SCHEDULE

08.06.2014
E/1 
 
Russia --
Sweden
B/2 
14:00 
Great Britain --
Belgium
A/1 
17:00 
Poland --
Luxembourg
D/1 
17:00 
Ukraine --
Finland
B/1 
18:00 
Lithuania --
F.Y.R. of Macedonia
A/2 
18:00 
Slovak Republic --
Kosice, SVK
Infinity Arena
Slovenia
F/1 
18:00 
Bulgaria --
Samokov, BUL
Arena Samokov
Croatia
C/2 
18:30 
Italy --
Lucca, ITA
Palasport
Estonia
D/2 
19:00 
Montenegro --
Cetinje, MNE
SC Lovcen
Germany
C/1 
20:15 
Latvia --
Portugal
11.06.2014
C/3 
 
Estonia --
Latvia
C/4 
 
Portugal --
Italy
A/3 
18:00 
Slovenia --
Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Poland
D/4 
19:00 
Montenegro --
Cetinje, MNE
SC Lovcen
Finland
E/2 
19:00 
Sweden --
Netherlands
F/2 
19:00 
Croatia --
Slavonski Brod, CRO
Sports Hall Vijus
Israel
A/4 
19:30 
Luxembourg --
Slovak Republic
B/4 
19:30 
F.Y.R. of Macedonia --
Kavadarci, MKD
Arena Jasmin
Great Britain
D/3 
19:30 
Germany --
Ukraine
B/3 
20:00 
Belgium --
Antwerp, BEL
Arenahal
Lithuania
14.06.2014
D/6 
19:30 
Germany --
Finland
15.06.2014
C/6 
 
Estonia --
Portugal
F/3 
 
Israel --
Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
Bulgaria
E/3 
14:00 
Netherlands --
Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Russia
B/6 
15:00 
Belgium --
Antwerp, BEL
Arenahal
F.Y.R. of Macedonia
A/5 
17:00 
Poland --
Slovak Republic
D/5 
17:00 
Ukraine --
Montenegro
B/5 
18:00 
Lithuania --
Great Britain
A/6 
18:00 
Slovenia --
Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Luxembourg
C/5 
20:15 
Latvia --
Italy
18.06.2014
C/8 
 
Estonia --
Italy
A/8 
15:00 
Slovenia --
Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Slovak Republic
D/7 
19:00 
Finland --
Helsinki, FIN
Töölön Kisahalli
Ukraine
E/4 
19:00 
Sweden --
Södertälje, SWE
Täljehallen
Russia
F/4 
19:00 
Croatia --
Slavonski Brod, CRO
Sports Hall Vijus
Bulgaria
A/7 
19:30 
Luxembourg --
Poland
B/7 
19:30 
F.Y.R. of Macedonia --
Kavadarci, MKD
Arena Jasmin
Lithuania
D/8 
19:30 
Germany --
Montenegro
B/8 
20:00 
Belgium --
Antwerp, BEL
Arenahal
Great Britain
C/7 
21:00 
Portugal --
Latvia
22.06.2014
F/5 
 
Israel --
Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
Croatia
B/10 
14:00 
Great Britain --
F.Y.R. of Macedonia
E/5 
14:00 
Netherlands --
Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Sweden
A/9 
17:00 
Poland --
Slovenia
D/9 
17:00 
Ukraine --
Germany
B/9 
18:00 
Lithuania --
Belgium
A/10 
18:00 
Slovak Republic --
Kosice, SVK
Infinity Arena
Luxembourg
D/10 
18:00 
Finland --
Helsinki, FIN
Töölön Kisahalli
Montenegro
C/9 
20:15 
Latvia --
Estonia
C/10 
20:30 
Italy --
Ragusa, ITA
PalaMinardi
Portugal
25.06.2014
C/12 
 
Portugal --
Estonia
E/6 
 
Russia --
Netherlands
A/11 
18:00 
Slovak Republic --
Kosice, SVK
Infinity Arena
Poland
F/6 
18:00 
Bulgaria --
Samokov, BUL
Arena Samokov
Israel
B/11 
19:00 
Great Britain --
Lithuania
D/11 
19:00 
Montenegro --
Cetinje, MNE
SC Lovcen
Ukraine
D/12 
19:00 
Finland --
Helsinki, FIN
Töölön Kisahalli
Germany
A/12 
19:30 
Luxembourg --
Slovenia
B/12 
19:30 
F.Y.R. of Macedonia --
Kavadarci, MKD
Arena Jasmin
Belgium
C/11 
20:30 
Italy --
Ragusa, ITA
PalaMinardi
Latvia