SCHEDULE

11.10.2005
B/2 
20:30 
BC Zadar

71 - 73

Zadar, CRO
Jazine Arena
Gran Canaria
H/2 
20:30 
DKV Joventut

90 - 77

Galil Elyon
25.10.2005
F/1 
18:00 
Slask

77 - 68

Wroclaw, POL
Hala Stulecia
MPC Capitals
C/1 
18:00 
BC Siauliai

74 - 73

Dexia
G/2 
18:30 
BC Kyiv

99 - 72

Kiev, UKR
Sports Palace
BC Barons
A/2 
19:00 
St. Petersburg

77 - 72

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Azovmash
D/2 
19:00 
BC Khimki

101 - 90

CEZ Nymburk
G/1 
19:30 
Lokomotiv Rostov

82 - 74

Rostov-on-Don, RUS
Express
Telekom Baskets
B/1 
19:30 
RheinEnergie

69 - 63

Köln, GER
EnergyDome
Basket Groot Leuven
E/2 
20:00 
Fenerbahçe

101 - 91

PAOK
H/1 
20:00 
BCM Gravelines

88 - 91

Gravelines, FRA
Sportica
Dynamo Moscow Region
A/1 
20:30 
CSU Asesoft

75 - 66

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Cholet
D/1 
20:30 
Nahariya

95 - 76

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Basket Swans
26.10.2005
E/1 
20:00 
Privatbank EKA AEL

67 - 49

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
BC Kalev
F/2 
20:10 
Hapoel Subaru

72 - 73

Maroussi Honda
C/2 
20:30 
Cantu

97 - 76

Cucciago, ITA
Palasport Pianella
SLUC Nancy
01.11.2005
C/3 
17:00 
SLUC Nancy

104 - 68

BC Siauliai
D/4 
17:00 
Basket Swans

67 - 80

BC Khimki
A/3 
18:00 
Azovmash

80 - 68

TV
CSU Asesoft
G/3 
18:30 
BC Barons

86 - 87

Lokomotiv Rostov
F/3 
19:00 
Maroussi Honda

93 - 71

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Slask
H/4 
19:00 
Dynamo Moscow Region

94 - 77

DKV Joventut
F/4 
19:30 
MPC Capitals

72 - 74

Groningen, NED
MartiniPlaza
Hapoel Subaru
G/4 
19:30 
Telekom Baskets

58 - 72

BC Kyiv
C/4 
20:00 
Dexia

80 - 77

Mons, BEL
Mons Arena
Cantu
B/4 
20:15 
Basket Groot Leuven

81 - 74

Leuven, BEL
Arena of ABB
BC Zadar
A/4 
20:30 
Cholet

62 - 71

Cholet, FRA
La Meilleraie
St. Petersburg
B/3 
20:30 
Gran Canaria

74 - 72

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Centro Insular de Deportes
RheinEnergie
E/4 
20:30 
BC Kalev

76 - 86

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Fenerbahçe
02.11.2005
E/3 
17:30 
PAOK

74 - 75

Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
Privatbank EKA AEL
D/3 
18:15 
CEZ Nymburk

93 - 86

Nahariya
H/3 
19:00 
Galil Elyon

98 - 80

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
BCM Gravelines
08.11.2005
F/5 
18:00 
Slask

55 - 70

Wroclaw, POL
Hala Stulecia
Hapoel Subaru
F/6 
18:00 
Maroussi Honda

65 - 53

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
MPC Capitals
A/6 
18:00 
Azovmash

89 - 60

TV
Cholet
C/5 
18:00 
BC Siauliai

74 - 69

Cantu
G/6 
18:30 
BC Barons

87 - 70

Telekom Baskets
G/5 
19:30 
Lokomotiv Rostov

68 - 59

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Kyiv
B/5 
19:30 
RheinEnergie

74 - 49

Köln, GER
EnergyDome
BC Zadar
H/5 
20:00 
BCM Gravelines

61 - 84

Gravelines, FRA
Sportica
DKV Joventut
D/5 
20:10 
Nahariya

83 - 79

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
BC Khimki
A/5 
20:30 
CSU Asesoft

