SCHEDULE

05.11.2003
C/1 
17:00 
Mlekarna Kunin

87 - 96

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
Kaposvári KK
C/1 
17:30 
Elma Apoel

88 - 84

Hapoel Meshek Wings
C/2 
18:30 
 
BC Neptunas

89 - 87

Khimik
B/1 
19:15 
SC Keflavik

113 - 99

 
Ovarense Aerosoles
A/1 
20:00 
JA Vichy Auvergne

98 - 96

Vichy Cedex, FRA
Maison des Sports
 
UD Oliveirense
B/1 
20:15 
Benetton Olympic

82 - 93

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Debreceni Vadkakasok
A/2 
20:30 
 
Clube Atletico

98 - 89

SAOS JDA Dijon
06.11.2003
A/1 
17:30 
BVV ZS Brno

87 - 75

BC Boncourt
A/1 
18:00 
 
Tekelspor

96 - 86

 
West Petrom
D/2 
18:30 
BC Siauliai

67 - 74

 
BC Valmiera Rujiena
C/1 
19:00 
Tartu Rock

100 - 87

EURAS
D/1 
19:00 
 
BC TTÜ/A.Le Coq

73 - 83

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
Avtodor
D/1 
19:30 
Keravnos Keo

84 - 72

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
 
Dinamo Erbasu
B/1 
20:30 
Fenerbahçe SK

104 - 68

CSU Asesoft Ploiesti
B/2 
20:30 
CAB Madeira

111 - 92

HTV Basket
11.11.2003
D/2 
17:30 
 
Dinamo Erbasu

83 - 78

Pizzaexpress Apollon Limassol
12.11.2003
C/2 
18:30 
Kaposvári KK

97 - 64

 
KK Hiron
C/3 
18:30 
Khimik

95 - 52

Odessa, UKR
Palace of Sport
Tartu Rock
B/5 
19:00 
Mitteldeutscher BC

77 - 75

Debreceni Vadkakasok
A/3 
20:00 
SAOS JDA Dijon

96 - 78

JA Vichy Auvergne
A/2 
20:15 
BC Boncourt

90 - 56

 
TSK Würzburg
C/2 
20:30 
Hapoel Meshek Wings

82 - 74

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
 
ENAD
A/4 
20:30 
 
UD Oliveirense

93 - 72

Oliveira de Azeméis, POR
Arena of Uniao Deportiva Oliveirense
 
Clube Atletico
B/4 
21:00 
 
Ovarense Aerosoles

82 - 77

CAB Madeira
13.11.2003
A/2 
18:00 
 
West Petrom

70 - 82

Tuborg Pilsener SC
D/3 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

91 - 90

 
BC TTÜ/A.Le Coq
B/2 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

60 - 46

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
BC Fersped Rabotnicki
C/4 
19:00 
EURAS

96 - 95

 
BC Neptunas
D/4 
19:00 
Avtodor

70 - 66

BC Siauliai
B/3 
20:00 
HTV Basket

107 - 91

Hyenes, FRA
Espace 3000
SC Keflavik
25.11.2003
B/3 
19:00 
Arsenal

93 - 94

Dynamo Moscow Region
A/3 
19:30 
 
TSK Würzburg

98 - 72

BVV ZS Brno
26.11.2003
C/6 
18:30 
Khimik

104 - 81

Odessa, UKR
Palace of Sport
EURAS
B/3 
19:00 
Mitteldeutscher BC

96 - 73

Benetton Olympic
B/5 
19:15 
SC Keflavik

99 - 88

CAB Madeira
A/5 
20:00 
JA Vichy Auvergne

80 - 78

Vichy Cedex, FRA
Maison des Sports
 
Clube Atletico
A/6 
20:00 
SAOS JDA Dijon

98 - 66

 
UD Oliveirense
B/6 
20:00 
HTV Basket

74 - 80

Hyenes, FRA
Espace 3000
 
Ovarense Aerosoles
27.11.2003
A/3 
18:00 
Tuborg Pilsener SC

78 - 67

 
Tekelspor
D/6 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

93 - 84

Avtodor
C/5 
19:00 
Tartu Rock

83 - 69

 
BC Neptunas
D/5 
19:00 
 
BC TTÜ/A.Le Coq

76 - 75

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
BC Siauliai
D/3 
19:00 
Pizzaexpress Apollon Limassol

