SCHEDULE

05.11.2003
C/2 
18:30 
 
BC Neptunas

89 - 87

Khimik
06.11.2003
D/2 
18:30 
BC Siauliai

67 - 74

 
BC Valmiera Rujiena
C/1 
19:00 
Tartu Rock

100 - 87

EURAS
D/1 
19:00 
 
BC TTÜ/A.Le Coq

73 - 83

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
Avtodor
12.11.2003
C/3 
18:30 
Khimik

95 - 52

Odessa, UKR
Palace of Sport
Tartu Rock
13.11.2003
D/3 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

91 - 90

 
BC TTÜ/A.Le Coq
C/4 
19:00 
EURAS

96 - 95

 
BC Neptunas
D/4 
19:00 
Avtodor

70 - 66

BC Siauliai
25.11.2003
B/3 
19:00 
Arsenal

93 - 94

Dynamo Moscow Region
26.11.2003
C/6 
18:30 
Khimik

104 - 81

Odessa, UKR
Palace of Sport
EURAS
27.11.2003
D/6 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

93 - 84

Avtodor
C/5 
19:00 
Tartu Rock

83 - 69

 
BC Neptunas
D/5 
19:00 
 
BC TTÜ/A.Le Coq

76 - 75

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
BC Siauliai
28.11.2003
A/6 
20:30 
BC Sumykhimprom

122 - 70

BC Gala
02.12.2003
C/7 
19:00 
EURAS

107 - 97

Tartu Rock
03.12.2003
C/8 
18:30 
Khimik

92 - 78

Odessa, UKR
Palace of Sport
 
BC Neptunas
04.12.2003
D/8 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

80 - 77

BC Siauliai
D/7 
19:00 
Avtodor

87 - 71

 
BC TTÜ/A.Le Coq
10.12.2003
C/10 
18:30 
 
BC Neptunas

97 - 95

EURAS
11.12.2003
D/10 
18:30 
BC Siauliai

112 - 78

Avtodor
C/9 
19:00 
Tartu Rock

84 - 89

Khimik
D/9 
19:00 
 
BC TTÜ/A.Le Coq

92 - 81

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
 
BC Valmiera Rujiena
12.12.2003
A/12 
20:30 
BC Gala

87 - 75

BC Sumykhimprom
17.12.2003
C/11 
18:30 
 
BC Neptunas

93 - 89

Tartu Rock
18.12.2003
B/6 
18:00 
Dynamo Moscow Region

83 - 73

Arsenal
D/11 
18:30 
BC Siauliai

110 - 79

 
BC TTÜ/A.Le Coq
C/12 
19:00 
EURAS

76 - 83

Khimik
D/12 
19:00 
Avtodor

96 - 89

 
BC Valmiera Rujiena
20.01.2004
2/A 
20:00 
Dynamo Moscow Region

79 - 68

 
BC Neptunas
1/A 
20:30 
BC Sumykhimprom

75 - 82

Avtodor
3/A 
20:30 
Khimik

102 - 73

Odessa, UKR
Palace of Sport
Arsenal
21.01.2004
4/A 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

81 - 93

BC Gala
23.01.2004
2/B 
18:30 
 
BC Neptunas

78 - 83

Dynamo Moscow Region
1/B 
19:00 
Avtodor

97 - 87

BC Sumykhimprom
3/B 
19:00 
Arsenal

86 - 67

Khimik
28.01.2004
4/B 
19:00 
BC Gala

96 - 102

 
BC Valmiera Rujiena
3/C 
20:30 
Khimik

75 - 87

Odessa, UKR
Palace of Sport
Arsenal
04.02.2004
4/C 
18:30 
 
BC Valmiera Rujiena

99 - 88

BC Gala
28.02.2004
1/A 
16:00 
 
BC Valmiera Rujiena

88 - 91

Dynamo Moscow Region
2/A 
19:30 
Arsenal

92 - 107

Avtodor
29.02.2004
3/A 
16:00 
 
BC Valmiera Rujiena

90 - 110

Arsenal
4/A 
19:30 
Dynamo Moscow Region

96 - 88

Avtodor