SCHEDULE

07.11.2006
C/1 
18:00 
Atomerömü SE

65 - 69

Lokomotiv Rostov
C/2 
18:00 
Azovmash

69 - 60

TV
Banvit BC
A/1 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

89 - 97

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Club Estudiantes
H/1 
19:30 
Amsterdam Astronauts

51 - 104

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Virtus
B/1 
19:30 
BC Barons

54 - 76

Riga, LAT
Arena Riga
Dynamo Moscow Region
A/2 
20:00 
JDA Dijon

85 - 68

Ironi Iscar Nahariya
D/2 
20:00 
BCM Gravelines

91 - 74

Gravelines, FRA
Sportica
Maccabi
E/2 
20:00 
BC Kyiv

79 - 65

Kiev, UKR
Sports Palace
Liege Basket
F/1 
20:00 
KK Vojvodina Srbijagas

64 - 80

Novi Sad, SRB
JP SPC Vojvodina 1
Maroussi Athens
H/2 
20:30 
Adecco ASVEL

89 - 70

Villeurbanne, FRA
Astroballe
DTL EKA AEL
G/2 
20:30 
Panionios BC

84 - 76

Nea Smyrni / Athens, GRE
Hellenicon Olympic Complex
Türk Telekom
08.11.2006
F/2 
18:00 
CEZ Nymburk

87 - 93

TV
ASK Riga
G/1 
18:15 
PBC CSKA Sofia

78 - 86

Ural Great Perm
B/2 
18:30 
Khimik

79 - 81

Yuzhnyi, UKR
Olymp
Spirou Charleroi
D/1 
20:30 
Akasvayu Girona

81 - 76

Girona, ESP
Pavello Fontajau
BC Siauliai
14.11.2006
B/4 
18:30 
Dynamo Moscow Region

91 - 75

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Khimik
G/3 
18:30 
Türk Telekom

93 - 86

PBC CSKA Sofia
E/3 
19:00 
BC Kalev

64 - 75

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Liege Basket
F/3 
19:30 
ASK Riga

85 - 71

Riga, LAT
Arena Riga
KK Vojvodina Srbijagas
G/4 
19:30 
Ural Great Perm

70 - 77

Panionios BC
A/4 
19:30 
Club Estudiantes

80 - 75

Madrid, ESP
Madrid Arena
JDA Dijon
C/4 
19:30 
Lokomotiv Rostov

70 - 63

Rostov-on-Don, RUS
Express
Azovmash
H/4 
20:00 
Virtus

76 - 70

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
Adecco ASVEL
H/3 
20:30 
DTL EKA AEL

82 - 49

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Amsterdam Astronauts
F/4 
21:15 
Maroussi Athens

85 - 74

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
CEZ Nymburk
15.11.2006
D/4 
17:55 
BC Siauliai

101 - 106

BCM Gravelines
C/3 
19:00 
Banvit BC

91 - 60

Atomerömü SE
B/3 
19:30 
BC Barons

60 - 74

Riga, LAT
Arena Riga
Spirou Charleroi
A/3 
20:45 
Ironi Iscar Nahariya

98 - 71

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
CSU Asesoft Ploiesti
D/3 
21:00 
Maccabi

66 - 76

Rishon Le Zion, ISR
Gan Nachum
Akasvayu Girona
21.11.2006
C/5 
18:00 
Atomerömü SE

73 - 80

Azovmash
G/6 
18:30 
Türk Telekom

96 - 79

Ural Great Perm
E/5 
19:00 
BC Kalev

75 - 64

Tallinn, EST
Saku Suurhall
BC Kyiv
A/5 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

75 - 77

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
JDA Dijon
C/6 
19:00 
Banvit BC

80 - 67

Lokomotiv Rostov
F/5 
20:00 
KK Vojvodina Srbijagas

71 - 80

Novi Sad, SRB
JP SPC Vojvodina 1
CEZ Nymburk
B/6 
20:05 
Spirou Charleroi

61 - 66

Charleroi, BEL
Spiroudome
Dynamo Moscow Region
H/5 
20:30 
Adecco ASVEL

92 - 70

Villeurbanne, FRA
Astroballe
Amsterdam Astronauts
H/6 
20:30 
DTL EKA AEL

88 - 83

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Virtus
22.11.2006
G/5 
18:15 
PBC CSKA Sofia