79 - 102

Keravnos Keo
C/3 
20:30 
 
KK Hiron

78 - 90

Zagreb, CRO
Arena KK Hiron
Mlekarna Kunin
B/3 
20:30 
BC Fersped Rabotnicki

91 - 87

Fenerbahçe SK
C/3 
20:30 
 
ENAD

64 - 96

Nicosia, CYP
Arena of E.N.A.D.
Elma Apoel
28.11.2003
A/6 
20:30 
BC Sumykhimprom

122 - 70

BC Gala
02.12.2003
C/7 
19:00 
EURAS

107 - 97

Tartu Rock
A/8 
20:00 
SAOS JDA Dijon

60 - 79

 
Clube Atletico
03.12.2003
C/4 
18:05 
Kaposvári KK

96 - 90

Mlekarna Kunin
C/8 
18:30 
Khimik

92 - 78

Odessa, UKR
Palace of Sport
 
BC Neptunas
C/4 
19:30 
Hapoel Meshek Wings

85 - 82

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Elma Apoel
A/7 
20:00 
 
UD Oliveirense

93 - 77

Oliveira de Azeméis, POR
Arena of Uniao Deportiva Oliveirense
JA Vichy Auvergne
B/8 
20:00 
HTV Basket

73 - 60

Hyenes, FRA
Espace 3000
CAB Madeira
A/4 
20:15 
BC Boncourt

92 - 80

BVV ZS Brno
04.12.2003
A/4 
17:00 
 
West Petrom

81 - 60

 
Tekelspor
B/4 
18:00 
Debreceni Vadkakasok

99 - 86

Debrecen, HUN
Fönix Hall
Benetton Olympic
B/4 
18:00 
CSU Asesoft Ploiesti

71 - 89

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Fenerbahçe SK
D/4 
18:00 
 
Dinamo Erbasu

87 - 80

Keravnos Keo
D/8 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

80 - 77

BC Siauliai
D/7 
19:00 
Avtodor

87 - 71

 
BC TTÜ/A.Le Coq
09.12.2003
A/5 
19:30 
 
TSK Würzburg

73 - 77

BC Boncourt
10.12.2003
B/2 
18:00 
Debreceni Vadkakasok

86 - 95

Debrecen, HUN
Fönix Hall
Mitteldeutscher BC
C/10 
18:30 
 
BC Neptunas

97 - 95

EURAS
B/9 
19:15 
SC Keflavik

82 - 78

HTV Basket
A/9 
20:00 
JA Vichy Auvergne

98 - 81

Vichy Cedex, FRA
Maison des Sports
SAOS JDA Dijon
A/10 
20:30 
 
Clube Atletico

89 - 78

 
UD Oliveirense
B/10 
20:30 
CAB Madeira

70 - 81

 
Ovarense Aerosoles
11.12.2003
A/6 
18:00 
 
Tekelspor

74 - 83

Tuborg Pilsener SC
D/10 
18:30 
BC Siauliai

112 - 78

Avtodor
C/9 
19:00 
Tartu Rock

84 - 89

Khimik
D/9 
19:00 
 
BC TTÜ/A.Le Coq

92 - 81

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
 
BC Valmiera Rujiena
D/6 
19:30 
Keravnos Keo

73 - 86

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Pizzaexpress Apollon Limassol
B/5 
20:00 
BC Fersped Rabotnicki

