SCHEDULE

26.10.2004
B/4 
18:50 
Nahariya

87 - 82

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Azovmash
C/4 
19:00 
BC Khimki

84 - 73

Tuborg Izmir
A/4 
19:00 
UNICS Kazan

78 - 75

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Fenerbahce
C/3 
19:30 
Amsterdam

61 - 79

Bnei-Hasharon
B/2 
20:00 
Pepinster

74 - 76

Besiktas
B/3 
20:00 
BS|Energy

57 - 55

Ural Great
C/1 
20:00 
Strasbourg

78 - 58

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Anwil
D/1 
20:30 
 
Iraklis

62 - 63

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
Paris PBR
A/2 
20:30 
BC Fersped

62 - 88

BC Kyiv
B/1 
20:30 
 
Ionikos

94 - 84

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
JDA Dijon
D/2 
20:30 
 
KK Belgrade

95 - 94

Khimik
27.10.2004
A/1 
18:00 
CEZ Nymburk

84 - 81

TV
CSKA Sofia
D/4 
20:00 
Hapoel

79 - 74

Lemesos
02.11.2004
A/5 
17:20 
CSKA Sofia

97 - 84

BC Fersped
C/5 
18:00 
Anwil

77 - 70

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Mons-Hainaut
B/7 
18:00 
Azovmash

86 - 57

TV
Pepinster
A/8 
18:30 
Galil Elyon

99 - 86

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
UNICS Kazan
D/7 
19:00 
Lemesos

81 - 79

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
 
KK Belgrade
A/7 
19:00 
BC Kyiv

65 - 96

TV
Kiev, UKR
Sports Palace
Fenerbahce
B/8 
19:30 
Ural Great

76 - 86

Nahariya
C/8 
19:30 
Bnei-Hasharon

78 - 77

BC Khimki
B/5 
20:00 
JDA Dijon

88 - 76

Besiktas
C/6 
20:00 
Strasbourg

76 - 69

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Amsterdam
D/5 
20:00 
Paris PBR

72 - 76

Khimik
D/6 
20:30 
 
Iraklis

73 - 65

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
Larissa
B/6 
20:30 
 
Ionikos

99 - 71

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
BS|Energy
03.11.2004
D/8 
19:00 
St. Petersburg

98 - 54

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Hapoel
08.11.2004
A/10 
19:00 
Fenerbahce

109 - 60

BC Fersped
09.11.2004
D/10 
18:30 
Khimik

81 - 59

Yuzhny
SC Olymp
Lemesos
C/11 
19:00 
BC Khimki

86 - 66

Strasbourg
A/12 
19:00 
BC Kyiv

101 - 87

Kiev, UKR
Sports Palace
Galil Elyon
C/9 
19:30 
Amsterdam

80 - 74

Anwil
B/9 
20:00 
BS|Energy

63 - 80

JDA Dijon
B/12 
20:00 
Pepinster

76 - 63

Ural Great
C/10 
20:00 
Mons-Hainaut

77 - 73

Mons, BEL
Mons.Arena
Tuborg Izmir
B/11 
20:10 
Nahariya

104 - 69

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
 
Ionikos
B/10 
20:30 
Besiktas

105 - 83

Azovmash
D/9 
20:30 
Larissa

55 - 78

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Paris PBR
D/12 
20:30 
 
KK Belgrade

75 - 102

St. Petersburg
10.11.2004
A/11 
19:00 
UNICS Kazan

82 - 84

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
CEZ Nymburk
D/11 
20:00 
Hapoel

88 - 73

 
Iraklis
16.11.2004
A/13 
17:20 
CSKA Sofia

81 - 86

Fenerbahce
C/13 
18:00 
Anwil

82 - 97

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Tuborg Izmir
C/14 
19:00 
BC Khimki

70 - 71

Amsterdam
D/15 
19:00 
St. Petersburg

107 - 99

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Khimik
C/15 
19:30 
Bnei-Hasharon

