SCHEDULE

14.10.2003
B/3 
18:00 
KK Hemofarm

71 - 74

Anwil
D/1 
18:15 
Tallinn Kalev

61 - 87

Tallinn, EST
Saku Suurhall
TIM-Maroussi
C/1 
18:30 
Honka Playboys

73 - 77

Espoo, FIN
Barona Arena
Aris BSA
C/3 
18:30 
BC Kyiv

77 - 74

Kiev, UKR
Sports Palace
Polonia Warbud
D/4 
19:15 
Strauss Iscar

85 - 76

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
SLUC Nancy
C/2 
19:30 
Ural Great

93 - 75

Skonto
A/4 
20:00 
Telindus BC

70 - 71

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
STB Le Havre
B/2 
20:00 
BC Khimki

79 - 64

EKA AEL
B/4 
20:00 
Dexia

79 - 67

Mons, BEL
Mons.Arena
Basket Racing
D/3 
20:30 
KK Vojvodina

88 - 83

Novi Sad, SCG
Spens Arena
MBC Odessa
15.10.2003
A/3 
18:00 
Azovmash

80 - 56

Türk Telekom
A/2 
19:00 
UNICS

99 - 60

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
BC Alita
D/2 
20:00 
Dynamo

90 - 70

ECM Nymburk
C/4 
21:00 
Hapoel

85 - 75

GHP Bamberg
21.10.2003
D/8 
18:30 
MBC Odessa

83 - 87

Odessa, UKR
Palace of Sport
Strauss Iscar
C/5 
18:30 
Skonto

96 - 87

Honka Playboys
B/8 
19:00 
Anwil

58 - 70

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Dexia
C/7 
19:30 
GHP Bamberg

80 - 78

Bamberg, GER
JAKO Arena
Ural Great
A/7 
20:00 
STB Le Havre

65 - 82

Le Havre, FRA
Docks Oceane
UNICS
B/7 
20:00 
Basket Racing

67 - 81

BC Khimki
D/7 
20:00 
SLUC Nancy

80 - 73

Dynamo
D/6 
20:30 
TIM-Maroussi

71 - 72

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
KK Vojvodina
B/6 
20:30 
GS Peristeri

66 - 78

KK Hemofarm
C/6 
21:30 
Aris BSA

74 - 53

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
BC Kyiv
22.10.2003
C/8 
18:00 
Polonia Warbud

84 - 77

Hapoel
D/5 
18:00 
ECM Nymburk

94 - 75

Tallinn Kalev
A/8 
18:00 
Türk Telekom

72 - 73

Telindus BC
A/5 
18:30 
BC Alita

75 - 64

CBC Siroki
28.10.2003
C/9 
19:00 
BC Kyiv

66 - 58

Kiev, UKR
Sports Palace
Honka Playboys
D/9 
19:00 
Tallinn Kalev

65 - 96

Tallinn, EST
Saku Suurhall
KK Vojvodina
D/11 
19:15 
Strauss Iscar

83 - 74

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
TIM-Maroussi
B/10 
20:00 
Basket Racing

83 - 67

EKA AEL
B/11 
20:00 
Dexia

66 - 71

Mons, BEL
Mons.Arena
GS Peristeri
B/12 
20:00 
BC Khimki

79 - 86

Anwil
D/10 
20:00 
SLUC Nancy

83 - 88

ECM Nymburk
A/9 
20:30 
CBC Siroki

82 - 74

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
Azovmash
29.10.2003
A/12 
19:00 
UNICS

96 - 60

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Türk Telekom
C/10 
19:30 
GHP Bamberg

74 - 56

Bamberg, GER
JAKO Arena
Skonto
C/12 
19:30 
Ural Great

101 - 76

Polonia Warbud
C/11 
20:00 
Hapoel

71 - 64

Aris BSA
A/10 
20:00 
STB Le Havre

75 - 73

Le Havre, FRA
Docks Oceane
BC Alita
D/12 
20:00 
Dynamo

98 - 80

MBC Odessa
04.11.2003
B/14 
18:00 
KK Hemofarm

78 - 71

Dexia
C/13 
18:30 
Honka Playboys

67 - 80

GHP Bamberg
C/15 
18:30 
Skonto

84 - 87

Polonia Warbud
B/15 
18:45 
EKA AEL

57 - 73

Anwil
C/16 
18:45 
Aris BSA

76 - 86

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Ural Great
D/16 
19:00 
TIM-Maroussi