75 - 66

CSU Asesoft Ploiesti
C/5 
20:30 
 
KK Hiron

80 - 71

Zagreb, CRO
Arena KK Hiron
Kaposvári KK
C/6 
20:30 
Elma Apoel

89 - 76

 
ENAD
12.12.2003
A/12 
20:30 
BC Gala

87 - 75

BC Sumykhimprom
16.12.2003
A/6 
17:30 
BVV ZS Brno

81 - 73

 
TSK Würzburg
B/7 
21:00 
 
Ovarense Aerosoles

99 - 93

SC Keflavik
17.12.2003
C/6 
17:00 
Mlekarna Kunin

87 - 82

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
 
KK Hiron
C/5 
17:30 
 
ENAD

66 - 70

Nicosia, CYP
Arena of E.N.A.D.
Hapoel Meshek Wings
C/11 
18:30 
 
BC Neptunas

93 - 89

Tartu Rock
A/11 
20:00 
 
Clube Atletico

96 - 72

JA Vichy Auvergne
A/12 
20:00 
 
UD Oliveirense

83 - 90

Oliveira de Azeméis, POR
Arena of Uniao Deportiva Oliveirense
SAOS JDA Dijon
B/6 
20:15 
Benetton Olympic

65 - 76

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Mitteldeutscher BC
18.12.2003
B/6 
18:00 
Dynamo Moscow Region

83 - 73

Arsenal
B/6 
18:30 
Fenerbahçe SK

80 - 65

BC Fersped Rabotnicki
D/11 
18:30 
BC Siauliai

110 - 79

 
BC TTÜ/A.Le Coq
A/5 
19:00 
Tuborg Pilsener SC

85 - 50

 
West Petrom
C/12 
19:00 
EURAS

76 - 83

Khimik
D/12 
19:00 
Avtodor

96 - 89

 
BC Valmiera Rujiena
D/5 
19:00 
Pizzaexpress Apollon Limassol

92 - 81

 
Dinamo Erbasu
B/11 
20:30 
CAB Madeira

108 - 107

SC Keflavik
B/12 
21:00 
 
Ovarense Aerosoles

77 - 80

HTV Basket
13.01.2004
4/A 
20:00 
HTV Basket

98 - 96

JA Vichy Auvergne
19.01.2004
4/A 
19:30 
Keravnos Keo

84 - 70

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
 
West Petrom
20.01.2004
4/A 
18:00 
Debreceni Vadkakasok

88 - 77

Debrecen, HUN
Fönix Hall
Mlekarna Kunin
2/A 
18:30 
Fenerbahçe SK

99 - 58

Hapoel Meshek Wings
1/A 
19:00 
Mitteldeutscher BC

92 - 53

 
KK Hiron
2/A 
19:45 
BC Boncourt

82 - 95

 
TSK Würzburg
2/A 
20:00 
Dynamo Moscow Region

79 - 68

 
BC Neptunas
3/A 
20:00 
SAOS JDA Dijon

104 - 92

SC Keflavik
4/B 
20:00 
JA Vichy Auvergne

82 - 74

HTV Basket
3/A 
20:30 
Elma Apoel

93 - 100

BC Fersped Rabotnicki
3/A 
20:30 
Kaposvári KK

83 - 73

BVV ZS Brno
1/A 
20:30 
BC Sumykhimprom

75 - 82

Avtodor
3/A 
20:30 
Khimik

102 - 73

Odessa, UKR
Palace of Sport
Arsenal
1/A 
20:30 
Tuborg Pilsener SC

77 - 61

Pizzaexpress Apollon Limassol
1/A 
21:00 
 
Clube Atletico

89 - 70

CAB Madeira
2/A 
21:00 
 
Ovarense Aerosoles

77 - 75

 
UD Oliveirense
21.01.2004
4/A 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

81 - 93

BC Gala
1/B 
19:00 
 
KK Hiron

67 - 91

Mitteldeutscher BC
23.01.2004
2/B 
14:30 
Hapoel Meshek Wings

95 - 89

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Fenerbahçe SK
2/B 
15:00 
 
TSK Würzburg

95 - 87

BC Boncourt
4/B 
17:00 
Mlekarna Kunin

102 - 110

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
Debreceni Vadkakasok
4/B 
17:05 
 