86 - 83

Panionios BC
B/5 
18:30 
Khimik

79 - 76

Yuzhnyi, UKR
Olymp
BC Barons
A/6 
19:00 
Ironi Iscar Nahariya

85 - 90

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Club Estudiantes
D/6 
19:15 
Maccabi

78 - 68

Rishon Le Zion, ISR
Gan Nachum
BC Siauliai
F/6 
19:30 
ASK Riga

60 - 62

Riga, LAT
Arena Riga
Maroussi Athens
D/5 
20:30 
Akasvayu Girona

93 - 65

Girona, ESP
Pavello Fontajau
BCM Gravelines
28.11.2006
B/7 
18:30 
Dynamo Moscow Region

80 - 61

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
BC Barons
G/8 
19:15 
Türk Telekom

82 - 75

Panionios BC
C/7 
19:30 
Lokomotiv Rostov

102 - 58

Rostov-on-Don, RUS
Express
Atomerömü SE
F/8 
19:30 
ASK Riga

77 - 67

Riga, LAT
Arena Riga
CEZ Nymburk
G/7 
19:30 
Ural Great Perm

93 - 79

PBC CSKA Sofia
A/7 
19:30 
Club Estudiantes

117 - 111

Madrid, ESP
Madrid Arena
CSU Asesoft Ploiesti
H/7 
20:00 
Virtus

90 - 47

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
Amsterdam Astronauts
B/8 
20:05 
Spirou Charleroi

70 - 63

Charleroi, BEL
Spiroudome
Khimik
E/8 
20:30 
Liege Basket

80 - 62

BC Kyiv
F/7 
21:15 
Maroussi Athens

80 - 62

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
KK Vojvodina Srbijagas
29.11.2006
C/8 
19:00 
Banvit BC

84 - 82

Azovmash
A/8 
19:00 
Ironi Iscar Nahariya

91 - 80

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
JDA Dijon
D/8 
19:15 
Maccabi

90 - 62

Rishon Le Zion, ISR
Gan Nachum
BCM Gravelines
H/8 
20:00 
DTL EKA AEL

84 - 58

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Adecco ASVEL
04.12.2006
H/9 
19:30 
Amsterdam Astronauts

79 - 95

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
DTL EKA AEL
05.12.2006
C/10 
18:00 
Azovmash

72 - 68

TV
Lokomotiv Rostov
C/9 
18:00 
Atomerömü SE

61 - 82

Banvit BC
G/10 
19:00 
Panionios BC

80 - 62

Nea Smyrni / Athens, GRE
Hellenicon Olympic Complex
Ural Great Perm
A/9 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

87 - 88

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Ironi Iscar Nahariya
A/10 
20:00 
JDA Dijon

81 - 75

Club Estudiantes
D/10 
20:00 
BCM Gravelines

83 - 86

Gravelines, FRA
Sportica
BC Siauliai
F/9 
20:00 
KK Vojvodina Srbijagas

83 - 60

Novi Sad, SRB
JP SPC Vojvodina 1
ASK Riga
B/9 
20:05 
Spirou Charleroi

80 - 66

Charleroi, BEL
Spiroudome
BC Barons
E/9 
20:30 
Liege Basket

73 - 56

BC Kalev
H/10 
20:30 
Adecco ASVEL

73 - 91

Villeurbanne, FRA
Astroballe
Virtus
06.12.2006
F/10 
18:00 
CEZ Nymburk

76 - 66

TV
Maroussi Athens
G/9 
18:15 
PBC CSKA Sofia

75 - 79

Türk Telekom
B/10 
18:30 
Khimik

93 - 82

Yuzhnyi, UKR
Olymp
Dynamo Moscow Region
D/9 
19:00 
Akasvayu Girona

99 - 82

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Maccabi
11.12.2006
D/7 
18:00 
BC Siauliai

