SCHEDULE

02.11.2011
B/1 
17:45 
Lotto Young Cats

58 - 69

Besiktas JK
D/1 
19:00 
Lemminkainen

65 - 86

Hainaut Basket
D/2 
19:00 
Flying Foxes

47 - 54

TV
Schwechat
Multiversum
Gran Canaria
F/2 
19:00 
Olimpia

53 - 83

Dynamo Kursk
A/1 
20:30 
Lombos

52 - 90

Carcavelos Cascais, POR
Sports Hall Quinta Dos Lombos
Botas
C/1 
20:30 
Dexia Namur

62 - 68

Optimum Ted Ankara
03.11.2011
A/2 
19:00 
Horizont

69 - 81

WBC Dynamo
B/2 
19:00 
Telge Basket

67 - 59

Södertälje, SWE
Täljehallen
Dynamo - GUVD
F/1 
19:00 
Maccabi Bnot

49 - 71

Ashdod, ISR
Hakirya Arena
Kayseri Kaski spor
G/1 
19:00 
Partizan Galenika

103 - 89

Belgrade, SRB
Hala Sportova
MBK Ruzomberok
H/1 
19:00 
Elitzur Ramla

89 - 51

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Spartak M.O. Noginsk
F/8 
19:00 
Dynamo Kursk

104 - 39

Olimpia
E/2 
20:00 
SISU

34 - 72

Gentofte, DEN
Kildeskovshallen
Chevakata
G/2 
20:00 
Sdent Helios

76 - 74

Basket Landes
C/2 
20:30 
AD Vagos

39 - 70

Nantes Reze
E/1 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

47 - 78

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Arras
09.11.2011
G/4 
17:00 
MBK Ruzomberok

84 - 45

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Sdent Helios
A/3 
18:30 
WBC Dynamo

70 - 69

Lombos
F/3 
19:00 
Dynamo Kursk

81 - 72

Maccabi Bnot
C/3 
20:00 
Nantes Reze

74 - 79

Dexia Namur
D/4 
20:00 
Hainaut Basket

75 - 68

TV
Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Flying Foxes
E/4 
20:00 
Arras

70 - 54

Arras, FRA
Halle Tetelin
SISU
10.11.2011
H/2 
17:00 
Spartak M.O. Noginsk

51 - 52

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
USO Mondeville
A/4 
18:00 
Botas

70 - 57

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Horizont
E/3 
18:00 
Chevakata

89 - 55

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
BBC Sint-Katelijne-Waver
F/4 
18:00 
Kayseri Kaski spor

77 - 66

Olimpia
B/3 
18:30 
Dynamo - GUVD

69 - 75

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Lotto Young Cats
D/3 
19:00 
Gran Canaria

86 - 69

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Lemminkainen
G/3 
20:00 
Basket Landes

78 - 64

Partizan Galenika
B/4 
20:30 
Besiktas JK

70 - 68

Telge Basket
C/4 
20:30 
AD Vagos

70 - 71

Optimum Ted Ankara
16.11.2011
B/5 
17:45 
Lotto Young Cats

84 - 79

Telge Basket
A/6 
18:30 
WBC Dynamo

75 - 89

Botas
F/6 
19:00 
Dynamo Kursk

93 - 70

Kayseri Kaski spor
C/6 
20:00 
Nantes Reze

94 - 70

Optimum Ted Ankara
C/5 
20:30 
Dexia Namur

73 - 64

AD Vagos
17.11.2011
E/6 
18:00 
Chevakata

79 - 70

TV
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Arras
B/6 
18:30 
Dynamo - GUVD

68 - 60

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Besiktas JK
D/5 
19:00 
Lemminkainen

67 - 70

Flying Foxes
D/6 
19:00 
Gran Canaria

67 - 78

TV
Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Hainaut Basket
F/5 
19:00 
Maccabi Bnot