64 - 61

Mons-Hainaut
B/13 
20:00 
JDA Dijon

95 - 78

Azovmash
B/14 
20:00 
BS|Energy

70 - 83

Nahariya
D/14 
20:30 
Larissa

78 - 81

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Hapoel
B/15 
20:30 
Besiktas

82 - 75

Ural Great
B/16 
20:30 
 
Ionikos

82 - 77

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
Pepinster
D/16 
20:30 
 
Iraklis

89 - 79

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
 
KK Belgrade
17.11.2004
A/16 
18:00 
CEZ Nymburk

122 - 125

BC Kyiv
D/13 
20:00 
Paris PBR

61 - 52

Lemesos
A/15 
20:50 
Galil Elyon

92 - 87

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
BC Fersped
23.11.2004
A/18 
18:00 
Fenerbahce

73 - 68

Galil Elyon
D/20 
18:30 
Khimik

58 - 55

Yuzhny
SC Olymp
 
Iraklis
C/17 
19:00 
BC Khimki

72 - 68

Anwil
C/18 
19:00 
Tuborg Izmir

85 - 84

Bnei-Hasharon
D/18 
19:00 
Lemesos

73 - 92

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
St. Petersburg
A/17 
19:00 
UNICS Kazan

98 - 67

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
CSKA Sofia
B/17 
19:00 
Nahariya

88 - 77

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
JDA Dijon
B/19 
20:00 
Pepinster

87 - 77

BS|Energy
C/20 
20:00 
Mons-Hainaut

72 - 83

Mons, BEL
Mons.Arena
Strasbourg
D/19 
20:30 
 
KK Belgrade

82 - 71

Larissa
B/20 
20:30 
 
Ionikos

73 - 83

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
Besiktas
24.11.2004
B/18 
18:00 
Azovmash

84 - 86

TV
Ural Great
A/20 
18:30 
BC Fersped

102 - 86

CEZ Nymburk
D/17 
20:00 
Hapoel

72 - 76

Paris PBR
30.11.2004
A/21 
17:20 
CSKA Sofia

80 - 83

Galil Elyon
B/23 
18:00 
Azovmash

95 - 88

 
Ionikos
C/21 
18:00 
Anwil

60 - 62

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Bnei-Hasharon
A/22 
19:00 
UNICS Kazan

66 - 88

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
BC Kyiv
B/22 
19:30 
Nahariya

83 - 75

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Pepinster
C/24 
19:30 
Amsterdam

72 - 78

Mons-Hainaut
C/23 
20:00 
Strasbourg

84 - 85

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Tuborg Izmir
D/23 
20:00 
Lemesos

88 - 77

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
 
Iraklis
D/24 
20:30 
Larissa

82 - 77

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Khimik
B/24 
20:30 
Besiktas

103 - 87

BS|Energy
D/21 
20:30 
Paris PBR

74 - 80

St. Petersburg
01.12.2004
A/23 
18:00 
CEZ Nymburk

71 - 63

Fenerbahce
B/21 
20:00 
JDA Dijon

99 - 68

Ural Great
D/22 
20:00 
Hapoel

109 - 79

 
KK Belgrade
07.12.2004
C/26 
17:30 
Bnei-Hasharon

77 - 84

Strasbourg
D/26 
18:00 
St. Petersburg

87 - 75

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
 
Iraklis
C/28 
19:00 
Tuborg Izmir

88 - 70

Amsterdam
D/28 
19:00 
Lemesos

89 - 80

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Larissa
A/25 
19:00 
BC Kyiv

94 - 71

Kiev, UKR
Sports Palace
CSKA Sofia
B/27 
19:00 
Besiktas

82 - 72

Nahariya
B/26 
19:30 
Ural Great

82 - 77

TV
 
Ionikos
C/27 
20:00 
Mons-Hainaut

77 - 91

Mons, BEL
Mons.Arena
BC Khimki
B/25 
20:00 
Pepinster

92 - 90

JDA Dijon
A/26 
20:30 
Galil Elyon

90 - 80

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
CEZ Nymburk
D/25 
20:30 
 
KK Belgrade

67 - 84

Paris PBR
08.12.2004
A/27 
18:30 
BC Fersped

95 - 99

UNICS Kazan
D/27 
18:30 
Khimik

82 - 79

Yuzhny
SC Olymp
Hapoel
B/28 
20:00 
BS|Energy

89 - 97

Azovmash
14.12.2004
B/32 
18:00 
Azovmash

105 - 77

TV
Nahariya
C/29 
18:00 
Anwil

72 - 64

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Strasbourg
C/32 
19:00 
Tuborg Izmir

