SCHEDULE

19.10.2005
B/1 
18:00 
Debreceni

84 - 78

Debrecen, HUN
Fönix Hall
BK Prostejov
H/1 
19:30 
Ural Great

87 - 86

Khimik
20.10.2005
C/1 
19:00 
Lappeenranta

72 - 68

TV
 
BK Riga
F/1 
19:30 
Banvit BC

93 - 81

Mlekarna
D/1 
20:30 
EBBC Tulip

84 - 76

S-Hertogenbosch, NED
Maaspoort
CAB Madeira
A/1 
20:30 
Olympia

83 - 76

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Keravnos
E/1 
20:30 
 
Ironi Elitzur

90 - 86

Ashkelon, ISR
Arena of Ashkelon
Apoel
G/1 
20:30 
BC Dubrovnik

81 - 79

A Plus ZS Brno
26.10.2005
F/2 
17:00 
Mlekarna

83 - 78

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
Superfund Bulls
B/2 
17:30 
BK Prostejov

85 - 91

BC Boncourt
E/2 
18:30 
Apoel

90 - 76

Poli-Mobitelco
H/2 
18:30 
Khimik

74 - 48

Yuzhny, UKR
SC Olymp
BC Gala
C/6 
18:30 
Lappeenranta

92 - 77

Keflavik SC
D/2 
19:30 
CAB Madeira

95 - 79

Bakken Bears
27.10.2005
G/2 
17:30 
A Plus ZS Brno

73 - 85

Apollon
A/2 
20:30 
Keravnos

87 - 62

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
 
Valbona Basket
28.10.2005
C/2 
19:30 
 
BK Riga

99 - 81

Keflavik SC
02.11.2005
E/3 
18:00 
Poli-Mobitelco

78 - 74

TV
Cluj-Napoca, ROU
Horia Demian Sports Hall
 
Ironi Elitzur
F/3 
19:00 
Superfund Bulls

57 - 64

Kapfenberg, AUT
Sporthalle Walfersam
Banvit BC
B/3 
19:45 
BC Boncourt

89 - 91

Debreceni
03.11.2005
D/3 
19:00 
Bakken Bears

77 - 51

TV
EBBC Tulip
G/3 
19:00 
Apollon

76 - 67

BC Dubrovnik
H/3 
19:00 
BC Gala

71 - 83

Ural Great
C/3 
19:15 
Keflavik SC

75 - 92

Lappeenranta
A/3 
20:30 
 
Valbona Basket

64 - 82

Tirana, ALB
Asllan Rusi
Olympia
09.11.2005
F/4 
17:00 
Mlekarna

87 - 64

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
Banvit BC
B/4 
17:30 
BK Prostejov

89 - 96

Debreceni
C/4 
18:00 
 
BK Riga

79 - 85

Lappeenranta
H/4 
18:30 
Khimik

73 - 76

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Ural Great
D/4 
19:30 
CAB Madeira

89 - 85

EBBC Tulip
10.11.2005
E/4 
17:00 
Apoel

99 - 75

 
Ironi Elitzur
G/4 
17:30 
A Plus ZS Brno

79 - 77

BC Dubrovnik
A/4 
20:30 
Keravnos

77 - 60

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Olympia
15.11.2005
H/5 
19:00 
BC Gala

86 - 81

Khimik
16.11.2005
B/5 
19:45 
BC Boncourt

90 - 74

BK Prostejov
17.11.2005
E/5 
17:00 
Poli-Mobitelco

75 - 82

TV
Cluj-Napoca, ROU
Horia Demian Sports Hall
Apoel
D/5 
19:00 
Bakken Bears

83 - 101

CAB Madeira
F/5 
19:00 
Superfund Bulls

85 - 90

Kapfenberg, AUT
Sporthalle Walfersam
Mlekarna
C/5 
19:15 
Keflavik SC

121 - 90

TV
 
BK Riga
A/5 
20:30 
 
Valbona Basket

66 - 78

Tirana, ALB
Asllan Rusi
Keravnos
G/5 
20:30 
Apollon

79 - 46

A Plus ZS Brno
22.11.2005
B/6 
18:00 
Debreceni

82 - 85

Debrecen, HUN
Fönix Hall
BC Boncourt
23.11.2005
E/6 
20:00 
 
Ironi Elitzur

97 - 87

Ashkelon, ISR
Arena of Ashkelon
Poli-Mobitelco
24.11.2005
F/6 
19:00 
Banvit BC

65 - 62

Superfund Bulls
H/6 
19:30 
Ural Great

112 - 73

BC Gala
D/6 
20:00 
EBBC Tulip

76 - 75

S-Hertogenbosch, NED
Maaspoort
Bakken Bears
A/6 
20:30 
Olympia

140 - 54

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
 
Valbona Basket
G/6 
20:30 
BC Dubrovnik

88 - 86

Apollon
07.12.2005
1/A 
20:30 
Olympia

79 - 63

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
BC Boncourt
08.12.2005
2/A 
18:00 
Debreceni

81 - 71

Debrecen, HUN
Fönix Hall
Keravnos
8/A 
18:30 
Khimik

110 - 76

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Apollon
6/A 
19:00 
Banvit BC

76 - 59

Apoel
7/A 
19:00 
BC Dubrovnik

78 - 85

Ural Great
4/A 
20:00 
EBBC Tulip

104 - 102

S-Hertogenbosch, NED
Maaspoort
Lappeenranta
3/A 
20:30 
Keflavik SC

87 - 108

CAB Madeira
5/A 
20:30 
 
Ironi Elitzur

95 - 103

Ashkelon, ISR
Arena of Ashkelon
Mlekarna
14.12.2005
1/B 
19:45 
BC Boncourt

82 - 80

Olympia
15.12.2005
2/B 
17:30 
Keravnos

72 - 68

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Debreceni
5/B 
17:30 
Mlekarna

76 - 92

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
 
Ironi Elitzur
4/B 
18:30 
Lappeenranta

81 - 77

EBBC Tulip
3/B 
19:30 
CAB Madeira

105 - 90

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Keflavik SC
6/B 
19:30 
Apoel

100 - 66

Banvit BC
7/B 
19:30 
Ural Great

104 - 66

BC Dubrovnik
8/B 
19:30 
Apollon

76 - 86

Khimik
18.01.2006
12/A 
18:30 
Apoel

82 - 71

Khimik
19.01.2006
10/A 
18:00 
Debreceni

88 - 73

Debrecen, HUN
Fönix Hall
Lappeenranta
11/A 
19:00 
 
Ironi Elitzur

69 - 90

Ashkelon, ISR
Arena of Ashkelon
Ural Great
9/A 
20:30 
Olympia

90 - 64

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
CAB Madeira
25.01.2006
12/B 
18:30 
Khimik

93 - 52

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Apoel
11/B 
19:30 
Ural Great

85 - 67

 
Ironi Elitzur
26.01.2006
10/B 
18:30 
Lappeenranta

94 - 71

Debreceni
27.01.2006
9/B 
20:30 
CAB Madeira

95 - 77

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Olympia
23.02.2006
13/A 
19:00 
Khimik

88 - 61

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Lappeenranta
14/A 
20:30 
Olympia

71 - 81

Larissa, GRE
E.A.K. Neapolis
Ural Great
01.03.2006
13/B 
18:00 
Lappeenranta

49 - 71

Khimik
02.03.2006
14/B 
19:30 
Ural Great

84 - 65

Olympia
16.03.2006
15/A 
18:30 
Khimik

67 - 80

Yuzhny, UKR
SC Olymp
Ural Great
23.03.2006
15/B 
19:30 
Ural Great

74 - 80

Khimik