Cancel
Group:  B | 29.11.2006, 19:45h
Group:  B | 29.11.2006, 19:45h
86-65
25 - 1520 - 1915 - 726 - 24
25 - 1520 - 1915 - 726 - 24
Venue: Boncourt (SUI) |
Spectators: 1177 |

Box Score

BC BONCOURT

Name
Min
FG
M/A
%
2P FG
M/A
%
3P FG
M/A
%
FT
M/A
%
Reb
O
D
Tot
AS
TO
ST
BS
PF
C
D
+/-
Pts
4
12
1/2
50.0
1/1
100.0
0/1
0.0
0/0
0.0
0
2
2
0
2
2
0
3
2
6
13
0/1
0.0
0/0
0.0
0/1
0.0
2/2
100.0
0
3
3
0
0
1
0
1
2
8
8
1/2
50.0
1/2
50.0
0/0
0.0
4/6
66.7
1
2
3
0
0
0
0
4
6
*10
22
1/4
25.0
1/1
100.0
0/3
0.0
1/4
25.0
1
0
1
6
1
0
0
1
3
*11
37
3/13
23.1
3/10
30.0
0/3
0.0
5/5
100.0
2
3
5
3
5
1
0
2
11
*12
35
8/12
66.7
8/11
72.7
0/1
0.0
5/10
50.0
6
9
15
0
1
1
1
3
21
*13
34
6/13
46.2
6/12
50.0
0/1
0.0
8/11
72.7
2
8
10
0
2
3
0
3
20
*14
39
7/11
63.6
6/8
75.0
1/3
33.3
6/8
75.0
0
6
6
1
4
7
0
3
21
TEAM/Coach
0
0
0
0
0
TOTAL
27/58
46.6
26/45
57.8
1/13
7.7
31/46
67.4
12
33
45
10
15
15
1
20
86

U-MOBITELCO

Name
Min
FG
M/A
%
2P FG
M/A
%
3P FG
M/A
%
FT
M/A
%
Reb
O
D
Tot
AS
TO
ST
BS
PF
C
D
+/-
Pts
*4
32
4/12
33.3
1/6
16.7
3/6
50.0
3/4
75.0
0
5
5
5
3
2
0
3
14
*5
19
3/8
37.5
2/6
33.3
1/2
50.0
0/0
0.0
0
1
1
2
2
1
0
4
7
6
3
0/1
0.0
0/1
0.0
0/0
0.0
0/0
0.0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
7
14
1/4
25.0
1/2
50.0
0/2
0.0
0/0
0.0
1
1
2
0
0
0
0
4
2
8
13
0/4
0.0
0/3
0.0
0/1
0.0
0/0
0.0
1
0
1
0
2
3
0
5
0
*9
37
7/16
43.8
6/9
66.7
1/7
14.3
4/4
100.0
1
2
3
1
3
2
1
2
19
*10
32
5/8
62.5
3/5
60.0
2/3
66.7
1/2
50.0
1
8
9
1
4
1
0
3
13
11
2
0/0
0.0
0/0
0.0
0/0
0.0
0/0
0.0
0
1
1
0
0
0
0
0
0
13
27
3/6
50.0
3/5
60.0
0/1
0.0
2/2
100.0
3
4
7
0
1
1
0
4
8
*15
21
1/10
10.0
1/6
16.7
0/4
0.0
0/0
0.0
1
0
1
1
2
0
0
5
2
TEAM/Coach
0
0
0
0
0
TOTAL
24/69
34.8
17/43
39.5
7/26
26.9
10/12
83.3
8
22
30
10
17
10
1
32
65

Legend

Min
Minutes played
Tot
Total rebounds
BS
Blocked shots
M/A
Made/Attempts
AS
Assists
Pts
Points
%
Shooting percentage
PF
Personal fouls
*
Starters
O
Offensive rebounds
TO
Turnovers
DNP
D
Defensive rebounds
ST
Steals
FG
+/-
Team's net points while on court
C
Committed fouls
D
Drawn fouls
Delemont 1, SUI
Dnepropetrovsk, UKR
Prostejov, CZE
Brno, CZE
Cherkasy, UKR
Samara, RUS
Kfar-Blum, ISR
Norrköping, SWE
Keflavik, ISL
Nicosia, CYP
Novy Jicin, CZE
Njardvík, ISL
Patras, GRE
Limassol, CYP
Tartu, EST
Cluj - Napoca, ROU