54 - 66

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
St. Petersburg
B/6 
20:30 
Gran Canaria

92 - 66

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Centro Insular de Deportes
Basket Groot Leuven
C/6 
20:30 
SLUC Nancy

91 - 94

Dexia
09.11.2005
D/6 
16:30 
CEZ Nymburk

85 - 76

Basket Swans
E/6 
17:15 
PAOK

74 - 69

Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
BC Kalev
E/5 
20:00 
Privatbank EKA AEL

82 - 81

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Fenerbahçe
H/6 
20:10 
Galil Elyon

102 - 100

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Dynamo Moscow Region
15.11.2005
A/8 
18:00 
Azovmash

84 - 89

TV
St. Petersburg
G/8 
18:30 
BC Barons

84 - 90

BC Kyiv
E/7 
19:00 
BC Kalev

65 - 71

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Privatbank EKA AEL
H/7 
19:00 
Dynamo Moscow Region

90 - 68

TV
BCM Gravelines
F/8 
19:05 
Maroussi Honda

69 - 54

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Hapoel Subaru
F/7 
19:30 
MPC Capitals

69 - 79

Groningen, NED
MartiniPlaza
Slask
C/7 
20:00 
Dexia

100 - 84

Mons, BEL
Mons Arena
BC Siauliai
B/7 
20:15 
Basket Groot Leuven

75 - 79

Leuven, BEL
Arena of ABB
RheinEnergie
A/7 
20:30 
Cholet

79 - 70

Cholet, FRA
La Meilleraie
CSU Asesoft
B/8 
20:30 
Gran Canaria

75 - 78

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Centro Insular de Deportes
BC Zadar
C/8 
20:30 
SLUC Nancy

80 - 57

Cantu
16.11.2005
D/8 
16:30 
CEZ Nymburk

85 - 96

BC Khimki
E/8 
17:15 
PAOK

84 - 88

Thessaloniki, GRE
PAOK Sports Arena
Fenerbahçe
D/7 
19:00 
Basket Swans

74 - 77

Nahariya
G/7 
19:30 
Telekom Baskets

78 - 87

Lokomotiv Rostov
H/8 
20:00 
Galil Elyon

96 - 107

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
DKV Joventut
22.11.2005
A/9 
17:00 
CSU Asesoft

69 - 77

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Azovmash
F/9 
18:00 
Slask

74 - 71

Wroclaw, POL
Hala Stulecia
Maroussi Honda
C/9 
18:00 
BC Siauliai

100 - 84

SLUC Nancy
G/10 
18:30 
BC Kyiv

78 - 57

Kiev, UKR
Sports Palace
Telekom Baskets
A/10 
19:00 
St. Petersburg

86 - 57

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Cholet
D/9 
19:00 
Nahariya

64 - 70

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
CEZ Nymburk
E/10 
19:00 
Fenerbahçe

86 - 64

BC Kalev
D/10 
19:00 
BC Khimki

102 - 80

Basket Swans
B/9 
19:30 
RheinEnergie

78 - 66

Köln, GER
EnergyDome
Gran Canaria
G/9 
19:30 
Lokomotiv Rostov

76 - 68

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Barons
B/10 
20:30 
BC Zadar

83 - 58

Zadar, CRO
Jazine Arena
Basket Groot Leuven
23.11.2005
E/9 
19:00 
Privatbank EKA AEL

84 - 67

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
PAOK
F/10 
19:00 
Hapoel Subaru

66 - 73

MPC Capitals
H/9 
20:00 
BCM Gravelines

80 - 74

Gravelines, FRA
Sportica
Galil Elyon
C/10 
20:30 
Cantu

99 - 72

Cucciago, ITA
Palasport Pianella
Dexia
H/10 
20:45 
DKV Joventut

91 - 87

Dynamo Moscow Region
29.11.2005
G/11 
18:30 
BC Kyiv

78 - 70

Kiev, UKR
Sports Palace
Lokomotiv Rostov
A/11 
19:00 
St. Petersburg

77 - 63

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
CSU Asesoft
E/12 
19:00 
BC Kalev