70 - 61

BC Khimki
A/30 
19:00 
BC Kyiv

102 - 73

Kiev, UKR
Sports Palace
BC Fersped
B/29 
20:00 
JDA Dijon

93 - 82

 
Ionikos
C/31 
20:00 
Bnei-Hasharon

67 - 70

Amsterdam
B/30 
20:30 
Besiktas

93 - 74

Pepinster
D/29 
20:30 
Paris PBR

71 - 51

 
Iraklis
D/31 
20:30 
Larissa

79 - 83

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
St. Petersburg
15.12.2004
A/29 
17:20 
CSKA Sofia

76 - 80

CEZ Nymburk
A/32 
19:00 
Fenerbahce

75 - 60

UNICS Kazan
B/31 
19:30 
Ural Great

75 - 77

BS|Energy
D/32 
20:00 
Lemesos

75 - 79

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Hapoel
16.12.2004
D/30 
18:30 
Khimik

20 - 0

Yuzhny
SC Olymp
 
KK Belgrade
21.12.2004
D/33 
18:30 
Khimik

82 - 69

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Paris PBR
A/35 
19:00 
Fenerbahce

76 - 74

BC Kyiv
B/36 
19:00 
Nahariya

107 - 89

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Ural Great
C/34 
19:30 
Amsterdam

69 - 81

Strasbourg
A/33 
20:00 
BC Fersped

82 - 81

CSKA Sofia
B/35 
20:00 
Pepinster

70 - 82

Azovmash
C/33 
20:00 
Mons-Hainaut

77 - 63

Mons, BEL
Mons.Arena
Anwil
B/34 
20:00 
BS|Energy

74 - 65

 
Ionikos
B/33 
20:30 
Besiktas

86 - 76

JDA Dijon
D/34 
20:30 
Larissa

68 - 63

 
Iraklis
22.12.2004
C/36 
19:00 
BC Khimki

93 - 80

Bnei-Hasharon
A/36 
19:00 
UNICS Kazan

109 - 59

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Galil Elyon
D/36 
20:00 
Hapoel

85 - 96

St. Petersburg
23.12.2004
D/35 
20:30 
 
KK Belgrade

0 - 20

Lemesos
04.01.2005
D/3 
19:00 
St. Petersburg

111 - 84

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Larissa
10.01.2005
A/38 
19:30 
BC Fersped

67 - 79

Fenerbahce
11.01.2005
B/38 
18:00 
Azovmash

104 - 96

TV
Besiktas
C/37 
18:00 
Anwil

67 - 51

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Amsterdam
C/38 
19:00 
Tuborg Izmir

93 - 84

Mons-Hainaut
B/40 
19:30 
Ural Great

103 - 79

TV
Pepinster
C/39 
20:00 
Strasbourg

88 - 109

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
BC Khimki
D/37 
20:00 
Paris PBR

91 - 68

Larissa
B/37 
20:00 
JDA Dijon

59 - 71

BS|Energy
B/39 
20:30 
 
Ionikos

83 - 90

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
Nahariya
D/39 
20:30 
 
Iraklis

77 - 89

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
Hapoel
12.01.2005
A/39 
18:00 
CEZ Nymburk

89 - 99

UNICS Kazan
D/38 
19:00 
Lemesos

83 - 64

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Khimik
A/40 
19:30 
Galil Elyon

102 - 92

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
BC Kyiv
13.01.2005
D/40 
19:00 
St. Petersburg