West Petrom

59 - 75

Keravnos Keo
3/B 
18:00 
BVV ZS Brno

65 - 54

Kaposvári KK
2/B 
18:30 
 
BC Neptunas

78 - 83

Dynamo Moscow Region
1/B 
19:00 
Avtodor

97 - 87

BC Sumykhimprom
3/B 
19:00 
Arsenal

86 - 67

Khimik
3/B 
20:00 
BC Fersped Rabotnicki

81 - 77

Elma Apoel
1/B 
20:30 
Pizzaexpress Apollon Limassol

71 - 84

Tuborg Pilsener SC
1/B 
20:30 
CAB Madeira

77 - 88

 
Clube Atletico
3/B 
20:30 
SC Keflavik

91 - 106

SAOS JDA Dijon
2/B 
21:00 
 
UD Oliveirense

69 - 86

Oliveira de Azeméis, POR
Arena of Uniao Deportiva Oliveirense
 
Ovarense Aerosoles
27.01.2004
4/C 
20:00 
HTV Basket

89 - 83

JA Vichy Auvergne
28.01.2004
2/C 
16:30 
Fenerbahçe SK

83 - 80

Hapoel Meshek Wings
3/C 
19:00 
Kaposvári KK

64 - 76

BVV ZS Brno
4/B 
19:00 
BC Gala

96 - 102

 
BC Valmiera Rujiena
3/C 
20:30 
Khimik

75 - 87

Odessa, UKR
Palace of Sport
Arsenal
04.02.2004
4/C 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

99 - 88

BC Gala
28.02.2004
1/A 
15:30 
Mitteldeutscher BC

107 - 83

 
TSK Würzburg
1/A 
16:00 
 
BC Valmiera Rujiena

88 - 91

Dynamo Moscow Region
1/A 
18:00 
Tuborg Pilsener SC

84 - 67

Fenerbahçe SK
2/A 
18:00 
Debreceni Vadkakasok

89 - 86

BVV ZS Brno
2/A 
19:30 
Arsenal

92 - 107

Avtodor
2/A 
20:00 
BC Fersped Rabotnicki

96 - 75

Keravnos Keo
29.02.2004
3/A 
15:00 
Fenerbahçe SK

99 - 94

Keravnos Keo
3/A 
16:00 
 
BC Valmiera Rujiena

90 - 110

Arsenal
3/A 
16:00 
 
TSK Würzburg

84 - 95

BVV ZS Brno
4/A 
17:00 
Tuborg Pilsener SC

80 - 78

BC Fersped Rabotnicki
4/A 
18:00 
Mitteldeutscher BC

93 - 77

Debreceni Vadkakasok
4/A 
19:30 
Dynamo Moscow Region

96 - 88

Avtodor
02.03.2004
1/A 
18:00 
 
Clube Atletico

77 - 67

Toulon, FRA
 
Ovarense Aerosoles
2/A 
20:00 
HTV Basket

77 - 85

Toulon, FRA
SAOS JDA Dijon
03.03.2004
3/A 
18:00 
HTV Basket

80 - 74

Toulon, FRA
 
Ovarense Aerosoles
4/A 
20:00 
 
Clube Atletico

115 - 126

SAOS JDA Dijon
27.03.2004
1/A 
14:30 
Mitteldeutscher BC

95 - 88

Dynamo Moscow Region
2/A 
17:00 
Tuborg Pilsener SC

74 - 76

SAOS JDA Dijon
28.03.2004
3/A 
14:30 
Dynamo Moscow Region

53 - 94

Izmir, TUR
Tuborg Pilsener SC
4/A 
17:00 
Mitteldeutscher BC

84 - 68

Izmir, TUR
SAOS JDA Dijon