127 - 76

Tallinn, EST
Saku Suurhall
PAOK
D/11 
19:00 
BC Khimki

90 - 86

Nahariya
D/12 
19:00 
Basket Swans

78 - 81

CEZ Nymburk
E/11 
19:00 
Fenerbahçe

86 - 81

Privatbank EKA AEL
H/12 
19:00 
Dynamo Moscow Region

99 - 82

Galil Elyon
F/12 
19:30 
MPC Capitals

73 - 68

Groningen, NED
MartiniPlaza
Maroussi Honda
G/12 
19:30 
Telekom Baskets

67 - 58

BC Barons
C/12 
20:00 
Dexia

93 - 77

Mons, BEL
Mons Arena
SLUC Nancy
B/12 
20:15 
Basket Groot Leuven

84 - 80

Leuven, BEL
Arena of ABB
Gran Canaria
A/12 
20:30 
Cholet

87 - 78

Cholet, FRA
La Meilleraie
Azovmash
B/11 
20:30 
BC Zadar

75 - 67

Zadar, CRO
Jazine Arena
RheinEnergie
C/11 
20:30 
Cantu

81 - 70

Cucciago, ITA
Palasport Pianella
BC Siauliai
F/11 
20:30 
Hapoel Subaru

72 - 84

Slask
H/11 
20:30 
DKV Joventut

72 - 59

BCM Gravelines
13.12.2005
I/1 
19:00 
St. Petersburg

63 - 90

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
BC Kyiv
L/1 
19:00 
BC Khimki

109 - 87

Khimki, Moscow Region, RUS
Novator Sports Complex
Privatbank EKA AEL
J/1 
19:30 
RheinEnergie

75 - 73

Köln, GER
EnergyDome
Dynamo Moscow Region
K/2 
19:30 
Lokomotiv Rostov

76 - 61

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Zadar
I/2 
20:00 
Fenerbahçe

92 - 84

CEZ Nymburk
J/2 
20:00 
Maroussi Honda

59 - 58

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Cantu
K/1 
20:00 
Dexia

84 - 66

Mons, BEL
Mons Arena
Slask
14.12.2005
L/2 
20:30 
DKV Joventut

91 - 73

Azovmash
20.12.2005
I/3 
18:00 
CEZ Nymburk

68 - 85

St. Petersburg
L/3 
18:00 
Azovmash

64 - 53

TV
BC Khimki
I/4 
18:30 
BC Kyiv

69 - 71

Kiev, UKR
Sports Palace
Fenerbahçe
J/4 
19:00 
Dynamo Moscow Region

66 - 72

Maroussi Honda
K/3 
20:00 
BC Zadar

78 - 62

Zadar, CRO
Jazine Arena
Dexia
K/4 
20:00 
Slask

83 - 72

Wroclaw, POL
Orbita Hall
Lokomotiv Rostov
J/3 
20:30 
Cantu

74 - 79

Cucciago, ITA
Palasport Pianella
RheinEnergie
21.12.2005
L/4 
19:00 
Privatbank EKA AEL

80 - 98

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
DKV Joventut
10.01.2006
I/6 
18:00 
CEZ Nymburk

87 - 84

BC Kyiv
L/6 
18:00 
Azovmash

70 - 64

TV
Privatbank EKA AEL
I/5 
19:00 
St. Petersburg

83 - 86

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Fenerbahçe
L/5 
19:00 
BC Khimki

95 - 66

Khimki, Moscow Region, RUS
Novator Sports Complex
DKV Joventut
J/5 
19:30 
RheinEnergie

69 - 73

Köln, GER
EnergyDome
Maroussi Honda
K/5 
20:00 
Dexia

83 - 77

Mons, BEL
Mons Arena
Lokomotiv Rostov
K/6 
20:00 
BC Zadar

92 - 58

Zadar, CRO
Jazine Arena
Slask
J/6 
20:30 
Cantu

97 - 80

Cucciago, ITA
Palasport Pianella
Dynamo Moscow Region
17.01.2006
L/8 
18:00 
Azovmash