20 - 0

 
KK Belgrade
18.01.2005
B/41 
18:00 
Azovmash

90 - 66

TV
JDA Dijon
B/42 
18:30 
Nahariya

91 - 67

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
BS|Energy
D/43 
18:30 
Khimik

63 - 73

Yuzhny
SC Olymp
St. Petersburg
C/41 
19:00 
Tuborg Izmir

86 - 68

Anwil
A/41 
19:00 
Fenerbahce

90 - 61

CSKA Sofia
A/44 
19:00 
BC Kyiv

86 - 87

Kiev, UKR
Sports Palace
CEZ Nymburk
C/42 
19:30 
Amsterdam

90 - 97

BC Khimki
B/44 
20:00 
Pepinster

76 - 92

 
Ionikos
C/43 
20:00 
Mons-Hainaut

79 - 77

Mons, BEL
Mons.Arena
Bnei-Hasharon
D/41 
20:00 
Lemesos

64 - 58

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
Paris PBR
D/42 
20:00 
Hapoel

97 - 77

Larissa
19.01.2005
A/43 
18:00 
BC Fersped

97 - 109

Galil Elyon
B/43 
19:30 
Ural Great

80 - 74

Besiktas
20.01.2005
D/44 
20:30 
 
KK Belgrade

0 - 20

 
Iraklis
25.01.2005
A/45 
17:19 
CSKA Sofia

88 - 93

UNICS Kazan
C/45 
18:00 
Anwil

83 - 86

Wloclawek, POL
Champion's Hall
BC Khimki
D/46 
18:00 
St. Petersburg

82 - 73

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Lemesos
B/46 
19:30 
Ural Great

95 - 93

TV
Azovmash
C/46 
19:30 
Bnei-Hasharon

84 - 94

Tuborg Izmir
C/48 
20:00 
Strasbourg

79 - 70

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Mons-Hainaut
B/45 
20:00 
JDA Dijon

86 - 82

Nahariya
B/47 
20:00 
BS|Energy

85 - 78

Pepinster
B/48 
20:30 
Besiktas

83 - 63

 
Ionikos
D/48 
20:30 
 
Iraklis

73 - 86

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
Khimik
26.01.2005
A/48 
18:00 
CEZ Nymburk

84 - 60

BC Fersped
A/46 
19:30 
Galil Elyon

72 - 85

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Fenerbahce
D/45 
20:00 
Paris PBR

69 - 61

Hapoel
27.01.2005
D/47 
20:30 
Larissa

20 - 0

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
 
KK Belgrade
01.02.2005
C/51 
19:00 
Tuborg Izmir

77 - 65

Strasbourg
D/49 
19:00 
St. Petersburg

69 - 65

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Paris PBR
A/50 
19:00 
BC Kyiv

91 - 89

Kiev, UKR
Sports Palace
UNICS Kazan
A/51 
19:00 
Fenerbahce

92 - 88

CEZ Nymburk
D/52 
19:30 
Khimik

74 - 62

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Larissa
C/49 
19:40 
Bnei-Hasharon

62 - 79

Anwil
B/52 
20:00 
BS|Energy

81 - 78

Besiktas
C/52 
20:00 
Mons-Hainaut

71 - 79

Mons, BEL
Mons.Arena
Amsterdam
B/50 
20:00 
Pepinster

84 - 87

Nahariya
B/51 
20:30 
 
Ionikos

84 - 98

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
Azovmash
D/51 
20:30 
 
Iraklis

87 - 89

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
Lemesos
02.02.2005
A/49 
19:30 
Galil Elyon

90 - 103

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
CSKA Sofia
B/49 
19:30 
Ural Great

87 - 74

TV
JDA Dijon
04.02.2005
D/50 
20:30 
 
KK Belgrade

0 - 20

Hapoel
08.02.2005
A/53 
17:20 
CSKA Sofia

92 - 96

BC Kyiv
B/56 
18:00 
Azovmash

90 - 66

TV
BS|Energy
D/54 
18:30 
 
Iraklis

82 - 100

Thessaloniki, GRE
Ivanofio
St. Petersburg
C/55 
19:00 
BC Khimki

106 - 102

Mons-Hainaut
B/55 
20:00 
Nahariya

83 - 61

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Besiktas
C/54 
20:00 
Strasbourg

