SCHEDULE

02.11.2004
C/1 
19:00 
Lokomotiv Rostov

76 - 50

Rostov-on-Don, RUS
Express
 
Dalkia Nybit
03.11.2004
A/1 
17:30 
BK SCE Decin

94 - 89

Benetton Olympic
A/2 
17:30 
 
E.S.O. Lucenec

74 - 77

Lucenec, SVK
SH NA Vystavisku
Mlekarna Kunin
B/6 
18:00 
Dentalcon Apoel

98 - 75

 
ENAD
C/2 
18:30 
MBC Odessa

78 - 70

TV
Odessa, UKR
Palace of Sport
BC Sumykhimprom
B/2 
18:30 
Albacomp

101 - 61

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
BC Boncourt
C/7 
19:00 
Lokomotiv Rostov

92 - 50

Rostov-on-Don, RUS
Express
 
Dalkia Nybit
A/1 
19:15 
Keflavik SC

93 - 73

Reims
B/2 
20:30 
BC Gala

88 - 89

MBC Nikolaev
B/1 
21:00 
CF Os Belenenses

80 - 78

Brno
04.11.2004
A/1 
18:30 
Keravnos Keo

83 - 77

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Intercollege
C/1 
19:00 
CSU Asesoft

80 - 67

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Apollon Limassol
A/2 
19:00 
Tartu Rock

86 - 81

EURAS
A/1 
19:00 
Moscow Region

61 - 57

BC Dnipro
A/2 
20:30 
CAB Madeira

82 - 88

Bakken Bears
09.11.2004
A/3 
20:30 
Reims

90 - 66

Bakken Bears
10.11.2004
A/3 
17:00 
Mlekarna Kunin

62 - 78

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
BK SCE Decin
A/4 
19:00 
Benetton Olympic

103 - 72

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
 
E.S.O. Lucenec
A/4 
19:15 
Keflavik SC

114 - 101

CAB Madeira
B/3 
19:45 
BC Boncourt

87 - 81

CF Os Belenenses
11.11.2004
A/2 
17:30 
Spartak Euroins Sofia

72 - 71

Intercollege
B/4 
17:30 
Brno

105 - 97

Albacomp
C/4 
18:00 
 
Dalkia Nybit

63 - 83

Tallin, EST
Arena of Nybit
MBC Odessa
B/4 
18:30 
BC Siauliai

108 - 85

BC Gala
C/3 
18:30 
BC Sumykhimprom

71 - 79

Lokomotiv Rostov
A/4 
19:00 
Tartu Rock

72 - 75

BC Dnipro
C/2 
19:00 
Apollon Limassol

84 - 93

Banvit BC
B/2 
20:30 
 
Dinamo Erbasu

92 - 70

 
ENAD
12.11.2004
A/3 
19:00 
EURAS

78 - 92

Moscow Region
16.11.2004
A/5 
20:30 
Reims

80 - 83

CAB Madeira
17.11.2004
A/6 
17:00 
Mlekarna Kunin

78 - 56

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
Benetton Olympic
A/5 
17:30 
BK SCE Decin

75 - 61

 
E.S.O. Lucenec
A/3 
19:30 
Intercollege

84 - 95

Keravnos Keo
B/3 
19:30 
 
ENAD

85 - 87

Nicosia, CYP
Arena of E.N.A.D.
Dentalcon Apoel
B/6 
19:45 
BC Boncourt

92 - 88

Brno
B/5 
21:00 
CF Os Belenenses

77 - 87

Albacomp
18.11.2004
B/6 
18:30 
MBC Nikolaev

89 - 98

BC Siauliai
C/6 
18:30 
BC Sumykhimprom

83 - 68

 
Dalkia Nybit
C/3 
19:00 
Banvit BC

80 - 58

CSU Asesoft
A/5 
19:00 
Moscow Region

96 - 65

Tartu Rock
A/6 
19:00 
EURAS

81 - 50

BC Dnipro
C/5 
19:00 
Lokomotiv Rostov

84 - 73

Rostov-on-Don, RUS
Express
MBC Odessa
A/6 
19:15 
Keflavik SC

80 - 81

Bakken Bears
23.11.2004
B/4 
18:00 
 
Dinamo Erbasu

84 - 75

Dentalcon Apoel
A/7 
20:30 
Reims

94 - 106

Keflavik SC
24.11.2004
A/4 
17:00 
Spartak Euroins Sofia

78 - 93

Keravnos Keo
A/8 
17:00 
Mlekarna Kunin

81 - 50

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
 
E.S.O. Lucenec
B/8 
18:30 
MBC Nikolaev

104 - 108

BC Gala
C/8 
18:30 
BC Sumykhimprom

48 - 69

MBC Odessa
A/7 
19:00 
Benetton Olympic

80 - 90

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
BK SCE Decin
B/8 
19:45 
BC Boncourt