76 - 58

Ashdod, ISR
Hakirya Arena
Olimpia
G/5 
19:00 
Partizan Galenika

75 - 71

Belgrade, SRB
Hala Sportova
Sdent Helios
G/6 
20:00 
Basket Landes

68 - 78

MBK Ruzomberok
H/3 
20:00 
USO Mondeville

55 - 63

Elitzur Ramla
A/5 
20:30 
Lombos

67 - 92

Carcavelos Cascais, POR
Sports Hall Quinta Dos Lombos
Horizont
E/5 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

63 - 61

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
SISU
19.11.2011
A/11 
16:30 
Horizont

79 - 84

Lombos
23.11.2011
G/7 
17:00 
MBK Ruzomberok

71 - 66

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Partizan Galenika
A/8 
18:30 
WBC Dynamo

67 - 73

Horizont
C/8 
20:00 
Nantes Reze

66 - 54

AD Vagos
D/7 
20:00 
Hainaut Basket

79 - 64

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Lemminkainen
E/7 
20:00 
Arras

73 - 37

Arras, FRA
Halle Tetelin
BBC Sint-Katelijne-Waver
24.11.2011
H/4 
17:00 
Spartak M.O. Noginsk

58 - 74

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Elitzur Ramla
A/7 
18:00 
Botas

80 - 47

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Lombos
C/7 
18:00 
Optimum Ted Ankara

83 - 66

Dexia Namur
E/8 
18:00 
Chevakata

104 - 62

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
SISU
F/7 
18:00 
Kayseri Kaski spor

85 - 74

Maccabi Bnot
B/8 
18:30 
Dynamo - GUVD

85 - 72

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Telge Basket
B/7 
19:00 
Besiktas JK

84 - 77

Lotto Young Cats
D/8 
19:00 
Gran Canaria

66 - 58

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Flying Foxes
G/8 
20:00 
Basket Landes

74 - 63

Sdent Helios
30.11.2011
B/9 
17:45 
Lotto Young Cats

64 - 61

Dynamo - GUVD
D/9 
19:00 
Lemminkainen

64 - 69

Gran Canaria
D/10 
20:15 
Flying Foxes

62 - 53

Vienna, AUT
Stadthalle
Hainaut Basket
C/9 
20:30 
Dexia Namur

86 - 76

Nantes Reze
01.12.2011
C/10 
13:30 
Optimum Ted Ankara

79 - 56

AD Vagos
A/9 
18:00 
Lombos

77 - 74

Carcavelos Cascais, POR
Sports Hall Quinta Dos Lombos
WBC Dynamo
A/10 
19:00 
Horizont

70 - 90

Botas
B/10 
19:00 
Telge Basket

57 - 71

Södertälje, SWE
Täljehallen
Besiktas JK
F/10 
19:00 
Olimpia

97 - 67

Kayseri Kaski spor
F/9 
19:00 
Maccabi Bnot

60 - 72

Ashdod, ISR
Hakirya Arena
Dynamo Kursk
G/9 
19:00 
Partizan Galenika

55 - 58

Belgrade, SRB
Hala Sportova
Basket Landes
E/10 
20:00 
SISU

49 - 97

Gentofte, DEN
Kildeskovshallen
Arras
G/10 
20:00 
Sdent Helios

87 - 78

MBK Ruzomberok
H/5 
20:00 
USO Mondeville

64 - 52

Spartak M.O. Noginsk
04.12.2011
E/9 
16:00 
BBC Sint-Katelijne-Waver

40 - 70

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Chevakata
07.12.2011
G/12 
17:00 
MBK Ruzomberok

85 - 66

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Basket Landes
B/11 
19:00 
Telge Basket

74 - 65

Södertälje, SWE
Täljehallen
Lotto Young Cats
D/12 
20:00 
Hainaut Basket

67 - 48

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Gran Canaria
E/12 
20:00 
Arras