89 - 81

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Bnei-Hasharon
D/55 
20:00 
Hapoel

75 - 82

Khimik
B/53 
20:00 
JDA Dijon

82 - 72

Pepinster
C/56 
20:00 
Amsterdam

66 - 63

Tuborg Izmir
D/56 
20:30 
Larissa

69 - 73

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Lemesos
B/54 
20:30 
 
Ionikos

87 - 102

Amaliada, GRE
Stadium Amaliada
Ural Great
09.02.2005
A/54 
18:00 
CEZ Nymburk

108 - 95

Galil Elyon
A/55 
19:00 
UNICS Kazan

87 - 53

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
BC Fersped
10.02.2005
D/53 
20:30 
Paris PBR

20 - 0

 
KK Belgrade
22.02.2005
4/A 
14:30 
St. Petersburg

101 - 93

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
CEZ Nymburk
2/A 
18:30 
BC Kyiv

88 - 84

Kiev, UKR
Sports Palace
Paris PBR
5/A 
18:55 
Nahariya

76 - 65

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Amsterdam
1/A 
19:00 
Fenerbahce

83 - 71

Hapoel
7/A 
19:00 
Tuborg Izmir

90 - 101

Azovmash
8/A 
19:00 
BC Khimki

87 - 78

JDA Dijon
3/A 
20:00 
Khimik

63 - 70

Yuzhny, UKR
SC Olymp
UNICS Kazan
6/A 
20:30 
Besiktas

89 - 71

Strasbourg
25.02.2005
4/B 
18:00 
CEZ Nymburk

86 - 90

St. Petersburg
7/B 
18:00 
Azovmash

76 - 90

TV
Tuborg Izmir
3/B 
19:00 
UNICS Kazan

69 - 51

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Khimik
1/B 
19:30 
Hapoel

74 - 88

Fenerbahce
5/B 
19:30 
Amsterdam

87 - 93

Nahariya
2/B 
20:30 
Paris PBR

71 - 72

BC Kyiv
6/B 
20:30 
Strasbourg

83 - 67

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Besiktas
28.02.2005
8/B 
20:30 
JDA Dijon

79 - 102

BC Khimki
02.03.2005
7/C 
19:00 
Tuborg Izmir

86 - 95

Azovmash
6/C 
20:30 
Besiktas

89 - 75

Strasbourg
15.03.2005
1/A 
19:00 
Fenerbahce

70 - 67

Besiktas
3/A 
19:00 
BC Khimki

95 - 85

UNICS Kazan
4/A 
19:00 
St. Petersburg

88 - 77

St.Petersburg, RUS
Jubileyniy Sport Complex
Azovmash
16.03.2005
2/A 
20:15 
Nahariya

93 - 88

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
BC Kyiv
18.03.2005
4/B 
18:00 
Azovmash

72 - 81

TV
St. Petersburg
3/B 
19:00 
UNICS Kazan

83 - 75

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
BC Khimki
1/B 
20:00 
Besiktas

81 - 64

TV
Fenerbahce
19.03.2005
2/B 
13:45 
BC Kyiv

83 - 72

Kiev, UKR
Sports Palace
Nahariya
23.03.2005
3/C 
19:00 
BC Khimki

98 - 80

UNICS Kazan
2/C 
20:15 
Nahariya

83 - 90

TV
Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
BC Kyiv
24.03.2005
1/C 
20:00 
Fenerbahce

93 - 73

Besiktas
27.04.2005
1/A 
17:45 
St. Petersburg

92 - 81

BC Khimki
2/A 
20:00 
BC Kyiv

88 - 72

Fenerbahce
28.04.2005
3/A 
17:45 
BC Khimki

86 - 79

Fenerbahce
4/A 
20:00 
St. Petersburg

85 - 74

BC Kyiv