82 - 84

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
Dynamo
D/13 
19:00 
Tallinn Kalev

54 - 87

Tallinn, EST
Saku Suurhall
SLUC Nancy
A/13 
20:30 
CBC Siroki

78 - 79

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
STB Le Havre
B/16 
20:30 
GS Peristeri

79 - 77

BC Khimki
D/14 
20:30 
KK Vojvodina

93 - 89

Novi Sad, SCG
Spens Arena
Strauss Iscar
05.11.2003
D/15 
18:00 
ECM Nymburk

98 - 65

MBC Odessa
A/14 
18:00 
Azovmash

73 - 75

Telindus BC
A/15 
18:30 
BC Alita

64 - 77

Türk Telekom
C/14 
19:00 
Hapoel

97 - 77

BC Kyiv
11.11.2003
D/18 
18:30 
MBC Odessa

81 - 64

Odessa, UKR
Palace of Sport
SLUC Nancy
C/17 
18:30 
Honka Playboys

50 - 73

Hapoel
C/20 
18:45 
Aris BSA

88 - 51

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Skonto
B/18 
19:00 
Anwil

65 - 61

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Basket Racing
B/19 
19:00 
BC Khimki

79 - 72

KK Hemofarm
C/19 
19:30 
Ural Great

101 - 69

BC Kyiv
A/17 
20:00 
Telindus BC

79 - 88

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
CBC Siroki
B/20 
20:30 
GS Peristeri

73 - 69

EKA AEL
D/20 
20:30 
TIM-Maroussi

86 - 70

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
ECM Nymburk
12.11.2003
C/18 
18:00 
Polonia Warbud

76 - 81

GHP Bamberg
A/18 
18:00 
Türk Telekom

75 - 62

STB Le Havre
A/19 
19:00 
UNICS

96 - 64

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Azovmash
D/17 
19:15 
Strauss Iscar

103 - 74

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Tallinn Kalev
D/19 
20:00 
Dynamo

80 - 74

KK Vojvodina
18.11.2003
B/24 
17:00 
KK Hemofarm

68 - 75

EKA AEL
C/21 
18:30 
Honka Playboys

72 - 77

Espoo, FIN
Barona Arena
Polonia Warbud
C/24 
18:30 
BC Kyiv

75 - 67

Kiev, UKR
Sports Palace
Skonto
D/21 
19:00 
Tallinn Kalev

69 - 83

Tallinn, EST
Saku Suurhall
MBC Odessa
D/22 
19:15 
Strauss Iscar

60 - 72

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
Dynamo
C/23 
19:30 
GHP Bamberg

78 - 64

Bamberg, GER
JAKO Arena
Aris BSA
A/22 
20:00 
Telindus BC

74 - 98

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
UNICS
B/22 
20:00 
Dexia

91 - 71

Mons, BEL
Mons.Arena
BC Khimki
B/23 
20:00 
Basket Racing

82 - 80

GS Peristeri
D/23 
20:00 
SLUC Nancy

70 - 77

TIM-Maroussi
A/21 
20:30 
CBC Siroki

68 - 75

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
Türk Telekom
D/24 
20:30 
KK Vojvodina

95 - 89

Novi Sad, SCG
Spens Arena
ECM Nymburk
19.11.2003
A/24 
18:00 
Azovmash

79 - 58

BC Alita
C/22 
20:40 
Hapoel

71 - 76

Ural Great
25.11.2003
C/26 
18:00 
Polonia Warbud

90 - 75

Aris BSA
B/28 
18:00 
KK Hemofarm

90 - 59

Basket Racing
D/27 
18:00 
ECM Nymburk

85 - 94

Strauss Iscar
D/25 
18:15 
Tallinn Kalev

82 - 97

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Dynamo
D/26 
18:30 
MBC Odessa