96 - 99

Albacomp
25.11.2004
B/7 
17:30 
Brno

97 - 84

CF Os Belenenses
A/7 
18:00 
BC Dnipro

85 - 88

Dnepropetrovsk, UKR
Sports Complex Meteor
Moscow Region
A/8 
19:00 
EURAS

99 - 71

Tartu Rock
C/4 
19:30 
Apollon Limassol

65 - 73

CSU Asesoft
A/8 
19:30 
Bakken Bears

62 - 65

TV
CAB Madeira
30.11.2004
C/10 
18:30 
MBC Odessa

87 - 72

Odessa, UKR
Palace of Sport
 
Dalkia Nybit
B/9 
21:00 
CF Os Belenenses

100 - 64

BC Boncourt
01.12.2004
A/10 
17:30 
 
E.S.O. Lucenec

64 - 73

Lucenec, SVK
SH NA Vystavisku
Benetton Olympic
A/9 
17:30 
BK SCE Decin

87 - 59

Mlekarna Kunin
B/10 
18:30 
Albacomp

86 - 80

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
Brno
A/9 
19:30 
Bakken Bears

73 - 70

TV
Reims
02.12.2004
C/5 
19:00 
Banvit BC

86 - 91

Apollon Limassol
A/10 
19:00 
BC Dnipro

70 - 72

Dnepropetrovsk, UKR
Sports Complex Meteor
Tartu Rock
A/9 
19:00 
Moscow Region

103 - 56

EURAS
C/9 
19:00 
Lokomotiv Rostov

92 - 66

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Sumykhimprom
B/10 
20:30 
BC Gala

82 - 95

BC Siauliai
06.12.2004
B/1 
20:30 
Dentalcon Apoel

114 - 113

 
Dinamo Erbasu
07.12.2004
B/12 
17:30 
Brno

73 - 85

BC Boncourt
A/5 
18:30 
Intercollege

67 - 73

Spartak Euroins Sofia
A/12 
19:30 
Bakken Bears

104 - 90

TV
Keflavik SC
A/11 
20:30 
CAB Madeira

73 - 95

Reims
08.12.2004
A/11 
17:30 
 
E.S.O. Lucenec

70 - 91

Lucenec, SVK
SH NA Vystavisku
BK SCE Decin
B/5 
18:00 
 
ENAD

76 - 100

 
Dinamo Erbasu
C/11 
18:30 
MBC Odessa

79 - 82

Odessa, UKR
Palace of Sport
Lokomotiv Rostov
B/11 
18:30 
Albacomp

86 - 77

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
CF Os Belenenses
A/12 
19:00 
Benetton Olympic

98 - 93

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Mlekarna Kunin
09.12.2004
C/12 
18:00 
 
Dalkia Nybit

77 - 86

Tallin, EST
Arena of Nybit
BC Sumykhimprom
B/12 
18:30 
BC Siauliai

104 - 107

MBC Nikolaev
C/6 
19:00 
CSU Asesoft

94 - 70

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Banvit BC
A/11 
19:00 
Tartu Rock

64 - 96

Moscow Region
A/12 
19:00 
BC Dnipro

72 - 89

Dnepropetrovsk, UKR
Arena Dynamo
EURAS
A/6 
19:30 
Keravnos Keo

90 - 75

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Spartak Euroins Sofia
A/10 
20:30 
CAB Madeira

92 - 82

Keflavik SC
12.01.2005
3/A 
17:00 
Mlekarna Kunin

90 - 64

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
Bakken Bears
4/A 
19:00 
EURAS

80 - 64

MBC Odessa
1/A 
19:45 
BC Boncourt

106 - 86

BK SCE Decin
2/A 
20:30 
CAB Madeira

80 - 82

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
Albacomp
13.01.2005
3/A 
16:15 
Spartak Euroins Sofia

