 
Iscar Nahariya

83 - 80

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Barons LMT
13/B 
19:30 
Proteas EKA AEL

104 - 69

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
BC Dnipro
22/B 
19:30 
Cherkaski Mavpy

104 - 83

Apoel Nicosia
7/B 
19:30 
Ural Great

77 - 60

Olympias Patras
9/B 
19:30 
Lokomotiv Rostov

87 - 69

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Strumica 2005
12/B 
20:00 
Dexia Mons-Hainaut

88 - 62

Mons, BEL
Mons.Arena
My Guide Amsterdam
16/B 
20:00 
Olympia

83 - 82

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Zlatorog
21/B 
20:00 
BCM Gravelines

88 - 100

Gravelines, FRA
Sportica
KK Zagreb
20/B 
20:30 
Cholet Basket

78 - 55

Cholet, FRA
La Meilleraie
AEK
28.11.2007
18/B 
18:00 
BK Prostejov

72 - 76

Tartu Rock
11.12.2007
B/1 
18:00 
Banvit BC

78 - 81

Dexia Mons-Hainaut
C/2 
18:00 
KK Zagreb

80 - 76

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Spartak St. Petersburg
A/2 
19:00 
CSK-VVS Samara

94 - 82

Lappeenranta
B/2 
19:30 
Cherkaski Mavpy

72 - 101

Ural Great
D/1 
19:30 
Lokomotiv Rostov

69 - 73

Rostov-on-Don, RUS
Express
Barons LMT
C/1 
20:00 
Olympia

74 - 70

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Proteas EKA AEL
A/1 
20:30 
PAOK BC

58 - 69

Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
Tartu Rock
12.12.2007
D/2 
18:00 
Khimik

75 - 72

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Cholet Basket
17.12.2007
A/3 
18:30 
Lappeenranta

83 - 74

Lappeenranta, FIN
Lappeenrannan Urheilutalo
PAOK BC
18.12.2007
A/4 
19:00 
Tartu Rock

77 - 57

CSK-VVS Samara
B/3 
19:30 
Ural Great

77 - 74

Banvit BC
C/3 
19:30 
Spartak St. Petersburg

66 - 75

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Olympia
B/4 
20:00 
Dexia Mons-Hainaut

72 - 67

Mons, BEL
Mons.Arena
Cherkaski Mavpy
D/3 
20:30 
Cholet Basket

71 - 66

Cholet, FRA
La Meilleraie
Lokomotiv Rostov
19.12.2007
C/4 
19:30 
Proteas EKA AEL

103 - 80

Limassol, CYP
Melford Arena
KK Zagreb
D/4 
20:00 
Barons LMT

78 - 84

Riga, LAT
Arena Riga
Khimik
07.01.2008
A/6 
18:30 
Lappeenranta

94 - 102

TV
Lappeenranta, FIN
Lappeenrannan Urheilutalo
Tartu Rock
08.01.2008
B/5 
18:00 
Banvit BC

88 - 90

Cherkaski Mavpy
C/6 
18:00 
KK Zagreb

82 - 77

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Proteas EKA AEL
D/5 
19:30 
Lokomotiv Rostov

76 - 65

TV
Rostov-on-Don, RUS
Express
Khimik
C/5 
20:00 
Olympia

58 - 63

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Spartak St. Petersburg
A/5 
20:30 
PAOK BC

65 - 73

Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
CSK-VVS Samara
09.01.2008
D/6 
19:00 
Barons LMT

76 - 66

Riga, LAT
Arena Riga
Cholet Basket
B/6 
19:30 
Ural Great

60 - 58

Dexia Mons-Hainaut
15.01.2008
A/8 
18:30 
Lappeenranta

76 - 78

Lappeenranta, FIN
Lappeenrannan Urheilutalo
CSK-VVS Samara
A/7 
19:00 
Tartu Rock

90 - 80

PAOK BC
B/8 
19:30 
Ural Great

93 - 73

Cherkaski Mavpy
C/8 
19:30 
Spartak St. Petersburg

83 - 92

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
KK Zagreb
C/7 
19:45 
Proteas EKA AEL

91 - 71

Limassol, CYP
Melford Arena
Olympia
B/7 
20:00 
Dexia Mons-Hainaut

85 - 81

Mons, BEL
Mons.Arena
Banvit BC
D/7 
20:30 
Barons LMT

87 - 75

Riga, LAT
Arena Riga
Lokomotiv Rostov
D/8 
20:30 
Cholet Basket

77 - 82

Cholet, FRA
La Meilleraie
Khimik
22.01.2008
B/9 
18:00 
Banvit BC

71 - 70

Ural Great
D/10 
18:00 
Khimik

65 - 71

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Barons LMT
A/10 
19:00 
CSK-VVS Samara

77 - 65

Tartu Rock
D/9 
19:30 
Lokomotiv Rostov

84 - 64

Rostov-on-Don, RUS
Express
Cholet Basket
B/10 
20:00 
Cherkaski Mavpy

76 - 72

TV
Dexia Mons-Hainaut
C/10 
20:00 
Spartak St. Petersburg

77 - 81

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Proteas EKA AEL
C/9 
20:00 
Olympia

64 - 63

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
KK Zagreb
A/9 
20:30 
PAOK BC

80 - 76

TV
Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
Lappeenranta
29.01.2008
C/11 
18:00 
KK Zagreb

63 - 58

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Olympia
D/11 
18:00 
Khimik

78 - 62

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Lokomotiv Rostov
A/11 
19:00 
CSK-VVS Samara

80 - 61

PAOK BC
A/12 
19:00 
Tartu Rock

78 - 72

Lappeenranta
C/12 
19:45 
Proteas EKA AEL

72 - 71

TV
Limassol, CYP
Melford Arena
Spartak St. Petersburg
B/11 
20:00 
Cherkaski Mavpy

87 - 81

Banvit BC
B/12 
20:00 
Dexia Mons-Hainaut

81 - 60

Mons, BEL
Mons.Arena
Ural Great
D/12 
20:30 
Cholet Basket

80 - 78

Cholet, FRA
La Meilleraie
Barons LMT
19.02.2008
71/A 
19:00 
Tartu Rock

78 - 75

Ural Great
74/A 
19:35 
Barons LMT

67 - 58

Riga, LAT
Arena Riga
KK Zagreb
73/A 
19:45 
Proteas EKA AEL

70 - 65

Limassol, CYP
Melford Arena
Khimik
72/A 
20:00 
Dexia Mons-Hainaut

92 - 66

Mons, BEL
Mons.Arena
CSK-VVS Samara
25.02.2008
71/B 
17:30 
Ural Great

68 - 61

Tartu Rock
26.02.2008
74/B 
18:00 
KK Zagreb

80 - 74

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Barons LMT
73/B 
18:00 
Khimik

76 - 87

TV
Yuzhny, UKR
SC Olymp
Proteas EKA AEL
72/B 
19:00 
CSK-VVS Samara

86 - 87

Dexia Mons-Hainaut
04.03.2008
71/C 
19:00 
Tartu Rock

89 - 77

TV
Ural Great
74/C 
19:40 
Barons LMT

96 - 91

TV
Riga, LAT
Arena Riga
KK Zagreb
18.04.2008
75/A 
17:30 
Tartu Rock

82 - 88

Barons LMT
76/A 
20:00 
Dexia Mons-Hainaut

70 - 55

Proteas EKA AEL
20.04.2008
77/A 
17:30 
Tartu Rock

70 - 79

Proteas EKA AEL
78/A 
20:00 
Barons LMT

63 - 62

Dexia Mons-Hainaut