80 - 86

Odessa, UKR
Palace of Sport
TIM-Maroussi
B/27 
18:45 
EKA AEL

69 - 68

Dexia
C/25 
19:30 
Ural Great

94 - 51

Honka Playboys
C/28 
19:45 
BC Kyiv

110 - 71

Kiev, UKR
Sports Palace
GHP Bamberg
B/26 
20:30 
GS Peristeri

74 - 71

Anwil
D/28 
20:30 
KK Vojvodina

103 - 81

Novi Sad, SCG
Spens Arena
SLUC Nancy
26.11.2003
A/28 
18:00 
Azovmash

70 - 61

STB Le Havre
A/27 
18:30 
BC Alita

90 - 92

Telindus BC
C/27 
18:30 
Skonto

76 - 87

Hapoel
27.11.2003
A/25 
12:00 
UNICS

107 - 65

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
CBC Siroki
02.12.2003
D/30 
18:00 
ECM Nymburk

86 - 89

Dynamo
C/30 
18:30 
Skonto

87 - 95

Ural Great
D/31 
18:30 
MBC Odessa

80 - 83

Odessa, UKR
Palace of Sport
KK Vojvodina
B/31 
18:30 
Anwil

78 - 70

Wloclawek, POL
Champion's Hall
KK Hemofarm
C/29 
18:45 
Aris BSA

97 - 60

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Honka Playboys
B/30 
19:00 
EKA AEL

87 - 68

BC Khimki
A/32 
20:00 
STB Le Havre

77 - 85

Le Havre, FRA
Docks Oceane
Telindus BC
B/32 
20:00 
Basket Racing

66 - 60

Dexia
D/32 
20:00 
SLUC Nancy

92 - 99

Strauss Iscar
D/29 
20:30 
TIM-Maroussi

82 - 69

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
Tallinn Kalev
03.12.2003
C/31 
18:00 
Polonia Warbud

98 - 76

BC Kyiv
A/31 
18:00 
Türk Telekom

62 - 73

Azovmash
A/30 
18:30 
BC Alita

63 - 86

UNICS
C/32 
19:30 
GHP Bamberg

73 - 69

Bamberg, GER
JAKO Arena
Hapoel
09.12.2003
B/34 
18:00 
KK Hemofarm

82 - 68

GS Peristeri
B/35 
18:00 
BC Khimki

79 - 71

Basket Racing
C/33 
18:30 
Honka Playboys

77 - 51

Espoo, FIN
Barona Arena
Skonto
C/34 
18:30 
BC Kyiv

74 - 75

Kiev, UKR
Sports Palace
Aris BSA
D/33 
19:00 
Tallinn Kalev

99 - 96

Tallinn, EST
Saku Suurhall
ECM Nymburk
D/36 
19:15 
Strauss Iscar

112 - 69

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
MBC Odessa
C/35 
19:30 
Ural Great

89 - 61

GHP Bamberg
A/36 
20:00 
Telindus BC

102 - 87

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
Türk Telekom
B/36 
20:00 
Dexia

76 - 91

Mons, BEL
Mons.Arena
Anwil
A/33 
20:30 
CBC Siroki

77 - 69

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
BC Alita
D/34 
20:30 
KK Vojvodina

74 - 80

Novi Sad, SCG
Spens Arena
TIM-Maroussi
10.12.2003
A/35 
19:00 
UNICS

65 - 57

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
STB Le Havre
C/36 
19:10 
Hapoel

98 - 70

Polonia Warbud
D/35 
20:00 
Dynamo

105 - 68

SLUC Nancy
16.12.2003
A/40 
18:00 
Türk Telekom

68 - 91

UNICS
D/38 
18:00 
ECM Nymburk

82 - 70

SLUC Nancy
D/40 
18:30 
MBC Odessa

75 - 90

Odessa, UKR
Palace of Sport
Dynamo
C/37 
18:30 
Honka Playboys

67 - 80

BC Kyiv
C/38 
18:30 
Skonto

67 - 75

GHP Bamberg
C/39 
18:45 
Aris BSA

78 - 67

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Hapoel
B/40 
19:00 
Anwil

92 - 91

Wloclawek, POL
Champion's Hall
BC Khimki
D/39 
19:00 
TIM-Maroussi

97 - 72

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
Strauss Iscar
B/38 
20:00 
EKA AEL