83 - 75

TV
DKV Joventut
I/7 
18:30 
BC Kyiv

63 - 61

Kiev, UKR
Sports Palace
St. Petersburg
J/7 
19:00 
Dynamo Moscow Region

79 - 85

RheinEnergie
L/7 
19:00 
Privatbank EKA AEL

82 - 91

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
BC Khimki
K/8 
20:00 
BC Zadar

81 - 89

Zadar, CRO
Jazine Arena
Lokomotiv Rostov
K/7 
20:00 
Slask

66 - 90

Wroclaw, POL
Orbita Hall
Dexia
J/8 
20:30 
Cantu

82 - 70

Cucciago, ITA
Palasport Pianella
Maroussi Honda
18.01.2006
I/8 
18:00 
CEZ Nymburk

88 - 72

Fenerbahçe
24.01.2006
I/10 
18:00 
Fenerbahçe

85 - 88

BC Kyiv
I/9 
19:00 
St. Petersburg

76 - 63

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
CEZ Nymburk
L/9 
19:00 
BC Khimki

72 - 65

Khimki, Moscow Region, RUS
Novator Sports Complex
Azovmash
J/9 
19:30 
RheinEnergie

95 - 70

Köln, GER
EnergyDome
Cantu
K/10 
19:30 
Lokomotiv Rostov

69 - 51

Rostov-on-Don, RUS
Express
Slask
J/10 
20:00 
Maroussi Honda

62 - 57

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Dynamo Moscow Region
K/9 
20:00 
Dexia

92 - 90

Mons, BEL
Mons Arena
BC Zadar
25.01.2006
L/10 
20:30 
DKV Joventut

114 - 85

Privatbank EKA AEL
31.01.2006
I/12 
18:30 
BC Kyiv

96 - 87

Kiev, UKR
Sports Palace
CEZ Nymburk
I/11 
19:00 
Fenerbahçe

68 - 71

St. Petersburg
J/12 
19:00 
Dynamo Moscow Region

92 - 76

Cantu
J/11 
20:00 
Maroussi Honda

57 - 55

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
RheinEnergie
K/12 
20:00 
Slask

87 - 85

Wroclaw, POL
Orbita Hall
BC Zadar
L/12 
20:00 
Privatbank EKA AEL

88 - 97

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Azovmash
K/11 
20:15 
Lokomotiv Rostov

79 - 72

Rostov-on-Don, RUS
Express
Dexia
L/11 
20:30 
DKV Joventut

83 - 67

BC Khimki
21.02.2006
1/A 
18:30 
BC Kyiv

87 - 85

Kiev, UKR
Sports Palace
RheinEnergie
3/A 
19:00 
BC Khimki

91 - 75

Khimki, Moscow Region, RUS
Novator Sports Complex
Dexia
4/A 
19:00 
Maroussi Honda

53 - 64

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
St. Petersburg
2/A 
19:30 
Lokomotiv Rostov

54 - 88

Rostov-on-Don, RUS
Express
DKV Joventut
24.02.2006
4/B 
17:00 
St. Petersburg

71 - 59

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Maroussi Honda
1/B 
19:30 
RheinEnergie

69 - 62

Köln, GER
EnergyDome
BC Kyiv
3/B 
20:00 
Dexia

79 - 73

Mons, BEL
Mons Arena
BC Khimki
28.02.2006
2/B 
20:30 
DKV Joventut

86 - 57

Lokomotiv Rostov
01.03.2006
1/C 
18:30 
BC Kyiv

71 - 64

Kiev, UKR
Sports Palace
RheinEnergie
3/C 
19:00 
BC Khimki

94 - 78

Khimki, Moscow Region, RUS
Novator Sports Complex
Dexia
07.04.2006
5/A 
18:00 
BC Khimki

63 - 61

Kiev, UKR
Sports Palace
St. Petersburg
6/A 
20:45 
BC Kyiv

78 - 88

Kiev, UKR
Sports Palace
DKV Joventut
09.04.2006
7/A 
16:00 
St. Petersburg

81 - 83

Kiev, UKR
Sports Palace
BC Kyiv
8/A 
18:45 
BC Khimki

63 - 88

Kiev, UKR
Sports Palace
DKV Joventut