SCHEDULE

05.11.2003
C/1 
17:30 
Elma Apoel

88 - 84

Hapoel Meshek Wings
06.11.2003
A/1 
18:00 
 
Tekelspor

96 - 86

 
West Petrom
D/1 
19:30 
Keravnos Keo

84 - 72

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
 
Dinamo Erbasu
B/1 
20:30 
Fenerbahçe SK

104 - 68

CSU Asesoft Ploiesti
11.11.2003
D/2 
17:30 
 
Dinamo Erbasu

83 - 78

Pizzaexpress Apollon Limassol
12.11.2003
C/2 
20:30 
Hapoel Meshek Wings

82 - 74

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
 
ENAD
13.11.2003
A/2 
18:00 
 
West Petrom

70 - 82

Tuborg Pilsener SC
B/2 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

60 - 46

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
BC Fersped Rabotnicki
27.11.2003
A/3 
18:00 
Tuborg Pilsener SC

78 - 67

 
Tekelspor
D/3 
19:00 
Pizzaexpress Apollon Limassol

79 - 102

Keravnos Keo
B/3 
20:30 
BC Fersped Rabotnicki

91 - 87

Fenerbahçe SK
C/3 
20:30 
 
ENAD

64 - 96

Nicosia, CYP
Arena of E.N.A.D.
Elma Apoel
03.12.2003
C/4 
19:30 
Hapoel Meshek Wings

85 - 82

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Elma Apoel
04.12.2003
A/4 
17:00 
 
West Petrom

81 - 60

 
Tekelspor
B/4 
18:00 
CSU Asesoft Ploiesti

71 - 89

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Fenerbahçe SK
D/4 
18:00 
 
Dinamo Erbasu

87 - 80

Keravnos Keo
11.12.2003
A/6 
18:00 
 
Tekelspor

74 - 83

Tuborg Pilsener SC
D/6 
19:30 
Keravnos Keo

73 - 86

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Pizzaexpress Apollon Limassol
B/5 
20:00 
BC Fersped Rabotnicki

75 - 66

CSU Asesoft Ploiesti
C/6 
20:30 
Elma Apoel

89 - 76

 
ENAD
17.12.2003
C/5 
17:30 
 
ENAD

66 - 70

Nicosia, CYP
Arena of E.N.A.D.
Hapoel Meshek Wings
18.12.2003
B/6 
18:30 
Fenerbahçe SK

80 - 65

BC Fersped Rabotnicki
A/5 
19:00 
Tuborg Pilsener SC

85 - 50

 
West Petrom
D/5 
19:00 
Pizzaexpress Apollon Limassol

92 - 81

 
Dinamo Erbasu
19.01.2004
4/A 
19:30 
Keravnos Keo

84 - 70

Strovolos/Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
 
West Petrom
20.01.2004
2/A 
18:30 
Fenerbahçe SK

99 - 58

Hapoel Meshek Wings
3/A 
20:30 
Elma Apoel

93 - 100

BC Fersped Rabotnicki
1/A 
20:30 
Tuborg Pilsener SC

77 - 61

Pizzaexpress Apollon Limassol
23.01.2004
2/B 
14:30 
Hapoel Meshek Wings

95 - 89

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Fenerbahçe SK
4/B 
17:05 
 
West Petrom

59 - 75

Keravnos Keo
3/B 
20:00 
BC Fersped Rabotnicki

81 - 77

Elma Apoel
1/B 
20:30 
Pizzaexpress Apollon Limassol

71 - 84

Tuborg Pilsener SC
28.01.2004
2/C 
16:30 
Fenerbahçe SK

83 - 80

Hapoel Meshek Wings
28.02.2004
1/A 
18:00 
Tuborg Pilsener SC

84 - 67

Fenerbahçe SK
2/A 
20:00 
BC Fersped Rabotnicki

96 - 75

Keravnos Keo
29.02.2004
3/A 
15:00 
Fenerbahçe SK

99 - 94

Keravnos Keo
4/A 
17:00 
Tuborg Pilsener SC

80 - 78

BC Fersped Rabotnicki