72 - 67

Basket Racing
B/39 
20:30 
GS Peristeri

93 - 82

Dexia
17.12.2003
A/37 
18:00 
Azovmash

82 - 70

CBC Siroki
C/40 
18:00 
Polonia Warbud

92 - 81

Ural Great
A/38 
18:30 
BC Alita

53 - 62

STB Le Havre
D/37 
20:30 
KK Vojvodina

98 - 69

Novi Sad, SCG
Spens Arena
Tallinn Kalev
13.01.2004
D/43 
18:30 
MBC Odessa

66 - 74

Odessa, UKR
Palace of Sport
ECM Nymburk
C/42 
18:30 
BC Kyiv

66 - 81

Kiev, UKR
Sports Palace
Hapoel
B/43 
19:00 
Anwil

54 - 68

Wloclawek, POL
Champion's Hall
EKA AEL
D/42 
19:15 
Strauss Iscar

72 - 64

Nahariya, ISR
Ein Sara Sport Hall
KK Vojvodina
C/44 
19:30 
Ural Great

98 - 93

Aris BSA
A/41 
20:00 
STB Le Havre

67 - 69

Le Havre, FRA
Docks Oceane
CBC Siroki
A/42 
20:00 
Telindus BC

91 - 94

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
Azovmash
B/42 
20:00 
Dexia

79 - 82

Mons, BEL
Mons.Arena
KK Hemofarm
B/44 
20:00 
BC Khimki

90 - 79

GS Peristeri
D/41 
20:00 
SLUC Nancy

95 - 54

Tallinn Kalev
14.01.2004
C/43 
18:00 
Polonia Warbud

74 - 75

Skonto
A/43 
18:00 
Türk Telekom

89 - 87

BC Alita
C/41 
19:30 
GHP Bamberg

70 - 68

Bamberg, GER
JAKO Arena
Honka Playboys
D/44 
20:00 
Dynamo

85 - 91

TIM-Maroussi
20.01.2004
B/47 
18:00 
KK Hemofarm

101 - 84

BC Khimki
D/48 
18:00 
ECM Nymburk

86 - 77

TIM-Maroussi
C/47 
18:30 
BC Kyiv

75 - 86

Kiev, UKR
Sports Palace
Ural Great
C/48 
18:30 
Skonto

98 - 107

Aris BSA
D/45 
19:00 
Tallinn Kalev

81 - 93

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Strauss Iscar
A/46 
20:00 
STB Le Havre

56 - 93

Le Havre, FRA
Docks Oceane
Türk Telekom
B/46 
20:00 
Basket Racing

75 - 80

Anwil
B/48 
20:00 
EKA AEL

63 - 57

GS Peristeri
D/46 
20:00 
SLUC Nancy

80 - 74

MBC Odessa
A/45 
20:30 
CBC Siroki

91 - 80

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
Telindus BC
D/47 
20:30 
KK Vojvodina

78 - 89

Novi Sad, SCG
Spens Arena
Dynamo
21.01.2004
A/47 
18:00 
Azovmash

70 - 74

UNICS
C/46 
19:30 
GHP Bamberg

69 - 59

Bamberg, GER
JAKO Arena
Polonia Warbud
C/45 
20:30 
Hapoel

95 - 58

Honka Playboys
27.01.2004
A/49 
18:00 
Türk Telekom

85 - 62

CBC Siroki
D/52 
18:00 
ECM Nymburk

71 - 82

KK Vojvodina
D/49 
18:30 
MBC Odessa

99 - 62

Odessa, UKR
Palace of Sport
Tallinn Kalev
C/51 
18:45 
Aris BSA

92 - 81

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
GHP Bamberg
A/50 
19:00 
UNICS

84 - 73

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Telindus BC
B/50 
20:00 
BC Khimki

94 - 79

Dexia
B/52 
20:00 
EKA AEL

70 - 74

KK Hemofarm
B/51 
20:30 
GS Peristeri

99 - 108

Basket Racing
D/51 
20:30 
TIM-Maroussi

80 - 65

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
SLUC Nancy
28.01.2004
C/49 
18:00 
Polonia Warbud

96 - 79

Honka Playboys
A/52 
18:30 
BC Alita

85 - 83

Azovmash
C/52 
18:30 
Skonto

81 - 75

BC Kyiv
C/50 
19:30 
Ural Great

76 - 84

Hapoel
D/50 
20:00 
Dynamo

91 - 94

Strauss Iscar
03.02.2004
C/53 
18:30 
Honka Playboys

74 - 99

Espoo, FIN
Barona Arena
Ural Great
C/54 
18:45 
Aris BSA

111 - 92

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Polonia Warbud
B/54 
19:00 
Anwil