75 - 68

Arras, FRA
Halle Tetelin
Chevakata
08.12.2011
C/11 
15:00 
AD Vagos

60 - 63

Dexia Namur
A/12 
18:00 
Botas

84 - 63

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
WBC Dynamo
C/12 
18:00 
Optimum Ted Ankara

69 - 62

Nantes Reze
F/12 
18:00 
Kayseri Kaski spor

66 - 75

Dynamo Kursk
B/12 
19:00 
Besiktas JK

67 - 58

Dynamo - GUVD
F/11 
19:00 
Olimpia

86 - 70

Maccabi Bnot
E/11 
20:00 
SISU

86 - 65

Gentofte, DEN
Kildeskovshallen
BBC Sint-Katelijne-Waver
G/11 
20:00 
Sdent Helios

91 - 72

Partizan Galenika
D/11 
20:15 
Flying Foxes

78 - 61

Schwechat
Multiversum
Lemminkainen
H/6 
20:30 
Elitzur Ramla

79 - 60

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
USO Mondeville
11.01.2012
4/A 
17:45 
Lotto Young Cats

55 - 82

Chevakata
5/A 
20:00 
Basket Landes

50 - 73

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Arras
6/A 
20:30 
Dexia Namur

63 - 69

Hainaut Basket
12.01.2012
8/A 
17:00 
MBK Ruzomberok

71 - 65

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Optimum Ted Ankara
1/A 
19:00 
Horizont

55 - 82

Dynamo Kursk
3/A 
19:00 
Kayseri Kaski spor

79 - 69

Elitzur Ramla
7/A 
19:00 
Gran Canaria

69 - 60

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Besiktas JK
2/A 
20:00 
USO Mondeville

69 - 58

Botas
18.01.2012
1/B 
19:00 
Dynamo Kursk

78 - 53

Horizont
5/B 
20:00 
Arras

55 - 45

Arras, FRA
Halle Tetelin
Basket Landes
6/B 
20:00 
Hainaut Basket

77 - 59

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Dexia Namur
19.01.2012
8/B 
13:00 
Optimum Ted Ankara

67 - 76

MBK Ruzomberok
4/B 
18:00 
Chevakata

81 - 53

TV
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Lotto Young Cats
2/B 
19:00 
Botas

82 - 67

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
USO Mondeville
3/B 
19:00 
Elitzur Ramla

70 - 64

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Kayseri Kaski spor
7/B 
20:00 
Besiktas JK

61 - 78

Gran Canaria
01.02.2012
9/A 
17:00 
MBK Ruzomberok

80 - 81

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Dynamo Kursk
02.02.2012
10/A 
19:00 
Gran Canaria

64 - 67

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Botas
12/A 
20:00 
Arras

71 - 80

Arras, FRA
Halle Tetelin
Chevakata
11/A 
22:00 
Kayseri Kaski spor

68 - 59

Hainaut Basket
08.02.2012
9/B 
19:00 
Dynamo Kursk

74 - 69

MBK Ruzomberok
09.02.2012
12/B 
18:00 
Chevakata

71 - 56

TV
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Arras
10/B 
19:00 
Botas

62 - 55

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Gran Canaria
11/B 
20:00 
Hainaut Basket

59 - 59

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Kayseri Kaski spor
23.02.2012
13/A 
18:00 
Chevakata

62 - 71

TV
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Dynamo Kursk
14/A 
19:00 
Kayseri Kaski spor

77 - 65

Botas
29.02.2012
13/B 
19:00 
Dynamo Kursk

59 - 51

TV
Chevakata
01.03.2012
14/B 
19:00 
Botas

71 - 66

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Kayseri Kaski spor
15.03.2012
15/A 
19:00 
Kayseri Kaski spor

69 - 55

TV
Dynamo Kursk
22.03.2012
15/B 
19:00 
Dynamo Kursk

75 - 52

TV
Kayseri Kaski spor