98 - 81

CSU Asesoft
3/A 
18:30 
MBC Nikolaev

58 - 110

BC Siauliai
1/A 
19:00 
Tartu Rock

87 - 97

Moscow Region
2/A 
19:00 
Apollon Limassol

80 - 73

 
Dinamo Erbasu
4/A 
19:00 
Banvit BC

89 - 72

Dentalcon Apoel
4/A 
19:00 
Benetton Olympic

103 - 95

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Keflavik SC
2/A 
20:30 
BC Sumykhimprom

86 - 97

Lokomotiv Rostov
1/A 
20:30 
Intercollege

83 - 99

Keravnos Keo
19.01.2005
1/B 
17:30 
BK SCE Decin

80 - 77

BC Boncourt
2/B 
18:00 
Albacomp

103 - 74

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
CAB Madeira
3/B 
18:30 
BC Siauliai

102 - 75

MBC Nikolaev
20.01.2005
2/B 
18:00 
 
Dinamo Erbasu

57 - 63

Apollon Limassol
4/B 
18:30 
MBC Odessa

91 - 83

Odessa, UKR
Palace of Sport
EURAS
1/B 
19:00 
Moscow Region

84 - 69

Tartu Rock
3/B 
19:00 
Bakken Bears

100 - 95

TV
Aarhus, DEN
NRGi Park
Mlekarna Kunin
2/B 
20:30 
Lokomotiv Rostov

91 - 64

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Sumykhimprom
1/B 
20:30 
Keravnos Keo

87 - 71

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Intercollege
3/B 
20:30 
CSU Asesoft

82 - 52

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Spartak Euroins Sofia
4/B 
20:30 
Dentalcon Apoel

86 - 75

Banvit BC
4/B 
20:30 
Keflavik SC

85 - 93

Benetton Olympic
16.02.2005
1/A 
17:00 
Keravnos Keo

74 - 90

Banvit BC
1/A 
17:30 
Moscow Region

100 - 79

Moscow, RUS
EURAS
2/A 
18:00 
Albacomp

93 - 96

Fribourg, SUI
Mlekarna Kunin
2/A 
19:30 
Apollon Limassol

65 - 71

Ploiesti, ROU
CSU Asesoft
2/A 
20:00 
Lokomotiv Rostov

94 - 57

Moscow, RUS
BC Siauliai
1/A 
20:30 
BC Boncourt

91 - 82

Fribourg, SUI
Benetton Olympic
17.02.2005
1/A 
17:00 
Keravnos Keo

95 - 89

Ploiesti, ROU
Apollon Limassol
3/A 
18:00 
Benetton Olympic

71 - 108

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Albacomp
2/A 
19:30 
Banvit BC

71 - 68

CSU Asesoft
4/A 
20:30 
BC Boncourt

77 - 105

Fribourg, SUI
Mlekarna Kunin
3/A 
20:30 
EURAS

71 - 86

Moscow, RUS
BC Siauliai
4/A 
20:30 
Moscow Region

91 - 86

Moscow, RUS
Lokomotiv Rostov
02.03.2005
1/A 
19:00 
CSU Asesoft

79 - 63

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
BC Boncourt
3/A 
19:00 
Benetton Olympic

85 - 88

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Banvit BC
03.03.2005
4/A 
18:00 
Albacomp

83 - 73

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
Moscow Region
09.03.2005
3/B 
19:00 
Banvit BC

105 - 70

Benetton Olympic
1/B 
19:45 
BC Boncourt

84 - 74

CSU Asesoft
10.03.2005
4/B 
19:00 
Moscow Region

83 - 65

Albacomp
2/A 
19:30 
Lokomotiv Rostov

69 - 68

Rostov-on-Don, RUS
Express
Mlekarna Kunin
12.03.2005
2/B 
18:00 
Lokomotiv Rostov

77 - 71

Rostov-on-Don, RUS
Express
Mlekarna Kunin
09.04.2005
1/A 
16:30 
Moscow Region

63 - 74

Ploiesti, ROU
Lokomotiv Rostov
2/A 
19:00 
Banvit BC

69 - 83

Ploiesti, ROU
CSU Asesoft
10.04.2005
3/A 
14:30 
Moscow Region

79 - 45

Ploiesti, ROU
Banvit BC
4/A 
17:30 
Lokomotiv Rostov

74 - 75

Ploiesti, ROU
CSU Asesoft