80 - 75

Wloclawek, POL
Champion's Hall
GS Peristeri
D/55 
19:15 
Strauss Iscar

108 - 83

ECM Nymburk
C/56 
19:30 
GHP Bamberg

77 - 73

Bamberg, GER
JAKO Arena
BC Kyiv
A/55 
20:00 
Telindus BC

85 - 75

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
BC Alita
B/55 
20:00 
Dexia

76 - 81

Mons, BEL
Mons.Arena
EKA AEL
B/56 
20:00 
Basket Racing

79 - 94

KK Hemofarm
D/53 
20:00 
Dynamo

90 - 70

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Tallinn Kalev
D/56 
20:00 
SLUC Nancy

96 - 93

KK Vojvodina
A/53 
20:30 
CBC Siroki

85 - 80

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
UNICS
D/54 
21:45 
TIM-Maroussi

91 - 66

Maroussi / Athens, GRE
Agios Thomas Maroussi
MBC Odessa
04.02.2004
A/56 
20:00 
STB Le Havre

65 - 77

Le Havre, FRA
Docks Oceane
Azovmash
C/55 
20:10 
Hapoel

99 - 67

Skonto
17.02.2004
2/A 
18:00 
Azovmash

70 - 76

TIM-Maroussi
6/A 
18:00 
KK Hemofarm

80 - 66

GHP Bamberg
1/A 
19:00 
UNICS

77 - 67

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
KK Vojvodina
5/A 
19:00 
Anwil

85 - 96

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Aris BSA
3/A 
19:15 
Strauss Iscar

101 - 78

Türk Telekom
8/A 
19:30 
Ural Great

100 - 94

BC Khimki
4/A 
20:00 
Dynamo

94 - 74

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Telindus BC
7/A 
20:05 
Hapoel

87 - 66

EKA AEL
20.02.2004
5/B 
19:00 
Aris BSA

98 - 92

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Anwil
7/B 
20:00 
EKA AEL

73 - 89

Hapoel
1/B 
20:30 
KK Vojvodina

73 - 85

Novi Sad, SCG
Spens Arena
UNICS
3/B 
20:30 
Türk Telekom

75 - 98

Strauss Iscar
4/B 
20:30 
Telindus BC

70 - 72

Oostende, BEL
Sleuyter Arena
Dynamo
6/B 
20:30 
GHP Bamberg

70 - 79

Bamberg, GER
JAKO Arena
KK Hemofarm
8/B 
20:30 
BC Khimki

85 - 79

Ural Great
2/B 
21:00 
TIM-Maroussi

88 - 84

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Azovmash
25.02.2004
8/C 
19:30 
Ural Great

88 - 67

BC Khimki
02.03.2004
1/A 
19:00 
UNICS

76 - 52

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
KK Hemofarm
4/A 
20:00 
Dynamo

82 - 92

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Hapoel
03.03.2004
2/A 
19:00 
TIM-Maroussi

85 - 76

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Aris BSA
3/A 
19:30 
Ural Great

96 - 91

Strauss Iscar
05.03.2004
1/B 
18:00 
KK Hemofarm

71 - 70

UNICS
4/B 
18:30 
Hapoel

83 - 80

Dynamo
06.03.2004
2/B 
19:00 
Aris BSA

101 - 93

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
TIM-Maroussi
3/B 
21:00 
Strauss Iscar

89 - 77

Ural Great
10.03.2004
1/C 
19:00 
UNICS

87 - 58

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
KK Hemofarm
2/C 
19:00 
TIM-Maroussi

99 - 90

Maroussi , GRE
Agios Thomas Maroussi
Aris BSA
3/C 
19:30 
Ural Great

81 - 73

Strauss Iscar
22.04.2004
1/A 
18:30 
UNICS

93 - 68

Kazan, RUS
Ural Great
2/A 
21:15 
TIM-Maroussi

92 - 74

Kazan, RUS
Hapoel
24.04.2004
3/A 
17:00 
Ural Great

104 - 112

Kazan, RUS
Hapoel
4/A 
19:30 
UNICS

87 - 63

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
TIM-Maroussi