71 - 92

Akasvayu Girona
12.12.2006
C/11 
18:00 
Azovmash

88 - 62

TV
Atomerömü SE
B/12 
18:30 
Dynamo Moscow Region

75 - 52

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Spirou Charleroi
G/11 
19:00 
Panionios BC

88 - 70

Nea Smyrni / Athens, GRE
Hellenicon Olympic Complex
PBC CSKA Sofia
A/12 
19:30 
Club Estudiantes

92 - 83

Madrid, ESP
Madrid Arena
Ironi Iscar Nahariya
C/12 
19:30 
Lokomotiv Rostov

75 - 59

Rostov-on-Don, RUS
Express
Banvit BC
H/11 
19:30 
Amsterdam Astronauts

65 - 113

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Adecco ASVEL
B/11 
19:30 
BC Barons

67 - 68

Riga, LAT
Arena Riga
Khimik
A/11 
20:00 
JDA Dijon

98 - 86

CSU Asesoft Ploiesti
E/11 
20:00 
BC Kyiv

72 - 88

Kiev, UKR
Sports Palace
BC Kalev
H/12 
20:00 
Virtus

96 - 75

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
DTL EKA AEL
F/11 
20:30 
CEZ Nymburk

70 - 68

TV
KK Vojvodina Srbijagas
G/12 
20:30 
Ural Great Perm

71 - 80

Türk Telekom
F/12 
21:15 
Maroussi Athens

79 - 75

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
ASK Riga
13.12.2006
D/12 
18:00 
BC Siauliai

92 - 62

Maccabi
D/11 
20:00 
BCM Gravelines

72 - 78

Gravelines, FRA
Sportica
Akasvayu Girona
09.01.2007
J/1 
19:00 
Dynamo Moscow Region

91 - 68

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
ASK Riga
K/2 
19:15 
Türk Telekom

81 - 71

Spirou Charleroi
K/1 
19:30 
Lokomotiv Rostov

60 - 62

Rostov-on-Don, RUS
Express
Panionios BC
I/1 
20:30 
Club Estudiantes

70 - 60

Madrid, ESP
Madrid Arena
DTL EKA AEL
I/2 
20:30 
Liege Basket

104 - 97

BC Siauliai
L/2 
20:30 
Virtus

95 - 77

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
JDA Dijon
J/2 
21:00 
Maroussi Athens

72 - 83

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Azovmash
10.01.2007
L/1 
20:30 
Akasvayu Girona

107 - 82

Girona, ESP
Pavello Fontajau
BC Kalev
16.01.2007
I/3 
17:55 
BC Siauliai

72 - 81

Club Estudiantes
J/3 
18:00 
Azovmash

79 - 68

TV
Dynamo Moscow Region
K/4 
19:00 
Panionios BC

68 - 71

Türk Telekom
J/4 
19:00 
ASK Riga

92 - 88

Riga, LAT
Arena Riga
Maroussi Athens
L/3 
20:00 
JDA Dijon

89 - 90

Akasvayu Girona
K/3 
20:05 
Spirou Charleroi

64 - 74

Charleroi, BEL
Spiroudome
Lokomotiv Rostov
L/10 
20:30 
Virtus

98 - 76

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
BC Kalev
I/4 
20:30 
DTL EKA AEL

70 - 64

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Liege Basket
23.01.2007
J/6 
18:00 
Azovmash

87 - 58

TV
ASK Riga
L/12 
18:00 
BC Kalev

74 - 75

Tallinn, EST
Saku Suurhall
JDA Dijon
I/6 
18:30 
BC Siauliai

79 - 85

DTL EKA AEL
J/5 
19:00 
Dynamo Moscow Region

63 - 54

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Maroussi Athens
K/5 
19:30 
Lokomotiv Rostov

83 - 72

Rostov-on-Don, RUS
Express
Türk Telekom
K/6 
20:05 
Spirou Charleroi

71 - 64

Charleroi, BEL
Spiroudome
Panionios BC
I/5 
20:30 
Club Estudiantes

93 - 81

Madrid, ESP
Madrid Arena
Liege Basket
24.01.2007
L/5 
20:30 
Akasvayu Girona

106 - 74

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Virtus
30.01.2007
J/8 
18:00 
Azovmash

78 - 72

TV
Maroussi Athens
I/8 
18:30 
BC Siauliai

87 - 82

Liege Basket
K/7 
19:00 
Panionios BC

75 - 57

Lokomotiv Rostov
J/7 
19:30 
ASK Riga

68 - 63

Riga, LAT
Arena Riga
Dynamo Moscow Region
L/8 
20:00 
JDA Dijon

78 - 94

Virtus
K/8 
20:05 
Spirou Charleroi

73 - 77

Charleroi, BEL
Spiroudome
Türk Telekom
I/7 
20:30 
DTL EKA AEL

63 - 62

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Club Estudiantes
31.01.2007
L/7 
19:00 
BC Kalev

75 - 83

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Akasvayu Girona
13.02.2007
J/9 
19:00 
Dynamo Moscow Region

68 - 51

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Azovmash
K/10 
19:15 
Türk Telekom

78 - 77

Panionios BC
K/9 
19:30 
Lokomotiv Rostov

75 - 66

Rostov-on-Don, RUS
Express
Spirou Charleroi
I/10 
20:30 
Liege Basket

58 - 77

DTL EKA AEL
I/9 
20:30 
Club Estudiantes

95 - 70

Madrid, ESP
Madrid Arena
BC Siauliai
J/10 
21:00 
Maroussi Athens

68 - 70

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
ASK Riga
14.02.2007
L/4 
18:00 
BC Kalev

82 - 85

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Virtus
L/9 
20:30 
Akasvayu Girona

117 - 83

Girona, ESP
Pavello Fontajau
JDA Dijon
20.02.2007
K/11 
19:15 
Türk Telekom

92 - 80

Lokomotiv Rostov
J/12 
19:30 
ASK Riga

57 - 79

Riga, LAT
Arena Riga
Azovmash
L/6 
20:00 
JDA Dijon

68 - 64

BC Kalev
I/11 
20:30 
Liege Basket

73 - 87

Club Estudiantes
I/12 
20:30 
DTL EKA AEL

94 - 85

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
BC Siauliai
K/12 
20:30 
Panionios BC

80 - 68

Spirou Charleroi
L/11 
20:30 
Virtus

84 - 89

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
Akasvayu Girona
J/11 
21:00 
Maroussi Athens

73 - 76

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Dynamo Moscow Region
06.03.2007
4/A 
18:00 
Azovmash

88 - 63

TV
DTL EKA AEL
2/A 
19:15 
Türk Telekom

87 - 95

Virtus
1/A 
20:30 
Club Estudiantes

80 - 70

Madrid, ESP
Madrid Arena
Dynamo Moscow Region
3/A 
20:45 
Akasvayu Girona

76 - 68

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Panionios BC
08.03.2007
3/B 
19:00 
Panionios BC

82 - 69

Akasvayu Girona
2/B 
20:30 
Virtus

59 - 54

Casalecchio di Reno, ITA
Futurshow Station
Türk Telekom
09.03.2007
1/B 
19:00 
Dynamo Moscow Region

74 - 78

Moscow Region, RUS
Sports Palace "Triumph"
Club Estudiantes
4/B 
19:30 
DTL EKA AEL

85 - 79

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Azovmash
14.03.2007
4/C 
18:00 
Azovmash

97 - 69

TV
DTL EKA AEL
3/C 
20:45 
Akasvayu Girona

83 - 49

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Panionios BC
13.04.2007
6/A 
18:00 
Virtus

73 - 74

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Azovmash
5/A 
20:30 
Akasvayu Girona

89 - 58

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Club Estudiantes
15.04.2007
7/A 
17:00 
Club Estudiantes

62 - 80

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Virtus
8/A 
19:30 
Akasvayu Girona

79 - 72

Girona, ESP
Pavello Fontajau
Azovmash